Autors Tēma: par skrūvgriezi  (Read 2521 reizes)

Offline olgucis

par skrūvgriezi
« : Jūlijs 13, 2019, 13:58:23 »
Pagājušajā nedēļā man radās jauns sapnis. Tā nu gadījās, ka man kārtējo reizi uznāca mēbeļu bīdīšanas fāze. Izdomāju, ka istabas sekcijas sastāvdaļas varētu pamainīt vietām, izmaiņas radītu dažus pozitīvus momentus. Parasti tādos gadījumos jārīkojas uz sitienu, jo savādāk nekas dzīvē nemainās. Pāris stundās atbrīvoju visus plauktus, saliku kastēs un ... sapratu, ka sekcijas grūstīšana sieviešu cilvēkam nav pa spēkam. Paņēmu mobilo un izfiltrēju no kontaktiem, vīrieti, kas varētu  būt pietiekoši spēcīgs mēbeļu bīdīšanai, dienas laikā pieejams un viegli pierunājams. Piezvanīju un darīju viņam zināmu, ka man  akūti nepieciešams vīrietis, kuram atrastos laiks lai piepildītu sievietes fantāziju un slēptos sapņus. Šams lūdza precizēt, par ko iet runa un jau pēc pusstundas bija klāt.
Kad paskaidroju, ko vēlos redzēt rezultātā, viņš izvilka no somas tādu mazu elegantu Bosch skrūvgriezi,  pāris minūtēs izjauca  sekcijas sastāvdaļas  un mērkaķa ātrumā salika visu pa jaunam. Praktiski vairs nebija nekas nekur jāstiepj un es sapratu - man VAJAG ko tādu! Es vispār nesaprotu kā esmu līdz šim bez tāda skrūvgrieža esmu dzīvojusi. Šorīt aizbraucu uz Depo. Biju gatava pirkt, bet pie plauktiem sapratu, ka vispār nezinu ko man vajag, tāpēc paliku gribot.
 Lūdzu iesakiet kādu skrūvgriezi man vajag!!!! Es viņu iedomājos  kaut kur cenā līdz 50 euro, ar akumulatoru, kas spēj pavilkt līdz 2-2.5 stundām. Nekādu profesionālo man nevajag, jo skrūvēšanas vājums man uznāk labi ja 2 -3 reizes gada. Arī štruntu negribu, štrunti man uzdzen depresiju.
Protams, es jautāju tam vecim, kur viņš pie sava tika. Teica, ka gadus trīs atpakaļ ienāca lombardā un dabūja pa lētu naudu. Es negribu neko no lombarda - tām lietām ir slikta aura.

Offline Camma

Re: par skrūvgriezi
« Atbildēt #1 : Jūlijs 13, 2019, 15:11:43 »
Olguci, Olguci... kā Tu tik sliktas auras skrūvgriezim savu mēbeli uzticēji? Es Tavā vietā tur neko vairs neliktu un palūgtu mācītāju ar svētīto ūdenīti aplaistīt. Tādai mēbelei pat garām staigāt bīstami!
Visus sakost!

Offline olgucis

« Atbildēt #2 : Jūlijs 13, 2019, 15:23:47 »
)))))))))))))) vīrietim bij laba aura. ))) Gribās ticēt, ka tas visu neitralizēja   :blushing:

Offline Spārka

« Atbildēt #3 : Jūlijs 13, 2019, 15:40:36 »
Imho, lietošanai 3 x gadā ir pilnīgi vienalga, vai izvēlēsies pēc krāsas, pēc formas, pēc firmas vai pēc cenas :)
« Last Edit: Jūlijs 13, 2019, 18:00:03 no Spārka »

Offline olgucis

« Atbildēt #4 : Jūlijs 13, 2019, 16:54:02 »
Tur jau tā figņa. Depo  patika viens pēc dizaina, cena nepatika - 650 euro. Skrūvgriezim!!! Nojūgušies. Bija pa 100 - 160, visu cieņu, protams, ja tikai es zinātu, ar ko tie labāki (vai sliktāki). Pie tam, ja ņem vērā manu tendenci salauzt visu, ka neviens līdz  šim nav spējis. Bija pārītis virs 60, tikai par tādu cenu es gribētu zināt ka viņš man der. Un pēkšņi, pašā zemākā plauktā pamanīju kastes pa cenām ap 28- 40. Principā cena man patiktu, bet kas zina vai tādiem akumulators tur un kādiem tehniska  rakstura rādījumiem ir jāpievērš uzmanība. Un beigās uz stenda bija kaut kāda  figņa ap 8-9 euro. Tas vispār likās aizdomīgs, jo neviens viņu līdz šim negribēja. Kas zina, varbūt viņam jauda ir tikai  vienai skrūvei un pats  vienas reize lietošanai.

Offline Spārka

« Atbildēt #5 : Jūlijs 13, 2019, 16:58:37 »
Tu domā kaut kādu mazu, elegantu ierīci vai arī parasto skrūvmašīnu?

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #6 : Jūlijs 13, 2019, 17:02:06 »
Tev vajag tikai skrūvēšanai? 2-3 reizes gadā? Tad pietiek ar vienkāršu skrūvgriezi, nafog elektrisko? Tāpat aizmirsīsi uzlādēt, akumulators nobeigsies dēļ dīkstāves.
Tam meistaram viss tik labi gāja, jo viņš saprot, ko dara.
Lai gan man ir elektriskais skrūvgriezis, es nevienu mēbeli mājās neesmu licis kopā ar to. Es neesmu profesionāls mēbeļu licējs, man nevajag ļoti ātri, man ir jāpiedomā, kā pareizi, kuras skrūves kur, tāpēc neko es laika ziņā neiegūtu. Un pirkstiņi arī vēl nav tik vāji.

Offline olgucis

« Atbildēt #7 : Jūlijs 13, 2019, 20:50:16 »
Nu ja, tavi pirksti un mani! Man pēc vienas vecas skrūves izskrūvēšanas visa plauksta jēla ... un ja vēl pāris skrūves pa virsu tulzna ka likts.  :sad_smiley: Nē, kaut ko mehānisku vajag  gan. Nu labi, ja nesapņo par  verķi ar akumulatoru, tad jāskatās uz elektrisko + pagarinātāju, kaut arī ar akumulatoru viņi  bija tādi dikti eleganti pēc skata. un jebkurā dzīvokļa stūrī smuki lietojami. Visu jau nevar gribēt. Nē nu gribēt, protams, neviens neaizliedz  :ng:

Offline kvadra

« Atbildēt #9 : Jūlijs 14, 2019, 06:52:30 »
Akumulatora skrūvjmašīna ir noderīga lieta saimniecībā, gan ko saskrūvēt, gan ieurbt. Principā, cik nu Tu pati skrūvēsi, nevajag nekādu ūberprofesionālo, vari pirkt cenā līdz tiem minētajiem 50-60 eur. Vienīgi, lai arī lētā gala, es tomēr pirktu brendu, nu, piem., Bosch, Skill, Makita, jo tiem ir remonta serviss. Man, piemēram, ir ne-brenda fleksis, savulaik pirkts par nieka 15 latiem, visus gadus brīnišķīgi nokalpojis gan griešanai, gan slīpēšanai, cik nu man neprofesionālai lietošanai bijis vajadzīgs, līdz kamēr beidzot oglītes nodila. Aiznesu uz remontu, šie saka - nu, oglītes mēs nomainīt varam, bet, ja izrādīsies, ka vajag vēl kko, tad šitādam mums nekādu rezerves daļu naf... (Nu, neko vairāk nevajadzēja, oglītes nomainīja, un iet atkal kā zvērs).

P.S. Raimond, vai pareizi sapratu, ka tas tevis ieteiktais tirgojas vēl bez akumulatora un bez lādētāja?! Da nu, pliku par tādu cenu...
« Last Edit: Jūlijs 14, 2019, 07:02:24 no kvadra »

Offline olgucis

« Atbildēt #10 : Jūlijs 14, 2019, 12:34:14 »
Kvadra! Tu esi zelts!!! savādāk es jau sāku domāt, ka tiešām  pati nezinu ko gribu. Starp citu, slīpējamo  agregātu man arī gribās... jau sen. Ļoti noderētu. :blushing:

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #11 : Jūlijs 14, 2019, 13:34:35 »
Labi, izskatās, ka olguča kaisle uz akumulatora skrūvgriezi ir nedziestoša. Tad nu mans viedoklis un ieteikums:
man ir bijusi kaudze urbjmašīnu un trīs akumulatora skrūvgrieži. Visātrāk izjuka Bosch. Izmetu nafig, tālāk strādāju ar Skil, kas faktiski ir tas pats Bosch, nu, dies ar viņu, vismaz lētāks.
Akumulatora skrūvgriezis:
- Par brendu maksāsi dārgāk par aparātu ar sliktākiem parametriem kā par jaunajiem agresīvā marketinga ķīniešu aparātiem (visi viņi ir ķīniešu)
- Diez vai akumulatota skrūvgriezis ir garantijas remonta subjekts, ja nu vienīgi tas sajūk pats pa ķeskām un tad arī Tev pateiks, ka esi metusi zemē.
- Nav vērts pirkt ko citu kā ar litija akumulatoru, - niķeļa kadmija - tie aiziet vēsturē.
- Vajag kādus 18 V motoru, tie ir stabilāki un ilgmūžīgāki.
- Vai Tu zini, ka akumulatora skrūvgriezim vajag skrūvējamās galviņas, kas atkarīgas no skrūvējamās skrūves veida. Skrūvēm vien tās var aiziet pāris desmitos pēc skaita, populārākās kādas sešas varbūt.

Es nesen pats meklēju sev jaunu akumulatora skrūvgriezi pirms remonta un varu teikt, ka neko pērkamu kategorijā ap 50 - 60 neatradu. Es nopirku beigās aparātu, kam virsū pasūtītāja prasītā uzlīme, šajā gadījumā tas ir Depo attīstītais "brands" Edvard. 85 eur. Pēc apjomīgā remonta, kur grīdas skrūvēšanā bija aparātam nopietna slodze, nevienu sliktu vārdu nevaru teikt. Līdzi nāk otrs litija akumulators, tā kā tos mainot var strādāt visu dienu. Ā, un ar to var ļoti labi arī urbt. Ne jau nopietnus caurumus betonā, bet tomēr.
« Last Edit: Jūlijs 14, 2019, 16:11:43 no Spārka »

Offline olgucis

« Atbildēt #12 : Jūlijs 14, 2019, 15:36:41 »
Paldies.... tagad vismaz skaidrs kam pie ievērtēšanas jāpievērš uzmanība. Savādāk skatos uz plauktiem un  neskaitot cenas neredzu nekādas atšķirības. Bet kā var saprast vai akumulators ir litija  vai niķeļa kadmija? Starp citu, kaut kādas skrūvju galviņas man jau pasen ir.  ;o)))) savā laikā mēģināju urbim pielāgot. Tā kā man tā doma jau bija pasen. Ar ko tas beidzās tas ir atsevišķs stāsts.
Nez kāpēc, bet ar šo rītu  man visas interneta lapas pilnas ar akumulatorā skrūvgriežu reklāmām. :rofl:

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #13 : Jūlijs 14, 2019, 15:57:27 »
Bilde bija, bet nu ir izgaisusi.. :( Par akumulatoru - tam virsū rakstīts Li - Ion

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #14 : Jūlijs 15, 2019, 08:37:08 »
. moš izdosies bilde :)

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved