Autors Tēma: Jautājums dāmām - permanentā makijāža  (Read 477 reizes)

Offline kvadra

Jautājums dāmām - permanentā makijāža
« : Augusts 26, 2019, 13:36:26 »
Briestu, briestu un nevaru saņemties... Gribētos uzacis un acu līnijas, bet, kā paskatos bildes vai arī dzīvajā dažai labai paziņai, tā slēdzu atpakaļgaitu - tie uzacu loki izskatās baisi, kā ar flomasteru uzzīmēti, nenormālas formas un tik melni  :n-:  Ja man šitādus uztaisīs, tad būs jāvalkā  parandža... Gribu tādus neuzkrītošus, dabiskus, lai lāga i saprast nevarētu - dabisks, ne dabisks.
Skaidrs, ka uz dullo iet nevar, tik pēc atsauksmēm.

Vārdu sakot, kam ir pieredze, lūdzu padalieties - kur, kā, pie kā.

Offline Nāra

Re: Jautājums dāmām - permanentā makijāža
« Atbildēt #1 : Augusts 26, 2019, 19:42:02 »
Es Tev viskautko varu pastāstīt no skaistumkopšanas, bet par uzacīm nē. Tas man pagaidām liekas stulbi (līdz šim gan stulbas likās arī mākslīgās skropstas, bet nu pašai ir). Es vienmēr visām sievietēm apskatu visu-visu izskatā un esmu pamanījusi, ka vistrakāk tomēr ir tās uzacis, pārējais mākslīgais skaistums parasti ir daudzmaz ok. Reti kurai izskatās skaisti un dabiski. Kolēģe, kurai ir ļoti gaumīgi, taisa pūdertehnikā. Citai ir tik drausmīgas manuprāt, bet pašai patīk un tas galvenais.
Es nesaprotu, vai tagad Latvijā ir masveida uzacu izkrišana, ka tā panesies. Man liekas, ka es taisīšu tikai tad, kad pašai tiešām nebūs uzacu. Pagaidām izraustu+nokrāsoju savas dabiskās.
Acu līniju arī man nav, tās arī nav tik izplatītas, bet tās gan ir smuki, parasti nav tik traki kā ar uzacīm.

Offline kvadra

« Atbildēt #2 : Augusts 26, 2019, 20:39:05 »
Tev taisnība. Es šobrīd - pilnīgi neraksturīgi priekš manis  :mrgr:  - esmu sākusi pievērst uzmanību, kas tad citām ir,  un man nudien izskatās citai par citu briesmīgākas tās uzacis  :n-:   Varbūt man jāatmet šitā iedoma - tālāk no grēka  :mrgr:

Offline Emīlija

« Atbildēt #3 : Augusts 26, 2019, 21:21:46 »
uzmanies, būs uzacis kā Judinai uz grāmatas pakaļas... :D

Offline reno

« Atbildēt #4 : Augusts 26, 2019, 21:23:02 »
Ar uzacīm tiešām -tālāk no grēka. Ja jau var ievērot, tad tas nekam neder.

Online Luīze

« Atbildēt #5 : Augusts 26, 2019, 22:54:25 »
Uzacis var viegli pati uzzīmēt un ietonēt ar uzacu zīmulīti. Galvenais, ka viegli notīrīt.
Man nav pieredzes ar permanento meikapu.

Offline Milka

« Atbildēt #6 : Augusts 26, 2019, 23:12:23 »
Kolēğei bija uzacis, bet jau "beigu stadijā" un pa gabalu bija normāli. Tuvumā nepētīju.
Bet viņa teica (un kaut kur par to biju lasījusi), ka pēc permanentajām savas īstās krītot laukā.

Offline mellene88

« Atbildēt #7 : Augusts 27, 2019, 01:50:59 »
Nu bet, tagad tak modē tādas,lai redz pa gabalu. Ja gribi būt moderna,tad jābliež lai iespējami tālu redzamas  :shock:
nu jau esmu pieradusi,ka tādas baismas pūces(nē, ne pūces, bet es nezinu ar ko lai salīdzina) visur staigā.
Bet, tas ka esmu pieradusi nozīmē vien to,ka drīz šitas būs no modes laukā un naaks nākamā dīvainība  :yes:
neko par permanentajām lietām nezinu..bet man domaat nekas baisi pārgudrs tur nav, jebkurš meistars uztaisiis to ko jautāsi.Bet ja negribi redzmas, nafik visp vajag permanentas ??? :scratch: :scratch: māsai bija vēzīšu laikā...jo tad nu tiešām nav ne skropstu ne uzacu...un tas manuprāt ir vienīgais attaisnojošais iemesls iekš tādu māžošanos...cik atceros teica,ka iesākumā esot krevele pēc proceduuras..un pēc tam jau oky...es nez..es uzaci ietonēju ar acu ēnām jeb zīmuli kad vajag un kādu nu toni vajag...kādreiz LV laikā man pārsvarā bija viegli zaļganas uzacis , bet tas bija sen :)
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Offline ragana

« Atbildēt #8 : Augusts 27, 2019, 08:43:19 »
Nu jau modē vieglas, pūdertehnikā taisītas, bez stingrām kontūrām un vairs ne melnas.
Nez ko tās alu sievietes tagad darīs? :scratch:

Offline reno

« Atbildēt #9 : Augusts 27, 2019, 09:10:06 »
nodzīs pavisam un ar tievu melnu zīmuli uzzīmēs lokus līdz puspierei
Kā vecā 'mode un Ilonai  Brūverei

Offline tuk

« Atbildēt #10 : Augusts 27, 2019, 09:20:57 »
Nesanāks, tad jau āda jānoskuj :D

Offline ragana

« Atbildēt #11 : Augusts 27, 2019, 12:17:06 »
nodzīs pavisam un ar tievu melnu zīmuli uzzīmēs lokus līdz puspierei
Kā vecā 'mode un Ilonai  Brūverei
To dāmu redzu ik pa laikam. Smieklīgi, ka tās joku uzacis viņai klātienē tīri labi piestāv.

Offline magda

« Atbildēt #12 : Augusts 28, 2019, 14:02:18 »
Ar uzacīm- daba mani dāsni apveltījusi. Uz vecumu gan nākas reizi mēnesī piekrāsot. Permanento meikapu atzīstu par labu esam! Pašai ir gan acu kontūrlīnijas- pirmo reizi uztaisīju pirms 14 gadiem, šogad- atjaunoju. Tagad ir arī lūpas "uzfrišinātas". Man patīk! No rītiem, bez šaušalām , varu uz sevi spogulī paskatīties :). Un jā- man nav nekā pārspīlēta, neizskatos pēc klauna.
No savas puses varu ieteikt un iedrošināt šim solim! Tikai ļoti, ļoti jāievērtē meistare pie kuras to darīs No tā ir atkarīgs rezultāts. Noteikti to veikt salonā, nevis kaut kur pa lēto dzīvoklī- no sērijas- tur meistarīte taisa lētāk.

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved