Balsošana

Kurā izplatīšanas tīklā Jūs būtu ar mieru darboties?

Amway
3 (27.3%)
Oriflame
3 (27.3%)
Herbalife
0 (0%)
Mary Kay
0 (0%)
2 (18.2%)
labāk mirstu
3 (27.3%)

Nobalsojušo kopskaits: 11

Voting closed: Marts 23, 2018, 15:36:49

Autors Tēma: Izvēle  (Read 1173 reizes)

Offline Murka

Izvēle
« : Marts 13, 2018, 15:34:21 »
Ja jūs dzīve piespiestu nu pilnīgi piespiestu!!  darboties kādā no tīkla mārketinga kompānijām, kura tā būtu? Lūdzu lūdzu  nobalsojiet.
Un vai jūs lietojat kādu izplatītāju produkciju? Ja jā, kādu un kāpēc?

Offline reno

Re: Izvēle
« Atbildēt #1 : Marts 13, 2018, 15:37:23 »
es vārda pēc zinu tikai Avon
nelietoju

Offline ragana

« Atbildēt #2 : Marts 13, 2018, 15:41:13 »
Man grūti iedomāties situāciju, ka būtu jāiet strādāt kādā no šīm kompānijām. Arī miršana nav prioritāšu augšgalā. Kas atliek? Vilks viņu zina, laikam tad par sētnieku. :)

Offline Luīze

« Atbildēt #3 : Marts 13, 2018, 15:54:02 »
Es arī nespēju iedomāties, kā dzīve var piespiest ko tādu izvēlēties. :)  Bet tā dažādus katalogus pāršķirstu regulāri, ja kolēģes atnes. Šo to reizēm pasūtu, parasti lūpukrāsas, jo tās ātri nolietojas. :)  Ir redzēti un provēti Faberlic, Avon, Oriflame, Mary Kay produkti. Kādreiz vīrmāte dāvināja Amway produkciju - bija ok, bet tur vairāk mājsaimniecības preces dominē nevis kosmētika.

Ja nu ļotiļotiļotiļoti vajadzētu izvēlēties, tad droši vien dotu priekšroku Oriflame.

Online Spārka

« Atbildēt #4 : Marts 13, 2018, 15:54:45 »
Lietojusi esmu Oriflame, bet sen.

Offline Broms

« Atbildēt #5 : Marts 13, 2018, 15:55:06 »
Šie visi ir agresīvā mārketinga piekopēji, kuri zvanās pie durvīm, traucē vakariņot un sestdienu laiskās pusdienbrokastis?

Offline daddy

• Veterāns
  • Ziņas: 2780
  • Total likes: 2340
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #6 : Marts 13, 2018, 16:04:24 »
Nestrādātu tādās kompānijās principa pēc, jo tās "uzmet" visus - pircējus, darbiniekus, valsti.  Tagad tā vietā visu var nopirkt internetveikalā

Toties labi produkti gadās - ir laba pieredze ar Amway traipu tīrītāju-balinātāju https://www.ebay.com/itm/1pcs-All-Fabric-Bleach-SA8-original-cleaning-free-shipping-500g/273074089463?hash=item3f947bedf7:g:ZU4AAOSwQ59ZYK8G  500 gr paciņa 20 eur. nav gluži par velti, bet tiešām traipus izņem un daudzas mīļas drēbes ir izglābis un pietiek vairākiem gadiem

Offline Luīze

« Atbildēt #7 : Marts 13, 2018, 16:05:42 »
Šie visi ir agresīvā mārketinga piekopēji, kuri zvanās pie durvīm, traucē vakariņot un sestdienu laiskās pusdienbrokastis?

Vot ar šitādiem es neielaistos. Bet tā darbā kādā brīvā brīdī par pašķirstīt katalogus, paskatīties bildīties un varbūt, bet tikai varbūt kaut ko izvēlēties...

Offline olgucis

« Atbildēt #8 : Marts 13, 2018, 16:45:59 »
nestrādātu nevienā. Man vispār tā sistēma nepatīk, esmu no tiem, kam dabā viss jāapskata, jāpatausta un jānovērtē. Kaut kad darbā  meitenes no Avon un Oriflaim piestaigāja. Šo to liekas pasūtīju, bet tikai tā paša iemesla dēļ, lai lieki uz veikali neietu, un neko lieku nepirktu. Ja par preci runā, tad paveicās tikai  vienu reizi, ka nopirku komplektu body&mind -dezodorantu un nakts krēmu - ar relaksējošo smaržu ( Lavender&Passion Flover). Ak. Kungs cik superīga smarža - sapņi pasakaini - mūžu tādā peldētos. Vairāk ko līdzīgu  nekur nevarēju atrast. Nekam citam īpašas nozīmes nebija, tāda ikdienas lietošanas prece

Offline itta

• Veterāns
  • Ziņas: 1367
  • Total likes: 558
  • Hominis est errare, insipientis preseverare!!~!!
« Atbildēt #9 : Marts 13, 2018, 18:12:36 »
Esmu padarbojusies - Avon, Oriflame, zinu - Faberlic, Amway, Zinzino, CoralClub, u.c., reizēm ko no tā visa arī lietoju un pērku.

Darboties gan vairs nekādās šādās firmās nevēlos, jo nepatīk, ...
... visvairāk cilvēkus satuvina kopīga nodarbošanās ar muļķībām ...

Online kvadra

« Atbildēt #10 : Marts 13, 2018, 19:47:10 »
Vienā tīkla mārketingā esmu. Produkti veselībai. Neminēšu nosaukumu. Nevienam neuzmācos, biznesu no tā netaisu - man nafik nav vajadzīgs, lai mani uzskata par kaut kādas šarlatānu produkcijas izplatītāju un kratās vaļā kā no spitālīgās. Laimīgā kārtā kompānija  neko neuzspiež, nekāds "plāns" nav jāpilda, darbojies, cik pašam tīk. Tā nu vienkārši esmu priecīga, ka man ir bijusi iespēja iepazīt šos produktus un pašai lietot, kā arī palīdzēt saviem draugiem. A censties ieklārēt kādam, kurš apriori pārliecināts, ka tas viss ir s**s un es no viņa tik naudu cenšos izmānīt - man to vajag?!
« Last Edit: Marts 13, 2018, 20:08:19 no kvadra »

Offline Nomade

« Atbildēt #11 : Marts 13, 2018, 21:58:10 »
Nevienā, jo nav vajadzīgo pārliecināšanas iemaņu. Ja nu toměr no vistoměrāk, tâ būtu kosmêtika, piem., Mary Cay.

Offline Emīlija

« Atbildēt #12 : Marts 14, 2018, 12:35:10 »
ja par aptauju - nevienā. Jēdzīgākais no visiem šeit nosauktajiem šķiet Amway... Bet vispār... Bada laikos esmu Avonā līdz kautkādam tur menedžerim uzdzīvojusies, un tad vienā dienā nometu to pie malas... kad man sāka stāstīt, ko no manis gaida, un kad šaubījos, vai man to vajag, un tad bija "un tu palaidīsi garām iespēju?". tajā brīdī sapratu, cik zemu mani vērtē, ja redz saistībā ar mani šo iespēju kā manu spēju augstāko punktu... Pateicu paldies par visu, un ka nešaubos arī par citām iespējām savā dzīvē, uz ko saņēmu līdzjūtīgu skatienu.

Kopš tā laika nemaz nemēģinu neko izplatīt, un jebkādi mēģinājumi mani iesaistīt kādā tīkla mārketingā ir lemti neveiksmei...

Offline mellene88

« Atbildēt #13 : Marts 14, 2018, 12:58:17 »
nevienā.
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Offline Andžons

« Atbildēt #14 : Marts 15, 2018, 22:55:29 »
Es esmu uz 1 gadu parakstījis līgumu ar Amway, nu lai paošņātu gaisu kas tur ir un kas tur nav. Produkti ir, atliek vien tirgoties ar viņiem. Un pamata zināšanas, kas ir nepieciešamas, ir ka nabagi šos produktus nepērk, proti, praktiskā socioloģija. Cilvēks, kas domā par bitkoiniem, ir labs pircējs ;)
Savējais
"nuu alkohols, cik novērots , neko citu kā slodzi un problēmas nerada. nafik alkoholu" Mellene

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved