Autors Tēma: Par mākslīgajām skropstām  (Read 3436 reizes)

Online reno

Re: Par mākslīgajām skropstām
« Atbildēt #45 : Jūlijs 23, 2019, 19:48:17 »
Ir jau arī no kaut kādas pāķijas. Gan miesa, gan dvēsele :rofl:

Offline olgucis

Re: Par mākslīgajām skropstām
« Atbildēt #46 : Jūlijs 23, 2019, 21:48:30 »
ne jau, augumam nav ne vainas, katrai viņas vecumam ir ok. Un sakarīgs stilists ieteiktu ko tiešām elegantu un pasākumam atbilstošu. Vienkārši, dāmas droši vien izņemot cirku nekur nav bijušas un tas ir atstājis savas nedzēšamas pēdas.

Offline Samotrākes Nīke

Re: Par mākslīgajām skropstām
« Atbildēt #47 : Jūlijs 24, 2019, 14:07:04 »
Wow, nupat citā portālā ieraudzīju viņu bildi pilnā augumā (konkrēti meitas kleitas garumu), labāk iebraucu, par ko cepiens :D
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline Broms

Re: Par mākslīgajām skropstām
« Atbildēt #48 : Jūlijs 24, 2019, 14:48:55 »
Ja cilvēku no laukiem var izdzīt, tad laukus no cilvēka - līdz galam izdzīt ir gandrīz neiespējami.

P.S
Šo es šad tad varu arī uz sevi attiecināt :)

Offline Minne

Re: Par mākslīgajām skropstām
« Atbildēt #49 : Oktobris 27, 2019, 18:41:10 »
Brīvdienās man bija viesi no Spānijas un viņus pavadošā kādu laiku šeit nedzīvojošā latviete. Bija lielā sajūsmā par Latviju, bet ik pa laikam, stātot par kafe vai kādas vietas apmeklējumu, bija frāzes par skropstām un nagiem, tāds kā izbrīns. Klausījos, kā latviete taisnojās, ka tās ir pārsvarā krievietes. Es viņai teicu - un es? Manā apkārtnē tiešām nagi ir gandrīz visām, skropstas mazāk. Viņa atteica, ka tas raksturīgs latvietēm virs 40 (viņas novērojums), ka jaunas meitenes tomēr ir dabiskas kā ārzemnieces. Kaut gan ārzemes arī ir dažādas - Anglijā sievietēm  ir naktsklubu izskata šausmas un kara krāsojums, ziemeļos ir pilnīga pelēcība sieviešu izskatā(mūsu stereotips). Te daudzas dzīvo ārzemēs, kā tad tur īsti ir? Ceļojumos parasti redz daudz ceļotāju, tad nevar saprast tā, kā dzīvojot uz vietas. Šovasar vienā vācu pasākumā es jūtos tik krāsaina(un gan jau ka viņu uztverē tāpēc dīvaina) savā ļoti parastajā, bet ļoti krāsainajā kleitiņā starp pelēkās krāsās apģērbtajām vācietēm.
Varu uzrakstīt par austrietēm, bet tāpat jau negribas vispārināt.
Ir vairākas grupas.

Naturāles - kā daba devusi, tā staigā. Apģērbs neuzkrītošs, "ikdienā skrienamais", bikses, sportiski apavi, mati astē vai īsi apcirpti, visbiežāk dabiskā krāsā, arī sirmi, bez kosmētikas, nereti kkas nevīžīgs.

Cita grupa - ārēji tāpat "skrienošās bikses", sporta vai citi ērti apavi, bet dauuuudz kosmētikas, t.i., stipri izceltas acis, mākslīgas skropstas, tonna tušas, lūpas nekrāso. Bieži notetovētas, ar pīrsingiem, auskariem, gredzeniem. Visos vecumos. Un arī parasti ar kkādu nevīžības iezīmi. Visbiežāk skaļas, omulīgas un pofigistiskas.


Vecākas kundzītes. Tās, kuras neietilpst pirmajās 2 grupās, ir labu izglītību baudījušas, pareizo vīru apprecējušas un citādi pareizās "meitenītes", kas aizvien uzcērtas rātnā bruncītī, jaciņā, mokasīnos vai laiviņās, uztaisa ķeizarienes Sisī jaunībslaiku frizūru, apliek krellītes, ieliek auskariņus, rotājas ar dārgiem gredzentiņiem un tādas, mazliet sausiņas, kalsnas, maz ēdošas un stīvas, redzamas, piemēram, kafejnīcās.
Un pavisam maza daļa ir gaumīgi ģērbušos, gaumīgi krāsojušos, sievišķīgu un ārēji kaut cik oriģinālu un uzmanību piesaistošu sieviešu. Tās "taisa karjeru", strādā birojos un uzvelk svārkus un apavus uz papēža.


Gan jau ir vēl n-tie starptipi, bet šis man ātrumā ienāca prātā. Latvietes noteikti ir koptākas un interesantākas.

 

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved