Autors Tēma: Garlaicība  (Read 640 reizes)

Offline Camma

Re: Garlaicība
« Atbildēt #15 : Jūlijs 11, 2019, 09:23:38 »
Jā, kā var būt garlaicīgi?
Laikam jau var gan, ja rociņas no di@siņas - tas gadījumā, ja grāmatas beigušās un internets beidzies, visi radi apmiruši un ēst vairs nekad mūžā nevajadzēs.
Visus sakost!

Offline mellene88

« Atbildēt #16 : Jūlijs 11, 2019, 12:10:45 »
hahah nu Camm !  :rofl: :rofl: :rofl: Tu nu gan nobliezi, prjam serpom po jaicam !
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Offline diddly

« Atbildēt #17 : Jūlijs 11, 2019, 16:03:23 »
Pašai ar sevi garlaicigi nav nekad.
Garlaicīgi ir tad,kad lai kkur kopā dotos,vai kopīgu filmu noskatītos,otrpusis izvēlas kārtējo seriālu par LTK,vai atbild,ka visu nedēļu ir bijis svaigā gaisā.
Tad es vai nu dodos otrā stāvā,uz savu pasauli,vai braucu uz pilsētu ar draudzenēm.

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3454
  • Total likes: 3146
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #18 : Jūlijs 11, 2019, 16:55:36 »
Pašai ar sevi garlaicigi nav nekad.
Garlaicīgi ir tad,kad lai kkur kopā dotos,vai kopīgu filmu noskatītos,otrpusis izvēlas kārtējo seriālu par LTK,vai atbild,ka visu nedēļu ir bijis svaigā gaisā.
Tad es vai nu dodos otrā stāvā,uz savu pasauli,vai braucu uz pilsētu ar draudzenēm.

ja jaunas duracell baterijas, tad vispār laime pilnībā... :smile:

Offline Spārka

« Atbildēt #19 : Jūlijs 12, 2019, 19:54:55 »
Tikko nejauši pagadījās:
No Raiņa dienasgrāmatas, 1885.g. jūlijs "Es krītu izmisumā no garlaicības un bezdarbības, un tomēr nekad es nenonāku līdz darbam. Cerējis nu esmu ilgi, ka kāds draugs mani no visa tā izrautu, dotu man mērķi, ierosinātu enerģiju, darītu mani laimīgu."

Offline Broms

« Atbildēt #20 : Jūlijs 12, 2019, 21:27:57 »
Tikko nejauši pagadījās:
No Raiņa dienasgrāmatas, 1885.g. jūlijs "Es krītu izmisumā no garlaicības un bezdarbības, un tomēr nekad es nenonāku līdz darbam. Cerējis nu esmu ilgi, ka kāds draugs mani no visa tā izrautu, dotu man mērķi, ierosinātu enerģiju, darītu mani laimīgu."
Šodien to sauc par depresiju.

Offline mellene88

« Atbildēt #21 : Jūlijs 13, 2019, 02:02:13 »
jeb krīzi

Offline Alstere

« Atbildēt #22 : Jūlijs 13, 2019, 08:28:18 »
Šausmīgi garlaicīgi ir pamosties ap trijiem naktī un nevarēt aizmigt. Celties un kaut ko pasākt slinkums.

Offline Nāra

« Atbildēt #23 : Jūlijs 13, 2019, 09:14:29 »
Esmu pasākusi aiz garlaicības vakaros agrāk iet gulēt, jo citādi aiz garlaicības sākas dzeršana vai ēšana vai internets...veselīgāk ir gulēt :) un pēc miega ir laba pēcsajūta.
Internets man rada garīgi un fiziski tādas pašas sliktas sajūtas kā paģiras vai neveselīga ēšana (kurš te ieteica netu, ja nav ko darīt  :fryingpan: )

Offline mellene88

« Atbildēt #24 : Jūlijs 14, 2019, 04:53:02 »
nu, atkarībā ko dara tajā netā  :scratch: ja lūr porņukus, tup kkādās šņagās :scratch: .. es nezinu,ko var sadarīt tādu,lai pēcāk būtu paģiras  :confused: ,Narčik tu tiešām man kā sveša planēta esi  :smile: pilnīgi neizprotama

Online ragana

« Atbildēt #25 : Jūlijs 19, 2019, 15:15:30 »
Pēdējo reizi garlaicīgi bija kaut kādos (korupcijas novēršanas) kursos un ugunsdrošības instruktāžā. Tad atcerējos jaunību un zīmēju ķinķēziņus. :rofl: Bet tā - spēj tikai visam atrast laiku.

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved