Autors Tēma: pasta GOI  (Read 351 reizes)

Offline tuk

Re: pasta GOI
« Atbildēt #15 : Decembris 04, 2019, 20:56:09 »
Gan jau vīram vajag :)
Pulēs vīrakungu? ;) :)

Starpcitu, nopulēju bērna telefona ekrānu, kā jauns :)

Offline mellene88

« Atbildēt #16 : Decembris 04, 2019, 21:41:28 »
vīram vajag !!! :rat: par šito, ar mazo Luīzes panninu (tikai man nav viņas)...
nekādam vīram..man pašai vajag.. vīrs starp citu no tās paaudzes,kas nezin, kas ir GOI pasta..pajautāju..acis vien nobolīja  :alt: oky, pati jau arī nezināju, kamēr nesavajadzējās :D
dzintarus pulēšu..kkā viņiem vajag to mirdzumu piedot... un to varot ar šo... es gan vēl neesmu noskaidrojusi pilnīgi visu.. bet nu, vispirms tikšu skaidrībā ar goi pieejamību un tad rakšos tālāk..
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3761
  • Total likes: 3386
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #17 : Decembris 05, 2019, 08:52:19 »
Mellen, Tu mocīti būvē? Tādu pastu neesmu redzējis sen. Utenī gan jau būs. Būvmateriālu veikalos ir pelēka un brūna.

Pelēkā un brūnā no depo ir baigais mēsls... salīdzinot ar GOI

« Last Edit: Decembris 05, 2019, 09:04:01 no daddy »

Offline Nāra

« Atbildēt #18 : Decembris 05, 2019, 09:16:39 »
Pulēt dzintaru  :rat: Jā, kaut kā jau sevi janodarbina   :talking: Tādu pastu pirmo reizi dzirdu  :rofl: Nez ko Tu agrāk esi pulējusi...bail pat iedomāties  :thinking:

Offline Camma

« Atbildēt #19 : Decembris 05, 2019, 10:13:00 »
Otrpusim vecmāmiņa kādreiz uz visu izbrīnīti rāva uzacis un svepstēja ''es tā ko neesmu redzējusi!''. Dāma.
Un kāpēc nevar pulēt dzintaru? Katram savi hobiji. Viens izšuj krustdūrienā, otrs audzē puķes, trešais vardes baro, ceturtais klimst pa dakteriem, piektais.... utt.
Visus sakost!

Offline reno

« Atbildēt #20 : Decembris 05, 2019, 10:15:24 »
cerams Mellene to nemēģinās ar rokām darīt. Mans onkulis savā laikā Daiļradei strādāja, viņam bija slīpripa no filca laikam, baigie putekļi

Offline mellene88

« Atbildēt #21 : Decembris 05, 2019, 10:38:03 »
Narčik - šālē dillēs  :brauc: , še tev kafija līdz  :tea: :m:
reno- man vesels dzimtas zars gan daiļradē strādāja ,gan  mājās rotas darināja... un galvenais, obidnākais, ka pasen atpakaļ LV bija viss pilns ekipējums... bet tad man nebija domiņas, ka tas man varētu būt noderīgs...izsaimniekojām to ekipējumu..tagad ar ķīniešu mēsliem mēģināšu kko izveikt... :faint:

šie kā reiz laikam vienīgie putekļi kas nav kaitīgi... drīzāk veselīgi, tur kur dzintariņus apstrādāja kilogramiem dienā ..nevienam nebija nedz masku ,nedz citādu sargu..un jā dzintaru vēl šodien apstrādā ar rokām.. rūpnieciski vienādajām bumbiņām kkādus 3-jus etapus veic mašīnbunduļos..bet tur baiegie zaudējumi rodas...tiem kam dzintari nav tonnām ,tie viņus joprojām tikai ar rociņām ,tikai ar rociņām :D

daddy - paldies, tā jau man likās.
« Last Edit: Decembris 05, 2019, 10:44:15 no mellene88 »
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Offline Emīlija

« Atbildēt #22 : Decembris 05, 2019, 10:53:59 »
Tā kā vakar biju ceļā, lasīju tikai virsrakstus un nu tā - pa diagonāli visu... Pasta GOI... Prātā uzplaiksnīja kas gan Pastā (nu tajā, kas vēstules un pakas sūta) ir nopērkams ar saīsinājumu GOI...?
Metu mieru prātošanai, bij jāskrien, jāpaspēj, utt. Vēlāk atkal iemetu aci - hmm... Latgalītē? Kautkāda pastkaste antīka? Bet kāpēc GOI...?

Ak pulējamā pasta... okkeeej... :D (pirmo reizi par tādu dzirdu)

Offline ragana

« Atbildēt #23 : Decembris 05, 2019, 14:58:43 »
Man puiks ar to pastu savu trompeti mūzikas skolā pulēja. Bet kur ņēma un kur tā tagad atrodas, nav ne jausmas. :thinking: Varbūt pat mājās kaut kur.

Offline Kundalini

« Atbildēt #24 : Decembris 05, 2019, 15:56:22 »
Armijā ar to pastu GOI uz dembeli pulēja ādas siksnu sprādzes karavīru.

Offline Aste Risks

« Atbildēt #25 : Decembris 05, 2019, 16:24:54 »
kopš krievu laikiem kad ar to pastu vajadzēja bļahu pucēt ( пидарасить ) neesmu saskāries

Offline Aste Risks

« Atbildēt #26 : Decembris 05, 2019, 16:25:43 »
... pulēja ādas siksnu sprādzes karavīru.
:rat:

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved