Autors Tēma: Saules pretapdeguma krēmi  (Read 2917 reizes)

Offline tuk

Re: Saules pretapdeguma krēmi
« Atbildēt #45 : Jūnijs 11, 2019, 17:21:22 »
Kas ir “saules bučas“? Pirmoreiz ko tādu dzirdu.

Offline vellata

« Atbildēt #46 : Jūnijs 11, 2019, 17:43:19 »
Lietoju, ja plānots saulē būt ilgstoši. Svētdien gan skaustu nocepu, it kā pat biju uz laukiem līdzi paķērusi spf50 (pērnvasar visi citi bij iztērēti), bet tā arī neiedomājos uzziest uz copi, palika uz galda. Karsts nebija, jauks vējiņš, toties saulains un pie ūdens. Likās, ka ar salmeni un gaišu garroku kreklu pietiks. Salmeni vējš rāva nost, to drīz noliku malā. 3h vēlāk māšele man sparīgi zieķēja kakla aizmuguri ar pēcsviluma līdzekli, vēlāk turpināju pati, bet joprojām sūrst. Vēl nedaudz seja apcepusies, bet ne tik skaudri.

Offline tuk

« Atbildēt #47 : Jūnijs 11, 2019, 17:46:44 »
Jā. Ir tādi "vecuma pleķi", kuri arī veidojoties no saules. Laikam. "Nesprediķošu" par regulāru pārbaužu nepieciešamību, bet vismaz vienreiz dzīvē vajadzētu aiziet gan pārbaudīties.

Klau, tiešām pārbauda tos visus vassarraibumiņu punktiņus??? Vīram tādi uz muguras, viņu atšuva  ar tekstu, ka nav reljefi virs ādas un nav mainījuši formu, tas gan kādu laiku atpakaļ...
Kur jūs pārbaudiet tās visas dz.zīmes?

Offline Pifs

« Atbildēt #48 : Jūnijs 11, 2019, 18:07:01 »
Nu labs speciālists vispirms jau "ar aci" redz kas ir kas. Šaubīgās dz.z. vai tās, kurss mani pašu uztrauc,  dakteris pārbauda ar "kaut kādu aparātiņu", datora ekrānā vēl man nodemonstrē un izstāsta būtiskās atšķirības starp melanomu un dz.z. Jābaidoties, ja uzmetās tādas plakanas un melnas.

Offline tuk

« Atbildēt #49 : Jūnijs 11, 2019, 18:27:18 »
Njā... man draudzenei, vēl padomijā “aizdomīgu“ vai kā... nedaudz reljefu dzimumzīmi, kādu parasti pat dāmas mēdz uzzīmēt pie virslūpas izoperēja, pat negaidot kādas pārmaiņas un neko nevērojot.
Tā vērošana pieder pie biznesa? Kur problēma visu potenciāli bīstamo vienkārši noņemt, ne gaidīt un vērot -būs tas vēzis vai nebūs... :(

Offline Pifs

« Atbildēt #50 : Jūnijs 11, 2019, 18:34:06 »
Var arī tā, ja naudas daudz, jo katrai dz. z.  pirms operēt veic visas pārbaudes. Ja daudz dz.z , tad var arī nobankrotēt. Kā nekā tas ir maksas pakalpojums.
Es pārbaudu. lētāk.

Offline Nāra

« Atbildēt #51 : Jūnijs 13, 2019, 16:16:49 »
Njā... man draudzenei, vēl padomijā “aizdomīgu“ vai kā... nedaudz reljefu dzimumzīmi, kādu parasti pat dāmas mēdz uzzīmēt pie virslūpas izoperēja, pat negaidot kādas pārmaiņas un neko nevērojot.
Tā vērošana pieder pie biznesa? Kur problēma visu potenciāli bīstamo vienkārši noņemt, ne gaidīt un vērot -būs tas vēzis vai nebūs... :(

