Rakstīt atbildi

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.

Vārds:
E-pasts:
Nosaukums:
Ikona:

Verification:
Pieci plus pieci ir:

shortcuts: hit alt+s to submit/post or alt+p to preview


Topic Summary

Izteicās: Bob(i)s
« : Jūlijs 15, 2019, 16:11:23 »

tad Tev elektriskais nespīd..
Izteicās: Samotrākes Nīke
« : Jūlijs 15, 2019, 15:21:09 »

nu, var jau meklēt arī blondīņu skrūvgriezi:
https://www.amazon.co.uk/Hi-Spec-Electric-Screwdriver-Rechargeable-Assortment/dp/B013PTOXA0


 :smile:

Bobsi, nu kam tu rozā skrūvgriezi piedāvā?!   :fp: man tak vajag melnu un ar miroņgalvām :mt:
Izteicās: Bob(i)s
« : Jūlijs 15, 2019, 14:56:01 »

būs o.k.
Izteicās: olgucis
« : Jūlijs 15, 2019, 14:09:35 »

Tā. Atskaitos. Skrūvgriezis nopirkts. Kuršos. Vispār biju plānojusi veltīt tam pasākumam visu  dienu. Sāku ar Kuršiem un sapratu, ka visu dienu es  neizturēšu. Skill, kuri man likās jauki, nebija. Bija Makita un Bosch. Un jūs neticēsiet tieši Bosch  pārītim no lētā gala atlaides. Nu tā taču ir zīme no augšas, vai ne?!! Nē nu bija vēl kaut kādas firmas, kuru te nenosauca eksemplārs par 47, bet tā kā to firmu neviens te nepiesauca īstas uzticības nebija. Un tad vecis, kam bija teikšana gar tā plaukta saturu sāka man atrādīt to Bosch variantu es pēkšņi atpazinu to modeli, ar kuru strādāja pie plaukta pārvietošanas. Nu ja - tā pati lampiņa, divi akumulatori. Nu skaidrs kā jāņem! Modelis GSR 12V-15. Plus pa virsu,- rakstīts, ka professionāl. Jā, nav 18v, bet 12. Bet veikalā teica, ka mājas darbiem pilnīgi pietiks. Stāv uz galda  ;) Nē, nu man no viņa mazliet bail, tāpēc šodien lasīšu instrukciju. Un pat zinu ko šonedēļ skrūvēšu... Paldies visiem  :big_hug:
Izteicās: Bob(i)s
« : Jūlijs 15, 2019, 10:38:06 »

Izteicās: Samotrākes Nīke
« : Jūlijs 15, 2019, 10:08:13 »

ak kungs, tas tak pēc Transformeru ieroča izskatās   :rat: tāds mājās noteikti var ieviest sliktu karmu vai, nedod Dies, deseptikonu armiju :D
Izteicās: Bob(i)s
« : Jūlijs 15, 2019, 08:37:08 »

. moš izdosies bilde :)
Izteicās: Bob(i)s
« : Jūlijs 14, 2019, 15:57:27 »

Bilde bija, bet nu ir izgaisusi.. :( Par akumulatoru - tam virsū rakstīts Li - Ion
Izteicās: olgucis
« : Jūlijs 14, 2019, 15:36:41 »

Paldies.... tagad vismaz skaidrs kam pie ievērtēšanas jāpievērš uzmanība. Savādāk skatos uz plauktiem un  neskaitot cenas neredzu nekādas atšķirības. Bet kā var saprast vai akumulators ir litija  vai niķeļa kadmija? Starp citu, kaut kādas skrūvju galviņas man jau pasen ir.  ;o)))) savā laikā mēģināju urbim pielāgot. Tā kā man tā doma jau bija pasen. Ar ko tas beidzās tas ir atsevišķs stāsts.
Nez kāpēc, bet ar šo rītu  man visas interneta lapas pilnas ar akumulatorā skrūvgriežu reklāmām. :rofl:
Izteicās: Bob(i)s
« : Jūlijs 14, 2019, 13:34:35 »

Labi, izskatās, ka olguča kaisle uz akumulatora skrūvgriezi ir nedziestoša. Tad nu mans viedoklis un ieteikums:
man ir bijusi kaudze urbjmašīnu un trīs akumulatora skrūvgrieži. Visātrāk izjuka Bosch. Izmetu nafig, tālāk strādāju ar Skil, kas faktiski ir tas pats Bosch, nu, dies ar viņu, vismaz lētāks.
Akumulatora skrūvgriezis:
- Par brendu maksāsi dārgāk par aparātu ar sliktākiem parametriem kā par jaunajiem agresīvā marketinga ķīniešu aparātiem (visi viņi ir ķīniešu)
- Diez vai akumulatota skrūvgriezis ir garantijas remonta subjekts, ja nu vienīgi tas sajūk pats pa ķeskām un tad arī Tev pateiks, ka esi metusi zemē.
- Nav vērts pirkt ko citu kā ar litija akumulatoru, - niķeļa kadmija - tie aiziet vēsturē.
- Vajag kādus 18 V motoru, tie ir stabilāki un ilgmūžīgāki.
- Vai Tu zini, ka akumulatora skrūvgriezim vajag skrūvējamās galviņas, kas atkarīgas no skrūvējamās skrūves veida. Skrūvēm vien tās var aiziet pāris desmitos pēc skaita, populārākās kādas sešas varbūt.

Es nesen pats meklēju sev jaunu akumulatora skrūvgriezi pirms remonta un varu teikt, ka neko pērkamu kategorijā ap 50 - 60 neatradu. Es nopirku beigās aparātu, kam virsū pasūtītāja prasītā uzlīme, šajā gadījumā tas ir Depo attīstītais "brands" Edvard. 85 eur. Pēc apjomīgā remonta, kur grīdas skrūvēšanā bija aparātam nopietna slodze, nevienu sliktu vārdu nevaru teikt. Līdzi nāk otrs litija akumulators, tā kā tos mainot var strādāt visu dienu. Ā, un ar to var ļoti labi arī urbt. Ne jau nopietnus caurumus betonā, bet tomēr.
Izteicās: olgucis
« : Jūlijs 14, 2019, 12:34:14 »

Kvadra! Tu esi zelts!!! savādāk es jau sāku domāt, ka tiešām  pati nezinu ko gribu. Starp citu, slīpējamo  agregātu man arī gribās... jau sen. Ļoti noderētu. :blushing:
Izteicās: kvadra
« : Jūlijs 14, 2019, 06:52:30 »

Akumulatora skrūvjmašīna ir noderīga lieta saimniecībā, gan ko saskrūvēt, gan ieurbt. Principā, cik nu Tu pati skrūvēsi, nevajag nekādu ūberprofesionālo, vari pirkt cenā līdz tiem minētajiem 50-60 eur. Vienīgi, lai arī lētā gala, es tomēr pirktu brendu, nu, piem., Bosch, Skill, Makita, jo tiem ir remonta serviss. Man, piemēram, ir ne-brenda fleksis, savulaik pirkts par nieka 15 latiem, visus gadus brīnišķīgi nokalpojis gan griešanai, gan slīpēšanai, cik nu man neprofesionālai lietošanai bijis vajadzīgs, līdz kamēr beidzot oglītes nodila. Aiznesu uz remontu, šie saka - nu, oglītes mēs nomainīt varam, bet, ja izrādīsies, ka vajag vēl kko, tad šitādam mums nekādu rezerves daļu naf... (Nu, neko vairāk nevajadzēja, oglītes nomainīja, un iet atkal kā zvērs).

P.S. Raimond, vai pareizi sapratu, ka tas tevis ieteiktais tirgojas vēl bez akumulatora un bez lādētāja?! Da nu, pliku par tādu cenu...
Izteicās: olgucis
« : Jūlijs 13, 2019, 20:50:16 »

Nu ja, tavi pirksti un mani! Man pēc vienas vecas skrūves izskrūvēšanas visa plauksta jēla ... un ja vēl pāris skrūves pa virsu tulzna ka likts.  :sad_smiley: Nē, kaut ko mehānisku vajag  gan. Nu labi, ja nesapņo par  verķi ar akumulatoru, tad jāskatās uz elektrisko + pagarinātāju, kaut arī ar akumulatoru viņi  bija tādi dikti eleganti pēc skata. un jebkurā dzīvokļa stūrī smuki lietojami. Visu jau nevar gribēt. Nē nu gribēt, protams, neviens neaizliedz  :ng:
Izteicās: Bob(i)s
« : Jūlijs 13, 2019, 17:02:06 »

Tev vajag tikai skrūvēšanai? 2-3 reizes gadā? Tad pietiek ar vienkāršu skrūvgriezi, nafog elektrisko? Tāpat aizmirsīsi uzlādēt, akumulators nobeigsies dēļ dīkstāves.
Tam meistaram viss tik labi gāja, jo viņš saprot, ko dara.
Lai gan man ir elektriskais skrūvgriezis, es nevienu mēbeli mājās neesmu licis kopā ar to. Es neesmu profesionāls mēbeļu licējs, man nevajag ļoti ātri, man ir jāpiedomā, kā pareizi, kuras skrūves kur, tāpēc neko es laika ziņā neiegūtu. Un pirkstiņi arī vēl nav tik vāji.
Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved