Balsošana

Kādu manikīru izvēlaties visbiežāk?

Klasiskais manikīrs bez lakas
2 (13.3%)
Franču manikīrs
1 (6.7%)
Geliš (gelish) laka
1 (6.7%)
Gēls
3 (20%)
Akrils
0 (0%)
Manikīrs ar parasto laku
4 (26.7%)
cits variants
4 (26.7%)

Nobalsojušo kopskaits: 15

Voting closed: Marts 24, 2019, 10:22:14

Autors Tēma: Manikīrs  (Read 2131 reizes)

Offline baaciens

Manikīrs
« : Marts 21, 2019, 10:22:14 »
Kas nosaka jūsu manikīra izvēli?

Offline Mangusts

Re: Manikīrs
« Atbildēt #1 : Marts 21, 2019, 11:14:49 »
Kāds tur manikīrs - pati nagus grauiežu. :D Lakoju tik reti, ka laka sažūst ātrāk nekā izlietoju. Pašas nagi līdz pirkstu galiem/nedaudz pāri. Nagi mīksti, neko garākus neizaudzēšu, turklāt darbs ar datoru - nevaru iedomāties kā strādāt, ja vismaz puscentimetrs pirkstiem klāt.
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Offline Minne

« Atbildēt #2 : Marts 21, 2019, 11:16:51 »
Es arī pati sev sakopju nagus

Offline ragana

« Atbildēt #3 : Marts 21, 2019, 11:31:06 »
Pati jau pusotru gadu gēloju. Iepirku instrumentus un materiālus, esmu apmierināta. Ja kas labojams, izdaru bez liekas gaidīšanas rindā. Pats sev saimnieks, tā sacīt. :)

Offline baaciens

« Atbildēt #4 : Marts 21, 2019, 11:44:38 »
Man pašai nagi ļoti labi, bet tad uznāk bizdings un gribas tos skaistos. Uzlieku gelish laku un vsjo. Lieku atkal un atkal un tad saprotu, ka tas nav ne lēti, ne ērti (jāplāno pieraksts).
Nu, kārtējo reizi esmu noņēmusi un gaidu atveseļošanās procesa beigas (nagu virskārta tomēr novīlēta, jāgaida kad ataugs).Gan jau atkal drīz uzkāpšu uz tā paša grābekļa  :ou:

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #5 : Marts 21, 2019, 11:47:55 »
Pietrūkst atbildes - manikīrs ar parasto laku, bet ne franču. Mēdzu ari staigāt ar vienkārši caurspīdīgo laku, ja nav laika ar nagiem ņemties, bet īpašiem gadījumiem eju uz frizētavu pēc prof.manikīra un geliša. Starplaikos starp īpašajiem gadījumiem pati tieku galā ar saviem nagiem.       
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline Kikamora

« Atbildēt #6 : Marts 21, 2019, 11:50:58 »
Kāds tur manikīrs, pati sev fiksi apgriežu/nokniebju, kad garāki par 2 mm izaug. Laku nelietoju, krēmus u.c. izvirtības ari nē. Nejūtu nepieciešamību. Nagi stipri, veseli.

Offline nakata kngs

« Atbildēt #7 : Marts 21, 2019, 12:20:09 »
Nobalsoju par franču manikīru!....nu,asociācija ar franču skūpstu vai franču bizi  :in-love:     
Protams, ka nezinu kas tas tāds - kāda var pāris vārdos apskaidrot?  :)

Offline Spārka

« Atbildēt #8 : Marts 21, 2019, 12:40:44 »

Offline tuk

« Atbildēt #9 : Marts 21, 2019, 21:18:37 »
Kas nosaka jūsu manikīra izvēli?

Izvēli nosaka tas, lai nav jāapmeklē publiskie saloni... kkā neuzticos tai viņu dezinfekcijai.
Tātad mājās. Laka parastā. Meita nolako man, es meitai. Patīk arī tas, ka laika ekonomija
un zināma neatkarība... Varu visu procesu veikt arī pati. Iespējams jebkurā mirklī krāsu
nomainīt pieskaņojot apģērbam.

Offline Nāra

« Atbildēt #10 : Marts 21, 2019, 21:56:35 »
Gadu gadiem ir gēls, jo esmu par slinku pati knibināties un pat nedomāju nekad no tā atteikties. Īstenībā pazīstu tikai retu sievieti(laikam vienu),kas ir tik čakla, ka pati lako vai, ja nelako, tad knibina nagus. Darba un ikdienā vienmēr aplūru nagus- reti kurai ir bez gèla.
Man tas ir slinkuma, ne caciskuma pec- uzliec un mēnesi neliecies ne zinis  :)
Un kāpēc nagi būtu jaatveseļo...neeesmu neko tādu aizdomājusies. Pieraksts, jā, svēta lieta- izlaist nedrīkst, kaut mirsti.

Offline Lilith

« Atbildēt #11 : Marts 21, 2019, 22:55:09 »
Kopju pati - knibinu, vīlēju un lakoju! :) Baigi īpaši nenoņemos, bet regulāri, tāpēc 'apkope' pārāk ilgu laiku neaizņem. Viena no lietām, ko īpaši nevaru ciest ir apskretusi nagu laka - fobija un OCD no šitā metas :D
Parasti gaišas, neitrālas krāsas, kad sagribas - sarkanie un tumšie toņi.

Offline ragana

« Atbildēt #12 : Marts 22, 2019, 08:34:07 »
Man tas ir slinkuma, ne caciskuma pec- uzliec un mēnesi neliecies ne zinis  :)
Nāra, 4 nedēļas ir par daudz. Nu, vismaz man. Ideāli būtu 2, bet 3 ir pēdējā robeža, lai neizskatītos nevīžīgi. Tas gan laikam individuāli no naga augšanas ātruma.

Offline reno

« Atbildēt #13 : Marts 22, 2019, 09:02:46 »
Man pārmaiņus -ja eju pie meistares -gelišs, tad atkal taisu pati un lakoju ar Eveline 8 in 1, praktiski caurspīdīga,stiprinošā.  Ar krāsainām lakām paštaisītus nekad nelakoju, ja nu vienīgi ar galīgi gaiši  dabisku.
Vasara nāk virsū, tad būs geliša pedikīrs, tad gan taisu spilgti sarkanus

Offline Nāra

« Atbildēt #14 : Marts 22, 2019, 11:01:16 »
Nāra, 4 nedēļas ir par daudz. Nu, vismaz man. Ideāli būtu 2, bet 3 ir pēdējā robeža, lai neizskatītos nevīžīgi. Tas gan laikam individuāli no naga augšanas ātruma.

Man mēnesis taisni laikā, var pat kādu nedēļu pa virsu. Kājām arī lieku gēlu, bet to ik pa 2 mēnešiem, jo kāju nagi aug ļoti lēni. Vienu reizi eju uz roku nagiem, otru - uz kāju+roku.

Kopju pati - knibinu, vīlēju un lakoju! :) Baigi īpaši nenoņemos, bet regulāri, tāpēc 'apkope' pārāk ilgu laiku neaizņem. Viena no lietām, ko īpaši nevaru ciest ir apskretusi nagu laka - fobija un OCD no šitā metas :D
Parasti gaišas, neitrālas krāsas, kad sagribas - sarkanie un tumšie toņi.

Gēls nevar apskrest :) Krāsas lieku, kā uznāk. Biežāk vienkrāsainus, nekādus zīmējumus, reizēm vienu nagu kādu citādāku. Gari nav, ja kāds iedomājas kapļus, diezgan īsi.

Mjā, kā Tuk teica....dezinfekcijai diez ko neuzticos, kaut it kā manikīre skaidroja man, ka dezinficē. Bet tad atceros, ka Ineshuks teica - manikīrā jau asinis nešķīst, tā arī sevi mierinu :)

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved