Autors Tēma: par dresskodu  (Read 1222 reizes)

Online reno

par dresskodu
« : Septembris 13, 2019, 10:16:09 »
Un ko tik cilvēki nesaskata. Melānijas mēteļa  šuvums 11. sept. piemiņas pasākumā tiešām izskatās jocīgi
https://www.dailymail.co.uk/femail/article-7457163/Melania-Trump-criticized-9-11-tribute-outfit.html

Offline olgucis

Re: par dresskodu
« Atbildēt #1 : Septembris 13, 2019, 10:19:37 »
 :rat:

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #2 : Septembris 13, 2019, 13:05:34 »
Tiešām  :rat:
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline olgucis

« Atbildēt #3 : Septembris 13, 2019, 13:56:34 »
izskatās pēc tāda slēpta mājiena, ka viņai tas viss pie pakaļas

Offline Mangusts

« Atbildēt #4 : Septembris 13, 2019, 15:31:06 »
Da nu beidziet - tādā veidā mēteļu šķēlumi takš reizi pa reizei tiek piepogāti, tik ne vienmēr tādas kontrastainas nošuves  :laugh:
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Offline diddly

« Atbildēt #5 : Septembris 14, 2019, 10:26:09 »
vēlreiz apstiprinās amerikāņu stulbums kko tādu izdomāt,pilnīgi klasiska piegriezuma mētelis.

Online reno

« Atbildēt #6 : Oktobris 13, 2019, 08:53:19 »
Gudroju, kurā tēmā ielikt. Nu, zināmā mērā šis arī ir par dreskodu dažādās pasaules malās. Lietuviete gan baisa, fui stilistei.
https://www.boredpanda.com/how-countries-define-fashion-style-groomandstyle/?utm_source=newsletter&utm_medium=referral&utm_campaign=Newsletter

Offline Camma

« Atbildēt #7 : Oktobris 13, 2019, 10:55:10 »
Nūūū, amerikāniete vēl baisāka. Lietuvietei traucē ''asakas'' ap ausīm, pārējais būtu ok. Bet ''militarizētam'' vīrietim vērt riņķus nāsīs - kamooon! Tas jau pēc vērša-vaislinieka vairāk izskatās.
Visus sakost!

Offline Mangusts

« Atbildēt #8 : Oktobris 13, 2019, 21:50:34 »
Mani vairāk uzjautrināja izraēliešu trends - ģīmis nobīdīts un samazināts, lai plīvojošas garas cirtas ietilpinātu

Offline ...(cita)

« Atbildēt #10 : Oktobris 22, 2019, 21:43:28 »
Bet man tas Melānijas mētelis patīk... Laikam tāpēc, ka patīk tumši zila krāsa ar baltiem akcentiem.

Offline ragana

« Atbildēt #11 : Oktobris 23, 2019, 08:59:01 »
Te vēl par papriecāties par dreskodiem
https://www.dailymail.co.uk/news/article-7601137/Japans-newly-enthroned-Emperor-Naruhito-wife-attend-glittering-reception-Tokyo.html
Vispār, tiešām interesanti, man patika nacionālais piesitiens. Daži dāmu tērpi gan man šķita pārspīlēti - vienai bija skaista pelēka kleita ar tādu kā rožu faktūru, ko vēl paspilgtināja tāda pati pelēka rozes cepure. To rožu drusku par daudz.
Mūsu Levits ar kundzi otrajā plānā, pieminēti netika, bet bildē tomēr iekļuva. :)

Online reno

« Atbildēt #12 : Oktobris 23, 2019, 09:30:18 »
es  Levitu pat nepamanīju, eju vēlreiz

Online reno

« Atbildēt #13 : Oktobris 23, 2019, 09:32:39 »
"Šodien saliktas jaunas bildes

Offline Mangusts

« Atbildēt #14 : Oktobris 23, 2019, 11:58:42 »
Šķiet 2 foto pamanīju.
Mani vairāk intriģē - kā visus šos VIPus, karaļus un prezidentus sēdināja zālē, pie galda, lai neviens nejustos aizvainots, ka viņa persona pārāk zemu novērtēta. Kaut kāds princips taču ir  - Brunejas sultāns pa labi no jaunā imperatora, Zviedrijas Kārlis Gustavs - līdzās imperatorei...

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved