Autors Tēma: ...ja man būtu helītis  (Read 1036 reizes)

Offline kvadra

Re: ...ja man būtu helītis
« Atbildēt #15 : Janvāris 28, 2020, 21:52:23 »
laimīgs tas, kurš nav vēl cēlies, [/font]
[/size]laimīgs kurš jau nolaidies...  :bird: 
Patiesībā jā... Es katrreiz tā jūtos.
Kā arī nebūtu ar to statistiku, ka lidmašīnas krīt retāk, kā autiņi sitas, bet man lidot nepatīk... Neomulīgi. Bet tūliņ jaunnedēļ atkal nāksies, ko padarīsi...

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 4107
  • Total likes: 3626
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #16 : Janvāris 29, 2020, 08:40:13 »
es gan lidošanas jautājumā pilnīgi paļaujos uz likteni - kā būs būs, kritīs, atcels, pārcels... tur parastais cilvēciņš var tikai lūgties (sirdsmieram) un pateikties debesīm, kad viss garām un laimīgi esi atgriezies :) 

Īsie, pāris h lidojumi vēl tā... bet uz Austrāliju, ar 2 pārsēšanām, 22 st. gaisā... bet viss pēc pulksteņa ij turp, i atpakaļ, pat bagāža atnāca, tiesa, diezgan samīcīta :)

Offline kvadra

« Atbildēt #17 : Janvāris 29, 2020, 09:05:31 »
Jā, tie tālie šķiet vispār briesmīgi. Laimīgi, es tepat pa Eiropu, bet tāpat nolūdzos pirms un pateicos debesīm pēc...

Offline Krista

« Atbildēt #18 : Janvāris 30, 2020, 11:45:57 »
Helikopteriem tāpat kā lidmašīnām vajadzētu būt melnajām kastēm. Ja tāda bija arī šim, tad pēc pāris mēnešiem būs skaidrs, kas notika. Ja man būtu helikopters arī lidotu, nevis brauktu ar auto.

Offline nakata kngs

« Atbildēt #19 : Janvāris 30, 2020, 12:27:26 »
Šo tēmu iesāku ar domu - kā plānot savu dzīvi, ja būtu savs helikopters...tomēr galvenais pārvietošanās līdzeklis šādiem attālumiem kā Kobes gadījumā būtu auto....vismaz iepriekšējā vakarā uz spēli nākošajā rītā gatavotos braukt ar auto....ja labs laiks, tad lieliski - var ar helīti....bet iespējams ir kļūda iecelt šo lidaparātu pirmajā vietā, lai pārvietotos  ...es jau saprotu, ka pie Kobes meitas ir draudzene no komandas un tas ir forši dot arī viņai izjust lidojuma kaifu....taču tas ir labā laikā, kad tālu var redzēt dabas skatus utt...bet miglā?...redzi tik baltu pienu visapkārt...   

Offline Mangusts

« Atbildēt #20 : Janvāris 30, 2020, 13:41:23 »
Manuprāt, atslēgas vārds ir ātrums - ASV veicamie attālumi bieži nav nekāds maršruts Rīga-Liepāja un Rīga-Jūrmala, tikpat kā Ņujorkā uz blakus kvartālu aiziet, līdz ar to helikoptera priekšrocības ir acīmredzamas
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Offline true detective

« Atbildēt #21 : Janvāris 30, 2020, 22:35:08 »
cik lasīju Kobe izmantojis helikopteru, jo LA pamatīgi korķi, un viņš gribēja pavadīt maksimāli daudz laika ar meitām un būt klāt visos viņu pasākumos. zīmīgi, ka helikopteri viņš sāka izmantot tajā laikā, kad lidoja uz tiesu, pratināšanu Denverā 2003.g. Katru reizi atgriežoties LA, bija vēl jāpavada auto daudz laika, lai nokļūtu kur vajag, tad nu sāka izmantot helikopteru un atzina par labu esam.

ps. pie šīs traģēdijas vainīgs tas, kas deva atļauju helikopterim pacelties pie šādiem laika apstākļiem. pilots pats nepieņem lēmumu, tajā dienā un laikā pat LAPD nelaida gaisā savus helikopterus.   
« Last Edit: Janvāris 30, 2020, 22:43:03 no true detective »
“Be good to yourself ’cause nobody else has the power to make you happy.” – George Michael

Offline nakata kngs

« Atbildēt #22 : Janvāris 31, 2020, 10:27:35 »
Nu, jā...Kalifornijā, LA tak nepārtraukti saulains laiks - ne velti sabiedrības krējums tur pērk mājas....vasarās helītis ir ideāli, ja vari atļauties!     
Taču patreiz ir ziema, un ziema tur izpaužas kā migla....migla vispār viltīgs "zvērs", to grūti prognozēt (manuprāt)...pietiek uzpūst spēcīgam vējelim un migla tutū, migla var klāt zemi kādreiz tikai līdz pārdesmit metru augstumam - iekāp helītī ,pacelies gaisā 100 m un no miglas ne vēsts...     
Domāju, ka laika prognozēs janvārī Kalifornijā ir regulāras miglas un pie tām pierasts tādā mērā, ka piloti paši pieņem lēmumu - šodien "štrunta" migla - gan jau aizlidosim, vai arī atsakās lidot....varbūt prognozē ir plksten 9.00 būs stiprs vējš, gan jau miglu izdzenās, kamēr lidojam, bet vējš nepaspēja...

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 4107
  • Total likes: 3626
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #23 : Janvāris 31, 2020, 10:37:27 »
Pilots armēnis, helītim nebija zemes brīdināšanas sistēmas https://nypost.com/2020/01/29/kobe-bryants-helicopter-lacked-proper-terrain-awareness-system/
pofigisti īsāk sakot. dalidojās.

Offline nakata kngs

« Atbildēt #24 : Janvāris 31, 2020, 19:58:02 »

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved