Autors Tēma: šujmašīnas un overloki  (Read 977 reizes)

Offline Milka

Re: šujmašīnas un overloki
« Atbildēt #15 : Februāris 28, 2019, 15:00:52 »
Nav obligāti trikotāžai pirkt overloku. Ja nu vienīgi profesionāli taisies šūt klientiem. Kad nebija overloka, es malas apstrādāju a to pašu veco labo zig-zagu. Un vīles kopā sašuj ar paraso vīli, tikai palaiž mazliet vaļīgāku diegu un uzliek zig-zag funkciju uz 1mm, lai staipoties nepārplīst vīle, bet "padodās" līdzi staipīšanai. Nu, kaut kā tā.

Offline Luīze

« Atbildēt #16 : Februāris 28, 2019, 15:38:25 »
Jebkurā gadījumā par overloku es padomāšu, bet labas šķēres auduma griešanai gan jānopērk :)

Offline reno

« Atbildēt #17 : Februāris 28, 2019, 16:10:12 »
Sekojot profesionālam padomam es trikotāžu šuju ar "strech" adatu, apmētāju malas ar zigzagu. Overloks, kas nogriež lieko, protams ir brīnišķīgs, bet lai nu, es iztieku pašlaik

Offline diddly

« Atbildēt #18 : Februāris 28, 2019, 16:46:05 »
ja par parasto šujmašīnu,tad dalījums ir tāds,mechāniskās,ar roku vai kāju darbināmas.
tad elektromehāniskās,kur vairāk dūrienu,bet viss uz zobratiem regulējas.
tad elektromehāniskās ar elektroniku,nedaudz.
tad kompjuterizētās,ar iespējām milzumdaudz.

bet pa lielam,skelets iekšā tas pats,bez adatas un diega nešūs,vismaz pagaidām hobijlīmeņa mašīnas.

Offline olgucis

« Atbildēt #19 : Februāris 28, 2019, 19:43:18 »
protams, tas ir patīkami, ja īpašumā ir overloks. Bet pēc manām domām, ja tā šūšana notiek reizes 10-15 gadā, diez vai tas ir ekonomiski prātīgs  risinājums. Pie tam, tas vīles platums labi ja 0.5 plats, tātad ne jebkuru  audumu vai trikotāžas  gabalu varēs apstrādāt. Cita lieta, ja paredzēts kaut kas saimnieciskās  darbības nodrošinājumam un realizācijai nepieciešams perfekts malas izskats, tad gan. Bet ģimenes vajadzībām pilnīgi pietiek ar pierasto zigzagu un dažiem patīkamiem sīkumiem, kā pogu apdare un  ķepiņu rāvējslēdzēja iešūšanai

Offline Luīze

« Atbildēt #20 : Februāris 28, 2019, 20:57:55 »
Man patīk uzklausīt visus viedokļus :)

Offline tuk

« Atbildēt #21 : Februāris 28, 2019, 21:50:27 »
Nu, ja patīk uzklausit, tad - man ir, nu jau jāsaka, iepriekšējā gadsimtā :D pirkts singer overloks.
Bez problēmām darbojas vēl aizvien. Tiek lietots gan biežāk, gan retāk, pēc vajadzības.
Man tomēr patīk, ja glīti izskatās gan no vienas, gan otras puses. :) Kas nav mazsvarīgi, ir ātrāk kā šujot
ar zigzagu. Var nošūt arī plakanvīli...
Bet jā, ja šuj ļooti reti, diez vai jēga pirkt...

Offline Saulite

« Atbildēt #22 : Marts 03, 2019, 09:14:50 »
Varu pārdot Brother ds-140. Maz lietota.

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved