Autors Tēma: Kundalīnisms  (Read 3852 reizes)

Offline olgucis

Re: Kundalīnisms
« Atbildēt #45 : Jūlijs 03, 2019, 00:19:02 »
Es laikam sentimentāla ... patīk man tās vecās vēstures liecības, labi ka dzīve neļauj izpausties šajā jomā. ))
Bet šis tas mājās glabājās. Teiksim tas vecais čuguna pletīzeris, kuru man no rūsas ar smilšu strūklu notīrīja. Tagad stāv gaitenī- es tajā visa veida atslēgas glabāju. Un tā lāde ar dzimtas  "arhīvu"- veciem fotoalbumiem, vēstulēm no izsūtījuma un kaut kādiem dokumentiem. Man patīk, ka man kas tāds ir Un tā kumode guļamistabā. Nu ja, atzīstos grēkā- esmu  pašrocīgi nozāģējusi vienas lādes posmu- jo  izskatījās kā tāds piemineklis. Vo - liekas izdevās samazināt foto (liekas) - nu kā ko tādu var izmest. Ne jau es...
« Last Edit: Jūlijs 03, 2019, 00:37:37 no Spārka »

Offline tuk

« Atbildēt #46 : Jūlijs 03, 2019, 00:28:47 »
Nu ne jau par senām, labām lietām... drīzāk par to, ka daudz kā lieka savācas, sakrājas... reizēm pat nevar saprast no kurienes...
Man vesela čupa ar visādiem prezentāciju lietussargiem savākusies... ne reizi nelietotiem - ja dod, tad jāņem :D

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #47 : Jūlijs 03, 2019, 07:33:08 »
nopirku vakar jaunu leņķu zāģi. Vecais mēsls devās uz miskasti. Nu bet nevarēju taču visu tā vienkārši izmest - savācu tur stienīšus un stiprinājuma skrūvītes - tās iegūla loriņu atvilknē.. Bet ar garāžu tā ir - garāža bez hlamiem nav īsta garāža, kad kaut ko vajag izdarīt/uztaisīt - ja nav hlamu, esi kā bez rokām :)

Offline tuk

« Atbildēt #48 : Jūlijs 03, 2019, 08:20:12 »
Kad metu arā apģērbus, mēdzu savākt pogas :D :D :D

Offline ragana

« Atbildēt #49 : Jūlijs 03, 2019, 09:20:52 »
nopirku vakar jaunu leņķu zāģi. Vecais mēsls devās uz miskasti. Nu bet nevarēju taču visu tā vienkārši izmest - savācu tur stienīšus un stiprinājuma skrūvītes - tās iegūla loriņu atvilknē.. Bet ar garāžu tā ir - garāža bez hlamiem nav īsta garāža, kad kaut ko vajag izdarīt/uztaisīt - ja nav hlamu, esi kā bez rokām :)
Mans cienkungs Tev par šo aplaudētu. Un nevar jau nepiekrist.

Offline Nāra

« Atbildēt #50 : Jūlijs 03, 2019, 13:05:12 »
Kad metu arā apģērbus, mēdzu savākt pogas :D :D :D

Bij tāds ieradums no padomjlaikiem, bet tad izasīju japānietes grāmatu un likvidēju pogu krājumus... reāli...nekad nav noderējis :)

Offline mellene88

« Atbildēt #51 : Jūlijs 03, 2019, 13:15:22 »
jautājums nejau par to..glabāt vai neglabāt.bet par to,ko nozīmē tas -likvidēju, izmetu..etc  :scratch: Jā es piesienos pie šī vārda tāpat ka daudzi citi pie viskkā cita.Ar nodomu nerakstos šajā tēmā ,lai nervus nebeigtu  :rofl:

P.s tāpēc nemaz nejautāšu Nārai,ka likvidēja :D
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Offline Nāra

« Atbildēt #52 : Jūlijs 03, 2019, 13:19:33 »
Atdevu bērnudārzā.
Arī manu domāšanu maina ZW. Neko nekrāju un man tukša māja :D bet, ja kas izmetams, ilgi domāju, kur likt un parasti izdomāju :) Esi mierīga.

Offline mellene88

« Atbildēt #53 : Jūlijs 03, 2019, 13:24:01 »
Narčik  :big_hug:
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved