Autors Tēma: AirBaltic kabīnes čemodāns  (Read 893 reizes)

Offline true detective

AirBaltic kabīnes čemodāns
« : Aprīlis 16, 2019, 23:15:13 »
vai AirBaltic Rīgā sver kabīnē ņemamos čemodānus? drīkst būt 8kg, bet par atsevišķu piemaksu 12kg. ja nesver, tad kāda jēga piemaksāt par+4kg? jeb tomēr tagad sver?

ps. ja nepareizā apakšdaļa, lūgums moderatorus pārcelt uz īsto

“Be good to yourself ’cause nobody else has the power to make you happy.” – George Michael

Offline Emīlija

Re: AirBaltic kabīnes čemodāns
« Atbildēt #1 : Aprīlis 17, 2019, 06:41:34 »
sver/nesver... nu vot pārbaudi, noriskē ar 60 eur vai cik tur :)

fascinē šitā ekstrasensu būšana un pēcāk sūdzības, kādi zvēri strādā lidostās. manuprāt vienkāršāk ir izlasīt noteikumus un tos ievērot

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #2 : Aprīlis 17, 2019, 07:30:13 »
nekad nav svērts.Neviens arī nav stāstījis, ka kādam būtu svērts. Bet tas nenozīmē, ka izlases kārtā nevar nosvērt. Tikai kur? Drošības kontrolei pofig, bet pie geita, man šķiet, svaru nav, pie ļotenes ne tik

it kā jau smieklīgi - koferis normā, bet ja pašam 20 kg virssvars, tas nekas, ja?

Offline Emīlija

« Atbildēt #3 : Aprīlis 17, 2019, 07:39:12 »
oi un kā vēl ir svērts :) un jau pie geita mūždien kāds diskutē un skraida ar piemaksas taloniņiem. un tagad, kad ir jaunie noteikumi par 2 svariem (viens ar piemaksu), ir visai naivi domāt, ka nekontrolēs.

Offline tuk

« Atbildēt #4 : Aprīlis 17, 2019, 07:44:06 »
Par lieko svaru toč vajadzētu piemaksu. Lai kopā ar bagāžu konstants svars.
Rešņiem nekādu bagāžu, slaidekļiem dubultā... tā būtu godīgi. :)

Offline Camma

« Atbildēt #5 : Aprīlis 17, 2019, 08:02:28 »
Ha, ir pat redzēts, ka gar rindu fiksi damsis ar čali noiet - kas aizdomīgāks, tam ar bezmēnu (!) nosver. Tiesa, rainierim. Bet baltiks visus bāž statīvā. Un tad var arī palikt nelidojis, jo kamēr ar piemaksām un gabarītiem čakarējies, reiss - fiuitj!- un aizlido.Tiešām tik ļoti nevar gabarītus un svaru novērtēt biļeti gādājot?
Visus sakost!

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3589
  • Total likes: 3253
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #6 : Aprīlis 17, 2019, 08:58:44 »
Statīvā bāšanu esmu piedzīvojis/redzējis, svēršanu nekad. Visbīstamāk ir turp ceļā, atpakaļceļā, po...
man no Austrālijas rokas bagāžā arī bija padsmit kilo, knapi plauktā iestūķēju... un izmērs arī hohohoo... bet man bija bekap risinājums - ja piekasītos, jaku uzvilktu mugurā, kompi paņemtu azotē, kā "personīgo mantu" 

Offline true detective

« Atbildēt #7 : Aprīlis 17, 2019, 09:07:53 »
es tikai pajautāju, netaisos nekādus noteikumu apiet. jautāju, jo tēvs taisās lidot uz pāris dienām ciemos ar kabīnes bagāžu, uz manu lūgumu, neko lieku nevest, iespējams tomēr tiks sapirkts. līdz ar to domāju vai man jau iepriekš piemaksāt viņam tos kg vai nē, kaut gan viņš arī stingri pieturas pie noteikumiem, it sevišķi, ja runa par to, ka man būs kas jāpiemaksā.

“Be good to yourself ’cause nobody else has the power to make you happy.” – George Michael

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3589
  • Total likes: 3253
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #8 : Aprīlis 17, 2019, 09:30:57 »
šmigu labāk pirkt parastā veikalā un vest ar nododamo bagāžu, nevis "tax free" un kā "personīgo mantu" :)

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #9 : Aprīlis 17, 2019, 10:12:40 »
šmigu labāk pirkt parastā veikalā un vest ar nododamo bagāžu, nevis "tax free" un kā "personīgo mantu" :)
uz pāris dienām neviens ar nododamo bagāžu nelido. Lidostā kko pirkt ir neprāts, ja nu vienīgi tai zemē cita nauda un visi tugriki jāiztērē. Lietas uz ko var ieekonomēt - vieglāka "mīkstā soma" plastmasas kofera vietā ( ja ir pa izmēriem), mazāk drēbju līdzi (konkrēti saskaitot, ko vajag), nekādu rezerves apavu...

Offline Camma

« Atbildēt #10 : Aprīlis 17, 2019, 12:29:21 »
Hi hi, ir bijis čumidāns bagāžā - no takša līdz viesnīcas durvīm un pa trepēm līdz numuriņam brūna sliede (jā, brūna!), čumidāns vērts dušā un visu uzturēšanās laiku (pēčāk informācijas nau) smirdēja pēc ahūna brūža - vedām balzāmus ciemkukulim. Bija ļoooooti labi sapakots. Bet nu, lidostas darbiniekiem savas izklaides.
Visus sakost!

Offline Lilith

« Atbildēt #11 : Aprīlis 17, 2019, 14:54:10 »
Tikko lidoju, neko nesveera. Bet, ja jauni noteikumi, tad iespeeja, ka nosveers ir daudz lielaaka. Es neriskeetu, bet es taada kaartiiga - ieveeroju likumus. Vismaz lidostaa.. :)

Offline Buschi

« Atbildēt #12 : Maijs 02, 2019, 13:38:56 »
lidoju. nesveera

Offline Aste Risks

« Atbildēt #13 : Maijs 26, 2019, 21:37:58 »
UWAGA!   Šodien RIX pie iekāpšanas svēra.  Viena somiete izlādēja kaudzi ar žurnāliem lai iekļautos svarā, viens cits kexs kautko samaksāja.
Arī kādu laiku pirms lidojuma atnāca 2 brīdinājumpasti par rocenes svaru.

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #14 : Maijs 27, 2019, 08:18:46 »
žurnālus var sabāzt aiz biksēm :D

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved