Autors Tēma: Eirovīzija 2019  (Read 2990 reizes)

Offline Emīlija

Eirovīzija 2019
« : Februāris 17, 2019, 07:45:54 »
Esmu pārsteigta par vakardienas rezultātu.. Izlasīju daudzos komentārus no "kartējā izgāšanās" līdz "beidzot kaut kas intelektuālāks"

Nu ko, jūsu domas, prognozes?

Manas domas - Eiropai nav tik slikta gaume, kā te prognozē sašutušie dīvānekzperti

Offline MMuca

Re: Eirovīzija 2019
« Atbildēt #1 : Februāris 17, 2019, 11:06:12 »
Manas domas - Eiropai nav tik slikta gaume, kā te prognozē sašutušie dīvānekzperti

Pēc iepriekšējā gada rezultāta gan nešķiet, ka Eiropai būtu gaume - tās vietā ir politkorekta frīku izmantošana šova uzturēšanai.

Offline Emīlija

« Atbildēt #2 : Februāris 17, 2019, 11:39:47 »
Nu nu. Ir tak uzvarējusas arī pārsteidzoši vienkāršas dziesmas, bez šoviem. Un nē, man nešķiet, ka šī dziesma uzvares, bet "atkal pēdēja" toč nebūs.

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #3 : Februāris 17, 2019, 11:42:54 »
Nācās iet uz Delfiem skatīties, kas tad ir uzvarējis :) citiem mucā dzīvotājiem paziņoju - Carousel. Tāda nepretencioza dziesmiņa, bet tur kaut kas ir :) man patika
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #4 : Februāris 17, 2019, 11:54:34 »
neesmu mūzikas speciālists, bet noklausoties un noskatoties .. - vienmuļa, pārlieku vienkārša, un bez atmiņā paliekošām skaņām. Pirmā asociācija - to "sakomponējis" cilvēks bez priekšzināšanām mūzikā, vkn garlaikoti sēžot uz dīvāna un mēģinot savirknēt skaņas. 
Izpildītāja.. labi, nesākšu vēl par to izteikties.
Principā, ar līdzīgām sekmēm varētu braukt uz Eirovīziju ar Singajevskas "Kaķīts mans"

Offline Emīlija

« Atbildēt #5 : Februāris 17, 2019, 12:04:22 »
Bobi, pirmajai teikuma daļai varu noteikti piekrist :)

Tad jau Vaskis vispār nav nekāda tur mūzika...

Offline Minne

« Atbildēt #6 : Februāris 17, 2019, 12:33:59 »
Man patika tā vienkāršība un solistes skaistums

Offline olgucis

« Atbildēt #7 : Februāris 17, 2019, 16:34:01 »
man patika. Pašu konkursu neskatījos, tāpēc nav ar ko salīdzināt. Neskatījos, jo negribēju sev bojāt garīgo, tur parasti notiek klaja savējo bīdīšana, tas nav priekš maniem nerviem. Bet dziesma jauka, varbūt pirmajā vietā netiks, bet kauns nebūs.

Offline Aģents 0.7

« Atbildēt #8 : Februāris 17, 2019, 18:22:28 »
Nebija jau no kā izvēlēties. Rezultāts tīri likumsakarīgs. Uz īpaši labu rezultātu gan lielas cerības nelieku.

Offline Minne

« Atbildēt #9 : Februāris 17, 2019, 18:24:19 »
Jā, izvēle bija pavārga

Offline olgucis

« Atbildēt #10 : Februāris 17, 2019, 19:39:36 »
 :thinking: varbūt... varbūt mēs ļoti labi dziedam tikai korī. Lai dziedātu vienam ir jābūt baigām iekšām. Kas zina, var gadīties, ka mums vienkārši vispārējā problēma ar iekšām. Vai atkal iekšā ir, bet ārā nenāk... Nu tāda daba.

Online kvadra

« Atbildēt #11 : Februāris 17, 2019, 21:07:44 »
Ziniet, bet man tīri tā neko patikās. Tāda vienkārša dziesmiņa ar lipīgu piedziedājumu. Klausīties var. Un, ja to saku tāda mūzikas nīdēja kā es, kam lauvas tiesa visas mūzikas šķiet nebaudāms troksnis, pie kura prasās ausis aizbāzt - tad tas jau ir baaaigais kompliments  :mrgr: 

Offline ragana

« Atbildēt #12 : Februāris 18, 2019, 08:51:26 »
Diesma nu tā neko, bet vai priekš Eirovīzijas? Šaubos. Uz beigām palika garlaicīgi klausīties.

Offline nakata kngs

« Atbildēt #13 : Februāris 18, 2019, 10:11:23 »
Viss būs atkarīgs no dziesmām, kuras izpildīs Telavivā pirms mūsējās....ja pāris izpildītāji pirms tam dragās umpapāā, umpapāā, tad ar kontrastu vien var tikt tālāk uz finālu...neuzvarēs, bet to skatītāju balsis, kuriem būs līdzīgs noskaņojums (vieni sestdienas vakarā pie tv, bet mīļotais kaut kur ..) var dabūt

Offline Emīlija

« Atbildēt #14 : Februāris 18, 2019, 11:48:10 »
Diesma nu tā neko, bet vai priekš Eirovīzijas? Šaubos. Uz beigām palika garlaicīgi klausīties.

Man tieši otrādi - gribējās, lai dzied vēl. Atšķirībā no lielākās daļas, tā meitene prata dziedāt, bija bauda klausīties, kā trāpīja pa notīm, un tembrs, un vēl tīri muzikāli tās toņu pārejas... laikam vienīgā dziesma, ko noklausījos un roka nemeklēja pogu "pārslēgt". Viss cits likās tāds lēts umpapa. Dziļi violetais ļoti apbēdināja - no viņiem gan gaidīju dajebko, tikai ne šitādu savārstījumu...

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved