Noskaņojums > Dienas pļāpa

ikdienas jaukie brīži, kas liek pasmaidīt

(1/1)

reno:
1)Šodien audumu veikalā  (veikals tukšs, gaiša gara telpa, durvis pašā viņā galā) iebrāžas jauneklis viss melnā -uzvalks, laķenes, tauriņš un motociklista ķivere galvā, sauc -pārdevēju, pārdevēju! Pēc mirkļa ieskrien otrs tāds pats,pa abiem pagrāba tādus pie mašīnām sienamus kāzu pušķus no baltām kaprona lentām un aizlikās pie saviem močiem. Pilnīgi sirreāls skats, kad tuvojās , jo kronis visam bija arī melnas saulesbrilles -jeb tās bija brilles lielos, masīvos melnos rāmjos?

2) Kauguros ir viens tāds drausmīgi nolaists, pussagruvis ēku un šķūnīšu puduris, pagalms piekrauts ar visādu lūžņu, kaut kādām mēbelēm. Pie paša žoga stāv mīkstais klubkrēsls, tajā sēž tantiņa un lasa grāmatu -tik mierpilni visā tajā jūklī

olgucis:
 :murmur: jau labu laiku, kad izeju no dzīvokļa mani sagaida ruds runcis, kuru es saucu par Fredi, pavada mani līdz autiņam. Visu ceļu kaut ko stāsta un sagaida līdz esmu atpakaļ. Tad mēs abi kāpjam līdz ceturtajam stāvam. Viņš nekad nekļūdās, kur es dzīvoju un pasaka savu atvadu Mjau... Nākama dienā, pirmais, ko ieraugu izejot no dzīvokļa ir atkal tas rudais purns, un atkārtojās viss no jauna.


 :murmur: mans košaks, vārdā Emīls, kaut kādu iemeslu dēļ precīzi zina savu ēdien laiku. No rīta ap deviņiem triec mani no gultas ārā. Tad ap 13 un 19 viņš jau tup te uz galda, nosodoši mani vēro un liek manīt, ka ģībst aiz bada. Mani vienmēr pārsteidz tas, ka līdz trauki tukši viņš neiet prom pirms nepasaka savu skaļo Ņauuu . Pieņemu, ka tas ir Paldies un līdz atbildu - Lūdzu. šams uzskata, ka var iet gulēt. Ja vienos naktī neesmu vēl gultā, tas ir kaķis, kas ienāk viesu istabā skaļi nolamājās, pagriežas un cēli pazūd. Un tā katru vakaru.[
Vispār, kaķu sabiedrībā es apjūku. Jūtu, ka mani kontrolē, izrīko un regulē.

tuk:
Nezinu vai jauks, bet pasmaidīt, precīzāk, iesmīkņāt lika gan. Šovakar Rimčikā, kāda beibe uzmaukusi iepirkuma groziņu uz rokas, kā tāda Sarkangalvīte, dodoties ar pīrādziņiem pie vecmāmiņas, kāju celītī pievilkusi, taisīja selfiju.
Khm... nu... nogaidīju, lai neiekļūtu kadrā :D :D :D

Navigation

[0] Message Index

Atbildēt

Go to full version