Zin ko, arī ārstu domas dalās, vai nu viss tā jāoperē. Ja es visas izoperētu, tad man uz vēdera būtu siets :D
Kā jau rakstīju, pats var saprast, kuras jāpārbauda, bet, kad nu ej pie dermatologa, tad visu tevi apskata. Ja katru pārbaudītu, tad jau būtu dārgi, bet doks jau redz, vai to vajag.
Es nezinu, vai vēl darbojas, ja nu nav ko darīt, bet ir aplikācija, kur nofočē dzimumzīmi un doks apskata un laikam pasaka slēdzienu, pilnīgi par brīvu. Saucas We care, be aware.
Par saules bučām es saucu tos dīvainos plankumus, kas dienvidzemju seriālos ir visām aktrisēm vairumā, sevišķi dekoltē zonā. Tie nav vecuma plankumi, bet es saucu - saules bučas. Man nav tik daudz kā viņām, bet ir.

Offline Džeina

« Atbildēt #52 : Jūnijs 13, 2019, 16:23:03 »
Tie ir vecuma plankumi.. gan uz dekoltē, gan ģīmja un rokām (man nav).. un trakās bābas tik lien saulē nocepināt sevi mellu. Vecas, nocepinātas kaltētas vistas.. kas var būt briesmīgāks par šo?

Offline Džeina

« Atbildēt #53 : Jūnijs 13, 2019, 16:24:03 »
Par dzimumzīmēm. Pat iedomājusies neesmu neko baudīt, man gan viņu maz.. Kur nu vēl graizīt.

Offline Nāra

« Atbildēt #54 : Jūnijs 13, 2019, 16:30:48 »
Tie ir vecuma plankumi.. gan uz dekoltē, gan ģīmja un rokām (man nav).. un trakās bābas tik lien saulē nocepināt sevi mellu. Vecas, nocepinātas kaltētas vistas.. kas var būt briesmīgāks par šo?

Tev būs vecuma plankumi, man ir saules bučas :D
Es savus plankumus klasificēju, kā gribu. Uz rokām man ir vecuma plankumi, uz dekoltē saules bučas :) Un vēl man ir tādi balti plankumiņi...neesmu izdomājusi, kā tos nosaukt... :scratch:

Offline Džeina

« Atbildēt #55 : Jūnijs 13, 2019, 16:32:26 »
A es visa gluda un viendabīga kā ronis.

Offline tuk

« Atbildēt #56 : Jūnijs 13, 2019, 16:46:42 »
A es visa gluda un viendabīga kā ronis.

Tu roni esi redzējusi? Viņi ir resni un vienos pleķos...  :smej:

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #57 : Jūnijs 13, 2019, 16:48:04 »
Nu ta mūs ar Nāru viduslaikos liktu pa taisno uz sārta - dzimumzīmes esot raganu pazīme :D  Es pat gribēdama nevaru noslēpt - sakari ar Sātanu, tā teikt, na ļico, visās nozīmēs :)
Vienreiz pārbaudīju, nekā aizdomīga manās daudzajās dzimumzīmēs neesot.
Man tik likās, ka aizdomīgas skaitās tās, kas neregulāras formas un nedabīgas krāsas.
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline Džeina

« Atbildēt #58 : Jūnijs 13, 2019, 18:09:46 »
Es tikai gludos, nepleķainos esmu redzējusi, jā, smuki, noapaļoti..

Offline Minne

« Atbildēt #59 : Jūnijs 13, 2019, 23:07:12 »
Par saules bučām vai skūpstiem sauc vasarraibumus  :saule:

Nīke, es aŗī pie raganām, pie tam pamatīgām, man viss ķermenis raibs, t.i.,rumpis, sevišķi mugura. Kā gan lai tādas pats vēro? Divreiz dzīvē esmu bijusi ņemt nost, bet vispār pusmugura būtu jānodīrā. Žēl tikai, ka pēc noņemšanas paliek balti plankumi, kas vairs neiedeg, kā vitiligo.

Vēl par krēmiem runājot - tās, kas smērē aizsargkrēmus - vai jūs izlietojat ārstu ieteikto daudzumu? Piemēram tējkarotes daudzumu uz sejas? Man tik daudz ādas nav  :faint:

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved