Autors Tēma: pelējums  (Read 149 reizes)

Offline olgucis

pelējums
« : Janvāris 13, 2020, 10:13:55 »
būtībā jau man ir trešais autiņš, bet kaut kas tāds  pirmo reizi. Pēkšņi sapratu, ka uz aizmugurējā sēdekļu  pārvalkiem tie baltie punktiņi ir ... pelējums. Čerts! Principā, pelējums rodas no tā, ka ir mitrums, siltums un nav ventilācija kārtībā, vai ne? Te bija pāris slapju dienu, kā arī sniegs bišķi uzsniga. Bet iepriekšējiem autiņiem tādu problēmu taču nebija. Ko tas nozīmē. Varbūt kaut kādi filtri nav kārtība un jāmaina?  :bbs: Un tie iepriekšējie var būt jau pa meitu bija tik tālu sagrabējuši, ka ventilējās dabīgā ceļā?

Offline Bob(i)s

Re: pelējums
« Atbildēt #1 : Janvāris 13, 2020, 10:27:20 »
pakaļējais sēdeklis bija pakļauts nedabīgam mitrumam tieši VW Golf 5. modelim. Ja tas ir tas, tad tā ir viņu slimība un gandrīz neviens nesaprot, no kurienes sēdeklis paliek mitrs. Ja citam autiņam - es teiktu - maz brauc un īsus attālumus, auto mētājas ārā un arī salona gaisa filtrs nav mainīts veselu mūžību.
P.S. - izliec mīksto dīvānu ārā, nojumē un paskaties, pēc cik ilga laika sapelē..

Offline Spārka

« Atbildēt #2 : Janvāris 13, 2020, 10:29:34 »
Citēt no: Bob(i)s
izliec mīksto dīvānu ārā, nojumē un paskaties, pēc cik ilga laika sapelē..
Es ziņošu par rezultātiem; gaidāmā vasara būs trešā :mrgr:

Offline olgucis

« Atbildēt #3 : Janvāris 13, 2020, 10:42:12 »
Nea... Man ir KIA CEED. Golfiņi bija pirms tam. Šis jau arī nav no jaunajiem, maigi sakot "citu pārbaudīta vērtība". Pie manis ir otro gadu un pagājušajā ziemā nekas tāds nebija. Kaut gan šogad arī jau īsti ziemas nav.

jā un šis viss "maz brauc un īsus attālumus, auto mētājas ārā un arī salona gaisa filtrs nav mainīts veselu mūžību." ir par mani

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #4 : Janvāris 13, 2020, 10:51:27 »
man savulaik atdeva vienu kraisleru, kas gadus piecus bija galvenokārt stāvējis zem jumta, bet bez grīdas hidroizolācijas. Kā tas bija aizpelējis  :f-palm:

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved