Noskaņojums > Dienas pļāpa

Brilles (briles) :cool:

(1/18) > >>

Bob(i)s:
Hellou evribaģi!
Kaut kāda tēma jau bija, bet tagad vairāk psiholoģiski komforta un emocionālā aspektā
Gandrīz visi mēr te ar brillēm. Tas, protams, ir zināmā mērā sāpīgs moments, bet vairāk tomēr tas sāpīgums piedēvējams pagātnei un jaunībai (kas mēs veci tagad?)... Kādas tad iespējas un alternatīvas, ja reiz Dies nav apveltījis ar labu redzi? Brilles, lēcas, operācija.. Nez kādēļ ķirurģiska iejaukšanās manā saprašanā vienmēr bijis galējais līdzeklis, ja nu citādi tiešām vairs nevar. Tāpēc 30 gadus staigāju ar kontaktlēcām. pat drusku vairāk. Ir o.k., bet ir neērtības un tomēr prasās zināma punktualitāte, jo vienmēr jābūt līdzi lēcu trauciņam, šķidrumam, ja brauc kaut kur projām vai esi nakti ārpus mājas. It kā nekas īpašs, bet tas kaut kādā mērā streso. Tu nevari tā kā cilvēks parastais - piedzerties un kaut kur nokrist (a vai vajag?), tev vajag izņemt lēcas.. Nu un visādas citādas smalkas nebūšanas.
Daba visai manai lēcu epopejai pielika punktu. Ar gadiem acis kļuva sausākas, lēcas sāka ielipt, ķēpāties utt. To, protams varēja pieciest un ar to cīnīties, bet vienā brīdī piegriezās, jo sapratu, ka dēļ tā, ka esmu lēcās vai brillēs neviens mani vairāk vai mazāk nemīlēs un pa lielam jau pofig - viss paša galvā. Tagad jau vairākus gadus ikdienā staigājot brillēs, jūtos savā ziņā atbrīvoti. Nav jākrāmējas ar lēcām, brilles arī iedod akcentu sejai, aiz tām var arī drusku paslēpties :)
Domāju, ka briļļu negatīvā traģisma izpratne sakņojas padlaiku bērnībā. Arī es atceros savas pirmās brilles, kas man šķita milzīgs pasaules gals, kauns un fatāla problēma. Man nebija ar tām jāstaigā, bet tā briļļu izmantošana skolā, lai kko redzētu uz tāfeles bija tik apkaunojoša.. Jo nevienam īsti nebija tādas smukas brilles, tādu tolaik vispār nebija.. Iespējams, ka tagadējie bērni uztver citādāk..
Šodienas modes tendences zināmā mērā pat pieprasa briļļu kā šika elementa klātbūtni nobriedušiem cilvēkiem. Kur lasīju, ka vairs neesot modē brutālie mačo vīrieši un tīrā bārbijtipa skaistules. Vajag kaut ko vēl - akcentu, kas "dabisko skaistumu" padara kičīgu, amizantu vai ar kaut ko akcentētu. Un sejas viedolā tās ir brilles.
Vērojot cilvēkus es pat vairākkārt esmu konstatējis, ka tam vai citam indivīdam baigi labi būtu, ja viņš nēsātu brilles. Citādi ģīmis pārāk primitīvs.. Arī sievietēm.
Bet jebkurā gadījumā - brilles - tā ir smalka lieta. Un tām vienmēr jābūt tīrām!

Luīze:
Es arī par brillēm nevis kontaktlēcām  :go_go:
It īpaši pēc tās reizes, kad ieliku lēcas uz pasākumu, kas ievilkās. Pati nevarēju vairs izņemt un nācās braukt uz acu traumām  :fp:

Bob(i)s:
a Tev nav kaut kāda neērtības sajūta par to, ka ir brilles?

Nāra:
Nēsāju k-lēcas un šo briļļu traumu esmu pārnesusi arī bērniem. Brilles mums ir mājas lietošanai(kaut krutas un smukas un pat vairumā :) ) Ja man ir brilles uz acīm ārpus mājas, tad man šis pasākums vai cilvēks nav svarīgs :D
Protams, brilles ir ērtāk un lētāk, bet manā uztverē ne skaistāk. Tā mēs un briļļu industrija sevi mierinām- ka tas ir kruti utt.
Te gan ir stāsts par +, jo - ir lasāmās brilles un tās īsti nav brilles , jo cilvēki tās uzliek-noņem-uzliek-noņem.

Bob(i)s:
Nāra, Nāra, .. Tu esi sasaistīta vēl savos gados.. Bet laikam jau nav viegli no tā tikt vaļā, man jau arī uznāk..

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Atbildēt

Go to full version