Autors Tēma: Eirovīzija 2019  (Read 2975 reizes)

Offline nure

Re: Eirovīzija 2019
« Atbildēt #30 : Maijs 17, 2019, 10:27:03 »

Offline Minne

« Atbildēt #31 : Maijs 17, 2019, 10:29:27 »
Jā, diemžēl "pazuda" mūsu dziesmiņa uz milzīgās skatuves. Un to pārējo valstu dalībnieku, kā Streips teiktu - lielo balsu - starpā, dziesma, kas nodziedāta vienas oktāvas robežās, nevar piesaistīt īpašu uzmanību. Un tīri subjektīvi sķita, ka solistei balss īsti neskanēja, varbūt arī nobijusies bija...
Tāpat ne ar ko neizcēlās zviedru veidotais skatuves noformējums, tagad, kad rullē 3D, mums kkā amatnieciski tur izskatījās.
Bet man patika, ka mūsējie uzstājās kā grupa, paši spēlējot instrumentus. Vai tik nebija tādi vienīgie šoreiz (izņemot trakos  islandiešus)?

Par pārējo. Šis pusfināls man likās garlaicīgāks dziesmu ziņā. (Vairāk tika dziedāts angliski, atšķirībā no pirmā fināla)

Tradicionāli finālā ierullēja Balkānvalstu ritmi, šveicieši arī jocīgi turciskos treļļos, galīgi nepatika, tāpat - kā nu bez zviedriem, kas štancē līdzīgas dziesmas gadu no gadu. Norvēģi jaudīgi, un viņu trešais solists ar rīkles dziedāšanu  tīri ok.

Patika krievu šoviņš.

Mani līderi bija azerbaidžāņi, tāda stila mūzika man patīk. Prieks, ka tika finālā.

Šogad liels uzsvars citādībai - gan seksuālajai, gan fiziskajai. Patika tā dziesma beigās, kuru izpildīja cilvēki ar ierobežotām iespējām

Offline nakata kngs

« Atbildēt #32 : Maijs 19, 2019, 10:46:44 »
Noskatījos finàlu.
Jaunā balso§anas sistēma, ko pagājušo gadu vèl ìsti nesapratu, tad šogad ar otro reizi tīri labi patika....intriga līdz pat beigàm! :)
Bija agrāk viedoklis, kad ieviesa žūrijas balsis, ka bù§ot godīgāk un nebùs reģionu balsojuma...nu, un kā šis, kad grieķu un kipras žūrijas apmainās ar 12 punktiem? ;)
Ok, ar 12 p. apmainījās arī krievi ar azerbaidžāniem, bet tur varētu būt pamats - abiem gan dziesma, gan šovs bija līmenī.
Latvijas skatītàji 12p. atdeva Lazarevam...nu, krievi pie mums balso vienoti kā Saskaņa, bet latvieši savas balsis izmētā pa vairākām partijām...sorry, §oreiz dziedàtàjiem...un attaisnojot Lazarevu - viñš pie mums bieži viesis, kopš Smash un jùrmalas - tàtad ir fanu bāze...interesanti, cik Krievijas fani sabalsotu par PVētru, ja šie atkal būtu eirovīzijā?
Es nebalsoju šoreiz, patika daudzi, bet nepārliecinoši - lai izvēlētos vienu.
Konkurs patika.
Madonnai būtu jāliek punkts...nauu viņa Sinatra, kurš arī 80 gados uz skatuves būtu bijis foršs

Offline Minne

« Atbildēt #33 : Maijs 19, 2019, 11:50:01 »
Vakar jau čatā sarakstīju savas online domas, te arī mazumiņu iemetīšu.

Kļūdījos par Austrāliju, likās, ka paņems publiku ar šovu, bet, izrādās, šogad tas nebija modē. Slikta vieta jau nebija, bet domāju, ka būs augstāka gan.
Plus Austrālijas gadījumā paliku neskaidrībā - kā tur ir ar fonogrammām vai kko tādu....?  :scratch: Dzied taču dzīvajā, vai ne? Bet austrāliete otrajā piedziedājumā, vietā, kur operiski augstie treļļi, muti neatvēra hmmm..hmmm...varbūt tos patiesībā dzied kāda backing soliste aizkadrā? Bet pirmajā pusfināā un fināla pirmajā pantā tās augstās vietas (it kā) izdziedāja pati blondā soliste, vismaz muti īstajās vietās virināja. Finālā kkas nogāja greizi, vrb to pamanīja balsotāji vai žūrija?  :taunt:

Arī Grieķija nepaņēma publiku ar savu a la Enijas Lenoksas dziesmu un milzu šovu.

Mazliet pārsteidza Itālija, kas automātiski, bez dalības pusfinālos, parādījās, pārliecinoši uzstājās un uzlidoja augstajā 2.vietā. Puiši dejoja smuki, ko lai saka :)

Kļūdījos arī par Vāciju. Kad abi aktīvie skuķēni dziedāja, nodomāju - beidzot taču Vācija nepaliks bez punktiem...Nulle nebija, bet pakaļgalā tradicionāli gan palika. Tāpat pa pagaļgalu dzīvojās automātiski finālā nākušās Eirovīzijas lielvalstis Lielbritānija, Francija, Spānija, daža no tām jau tipiski.

Par uzvarētājdziesmu neko neteikšu, mani neuzrunāja, bet lai viņiem tiek, slikta jau nebija ;)
Prieks, ka mans favorīts azerbaidžānis ieguva cienījamo 7.vietu.

Esmu samērā toleranta būtne, bet tas balagāns pēc konkursa, kad uzstājās Končita un Serdjučka, man likās neptīkams. Sajūta, ka esmu trakās mājas spontānā seksuālo minoritāšu un frīku ballītē. Varbūt biju ļoti nogurusi hehe...

Vēl kritizēšu Madonnu. Viņas vietā gan es būtu pašmaukusies ar fonogrammu ;) Prayer skanēja traki netīri un vārgi. Čatā jau salīdzināju ar slaveno Kirkorova fonogrammu ;) Otrais gabals ar balss pārveidotāju glāba viņu, jo aiz skanējuma efektiem varēja paslēpties. Bet šoviņš bija, un Madonnas stilā :)

p.s.nakata kungs, palaidu garām - kas bija Tavi favorīti?

Online reno

« Atbildēt #34 : Maijs 19, 2019, 12:16:59 »
Tad es, aizmiegot pie Madonnas 1. dziesmas, visu frīku šovu esmu palaidusi garām!
Kāpēc viņai ir tas pirātu acu pārsējs?

Offline Minne

« Atbildēt #35 : Maijs 19, 2019, 12:22:32 »
Man liekas, Madonna bija pēc viņiem  :scratch:

Vrb Tev likās ok, man kāa nervi satrakojās pie tiem viņu ritmiem

Offline nakata kngs

« Atbildēt #36 : Maijs 19, 2019, 12:38:30 »
Minn, manas favorītes kr beibes - par večiem gandrìz nekur nebalsoju un eirovìzijā noteikti nē...un man nauu tàdas muz.dzirdes, lai saklausìtu kļūdas, bet Madonnas §ķībumu pat es saklausìju...
Foršas  bija Malta, Dànija...laikam jàpiekrìt žūrijai, ka no dàmàm vislabàk dziedàja Z.Maķedonija- patika, bet dēļ balkānu mafijas balsojuma pieredzi - es par tàm valstīm nekad vairs nebalsoju....serbietei for§a kàja, kipra kà Madonna ..

Offline Minne

« Atbildēt #37 : Maijs 19, 2019, 12:49:58 »
Jā, balkānietēm tradicionāli varenas balsis, bet tie mūzikas ritmi man nav pie sirds. Pat šveicietis šogad vālēja..kkā balkāniski.
Man patika serbietes kleita ;)

Bet kipriete man vairāk Mailiju Sairusu atgādināja :P

Mani paņēma vienkāršā slovēniete, vispār viņu abu savstarpējās enerģijas acu skatienos

Online reno

« Atbildēt #38 : Maijs 19, 2019, 19:53:58 »
Viss vēl var mainīties -nīderlandieša  dziesma ir bijusi publiskot jau 2017. , tas esot  pret noteikumiem

Offline Minne

« Atbildēt #39 : Maijs 19, 2019, 20:13:47 »
Ak tā? Kā viņi tā nokļūdījušies?

Tad vrb tie otrie būs tie pirmie?  :scratch: T.i.,itāļi

Offline nakata kngs

« Atbildēt #40 : Maijs 19, 2019, 20:48:09 »
Ak tā? Kā viņi tā nokļūdījušies?

Tad vrb tie otrie būs tie pirmie?  :scratch: T.i.,itāļi
mafia forever!...protams, ka notiks Sanremo! ;)

Offline Minne

« Atbildēt #41 : Maijs 19, 2019, 20:50:13 »
Kāds sakars mafijai ar Nīderlandes neievērotajiem noteikumiem?

Offline magda

« Atbildēt #42 : Maijs 19, 2019, 21:40:33 »
Gandrīz vai noskatījos finālu līdz galam gan nedavilku...mans favorīts  bija zviedrs! :) Bekvokālistes viņam bija "bombas"! :go_go:  žēl,laikam jau netika nekādā vietā?! Un jāpiekrīt- krieviem bija labs šovs un izpildījums.

Offline Minne

« Atbildēt #43 : Maijs 19, 2019, 21:49:39 »
Šķiet, zviedri varēja būt kādā 6.vietā  :scratch:

Offline Mangusts

« Atbildēt #44 : Maijs 19, 2019, 22:39:22 »
Šogad galīgi nesekoju, ja nu netīšām esmu kādu dziesmu dzirdējusi. Tik daudz pasākumu vienā nedēļas nogalē, bet man vēl Sinfoniettas noslēguma koncerts Gorā - beidzot taču bija līdz tam jānokļūst. Un tad neliela papildu ekskursija un Ludzu.
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved