Autors Tēma: Eirovīzija 2019  (Read 2976 reizes)

Offline Aģents 0.7

Re: Eirovīzija 2019
« Atbildēt #15 : Februāris 18, 2019, 18:32:42 »
"Dziļi violets" priekšnesuma sakarā vairāk piedienētos "dziļi lēts".

Offline nakata kngs

« Atbildēt #16 : Maijs 15, 2019, 09:44:32 »
Noskatījos 1.pusfinālu (§eit bez Latvijas)...nebija nevienas dziesmas, ko es sauktu par savu un meklētu tagad internetà skatītos...bija patīkamas, foršas, bet "ahh!" nebija...
Valda §ovi un forma...Austràlija ļoti jaudīgs! :)
Tie 10, kas tika finālā bija ok...nu, nezinu vai labi, ka tika naivais slovēņu pàris, jo iespējams konkurē ar mūsu Karuseli?
Par igauņiem prieks, kuru aizēno, ka tas ir zviedrs...cerams, ka vismaz vecmāmiņa ir igauniete! :)

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3517
  • Total likes: 3209
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #17 : Maijs 15, 2019, 10:52:37 »
Skatuves iespējas un šovs iespaidīgs, gan Austrālijai gan Islandei, (debesis un elle), bet mūzika OMG...  :rat:  nekas neuzrunāja...

Offline Minne

« Atbildēt #18 : Maijs 15, 2019, 11:37:49 »
Forši, ka pacēli tēmu, nakat :* Vakar pāris teikumus ierakstīju čatā, tad padomāju, ka vajadzētu tēmā, bet bija slinkums meklēt.

Finālā nebūtu laidusi Kipru (drēbju noraušanas performances mūsu Marijas stilā aizvien, izrādās, rullē), Melnkalni, Baltkrieviju un, sorry, Igauniju. Pirmajā momentā iesmējos par portugāļu a la frīkiem, bet jo tālāk klausījos, jo labāk patika. Arī nesaprotot tekstu, redzēju izspēlētu īstu, kaislīgu drāmu. Kā neliels teātris :)

Žēl, ka netika polietes, soms un beļģu puisītis.

Daudzās dziesmās saklausīju jau dzirdētus motīvus un intonācijas, piem., islandiešiem totāls Prodigy. Tāpat austrālietes stila treļļi dzirdēti. Igaunim un grieķietei tas pats.

Bet neskatoties uz to, man ļoti patika gan Austrālija, gan Islande :) Un vēl ļoti patika polietes, patika beļģīs un patika arī nepretenciozais slovēņu pārītis.

Vēl ko pamanīju - patīkami daudzi un pat ļoti daudzi dziedāja savās nacionālajās valodās

Offline Minne

« Atbildēt #19 : Maijs 15, 2019, 15:59:05 »
Aizmirsu vēl Sanmarino izmest no SAVA fināla, atsita savecējušu Leonardu Koenu

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #20 : Maijs 15, 2019, 16:26:24 »
Aizmirsu vēl Sanmarino izmest no SAVA fināla, atsita savecējušu Leonardu Koenu

dziesmas ar piedziedājumu na-na-na kaut kā baigi neaizkustina

Offline nakata kngs

« Atbildēt #21 : Maijs 15, 2019, 17:26:37 »

dziesmas ar piedziedājumu na-na-na kaut kā baigi neaizkustina
beidz troļļot, Bob(i)! :) ...iedomàjies- mēs ar Tevi karaokes bārà!...es norūcu tos pantiņus, bet Tu laid skanēt to NA NA NA! :)
Karaokes vakara uzvarai būt mūsu! :D

Offline daddy

• Relikvija
« Atbildēt #22 : Maijs 16, 2019, 08:36:05 »
beidz troļļot, Bob(i)! :) ...iedomàjies- mēs ar Tevi karaokes bārà!...es norūcu tos pantiņus, bet Tu laid skanēt to NA NA NA! :)
Karaokes vakara uzvarai būt mūsu! :D

un man atstājāt dancošanu uz letes??!  :f-palm:

Offline daddy

• Relikvija
« Atbildēt #23 : Maijs 16, 2019, 10:26:02 »
...es gara acīm redzu sevi kā tās austrālietes - Yabba Dabba Doo, ķeriet mani, es jau nāku, Flinstons  :bird:

Offline Minne

« Atbildēt #24 : Maijs 16, 2019, 10:34:28 »
un man atstājāt dancošanu uz letes??!  :f-palm:

Uz slotas kāta :P

Offline nakata kngs

« Atbildēt #25 : Maijs 16, 2019, 20:14:09 »
Kaut kur lasīju, ka  bukmeikeri mums paredz 39.vietu no 41...plānotie uzvarētāji (neatceros kura valsts) uzstàjas mùsu 2.pusfinàlā  un esot tai mùzikas nišā, kur arī mùsējie, tāpēc potenciàlie mūsu atbalstītāji nobalsos par uzvarētājiem un mēs būs bešā....atliek cerēt uz Īriju, Lietuvu un Minni! :)

Offline nakata kngs

« Atbildēt #26 : Maijs 16, 2019, 20:25:27 »
Ļoti interesē kāds  būs mūsu šovs...to veidot ir paņemtie tie, kas  veidoja pēdējās pāris zviedru uzvaras 2012 Lorīna un 2015.gadā tas tur džeks

Offline nakata kngs

« Atbildēt #27 : Maijs 16, 2019, 22:46:42 »
Noskatìjos mūsējos...diemžēl garàm, neticu ka finālā...pazudusi tà intimitāte, kas bija Rīgā...tie slavenie zviedri laikam màk tikai jaudīgus šovus ...un Žuga izskatījās nobijusies, bet puišus tv kameras ignorēja...un balsis no Īrijas nebūs, jo letiņi sēņu vàcēji skatàs hokeju! :)

Online dip

« Atbildēt #28 : Maijs 16, 2019, 23:03:08 »
Ja balsos vecākā un vidējā paaudze, būs labi ;) Jo patīkami izcēlās uz to pāris dziesmu haosa, ko es dzirdēju. Tiesa, dzirdēju maz:)

Offline nakata kngs

« Atbildēt #29 : Maijs 17, 2019, 08:46:28 »
Bukmeikeriem izrādījās taisnība...holandietis mierīgo, lēno dziesmu kategorijā aizēnoju mùsu karuseli, kuriem "krutie zviedri" neko labu neuztaisīja...ja Rīgā bija jauka, intīma dziesmiņa, kur jutās pāra enerģija, tad zviedru variantā sanāca viena pamesta gaudulīga soliste... Rīgā man patika, vakar nepatika...tad jau labāk bija aizsūtīt to mùsu botoksa lelli vai Markusu Rivu..

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved