Autors Tēma: Aptauja par pārtikas iegādi internetā!  (Read 256 reizes)

Offline ElizabeteAndersone

Aptauja par pārtikas iegādi internetā!
« : Marts 14, 2019, 15:03:43 »
Sveiki![/size]Lūgums izpalīdzēt bakalaura darba tapšanā, aizpildot šo aptauju, kuras mērķis ir noskaidrot Latvijas patērētāju pieredzi un viedokli par pārtikas iegādi internetā. Aptaujas aizpildīšana aizņems 5-7 minūtes Tava laika. Šeit saite uz aptauju: https://sserigaedu.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_4YLaam6BQnk5fV3Aptaujas beigās ir iespēja norādīt savu e-pastu un piedalīties 25 EUR dāvanu kartes izlozē no pārtikas internetveikala nuko.lv. Liels paldies jau iepriekš![/size]

Offline Mangusts

Re: Aptauja par pārtikas iegādi internetā!
« Atbildēt #1 : Marts 14, 2019, 17:12:09 »
Aizpildīju, taču viena piezīme - protams, pirkšanas procesu var papildināt ar dažādām atrakcijām, tā to padarot efektīgu, taču konkrētajā situācijā laikam gribēts, lai vērtē efektivitāti.
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Offline kvadra

« Atbildēt #2 : Marts 14, 2019, 22:16:17 »
Nepildīju, jo nejūtos mērķauditorija - pārtiku internetā nepērku (izņēmums varētu būt tikai kaut kas specifisks, "uz letes" nedabūjams).
Un, ja reiz esam sākuši par to runāt - internetā pērku tikai to, kas 1)citādi nav dabūjams vai vismaz es nezinu tādu iespēju, 2) internetā dabūjams ievērojami lētāk. Jo priekš manis pirkumiem internetā ir viens milzu mīnuss - piegādes jautājums. Ok vēl, ja tas ir kāds vietējais internetveikals, kam ir sava adrese, kurp varu aizbraukt precei pakaļ. Smagi nopūšoties, varu izstāvēt arī mūžīgo rindu pasta nodaļā. Bet, ja vienīgā saņemšanas iespēja ir kurjerpasts, tad iestājas pilnīgs psc - mājās nesēžu, uz vietas neatrodos, esmu pārāk mobila, lai spētu norādīt kkādu piegādes adresi, jo tur, kur esmu šodien, rīt vairs nebūšu, utt... Beidzamo reizi pagāja divas nedēļas, līdz izdevās sabīdīt randiņu ar to kurjeru... Visai apšaubāma izprieca, un pārtikas dēļ tā man pilnīgi noteikti nav vajadzīga.

Offline Luīze

« Atbildēt #3 : Marts 15, 2019, 07:13:47 »
Anketu aizpildīju. Nav tik traki. Tiek salīdzināta iepirkšanās klātienē un internetā.
Man ir veci radinieki, kas vairs no mājās tikpat kā neiet ārā. Tad nu visu pērk internetā ar piegādi uz mājām - produktus no Maximas ved Barbora, zāles arī var internetā nopirkt, tāpat visus rēķinus samaksāt.
Es savukārt tieši izbaudu to, ka varu izkustēties no mājām, un man ir daudz visādu veikalu tuvumā. :)

Offline reno

« Atbildēt #4 : Marts 15, 2019, 10:17:39 »
Es arī tā domāju.Veikali ir patālu un jābrauc ar mašīnu, pat tuvākais ir min. 15-20 ko iet, tā ir tāda sīkbodīte. Vakar paņēmu pa ceļam arī kaimiņienes -pilnu bagāžnieku piepirka. Tā kā tāds pārtikas internetveikals ir aktuāls tieši tiem, kam veikali tālu un aizbraukt grūti.
Mūsu stūrī gan daudz kas ir ar piegādi jau tagad -piens, krējums, biezpiens 2x nedēļā, uz viena cita stūra sortiments daudz plašāks, tur arī 'gaļas mašīna piebrauc

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #5 : Marts 15, 2019, 10:23:00 »
tāds pārtikas internetveikals ir aktuāls tieši tiem, kam veikali tālu un aizbraukt grūti.

tiem attiecīgi ierubīs arī lielāku piegādes maksu

Offline ElizabeteAndersone

« Atbildēt #6 : Marts 18, 2019, 15:17:15 »
Paldies tiem, kas aizpildīja! :)

Arī pārtikas ne-pircēji internetā ir laipni gaidīti atbildēt. :)

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved