Autors Tēma: Kad sāksies panika?  (Read 1701 reizes)

Offline nakata kngs

Re: Kad sāksies panika?
« Atbildēt #90 : Februāris 14, 2020, 11:32:48 »
Patreizējā statistika ir 84% izveseļojas un kļūst imūni....un ja runā par ģeometrisko progresiju, tad 60 000 saslimušo mēneša laikā, kad kontaktos iespējami ar 10 miljoniem, liecina ,ka nemaz nauu tik lipīgs....       
Es domāju, ka pareizo statistiku varēs izvilkt no tā kruīza kuģa - tas kurš Japanā, uz tā atrodas 3700 cilvēku - saslimuši ap 200, izveseļoto un mirušo vēl nauu....kad tā sāga beigsies - tur sanāks itin godīga statistika. 

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3889
  • Total likes: 3475
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #91 : Februāris 14, 2020, 11:43:17 »

kāda statistika, viņi tur ķirsī nemitīgā dzīvo...viņi visi nolemti... kas nenomirs no vīrusa, tas aizies no cirozes...

Offline olgucis

« Atbildēt #92 : Februāris 14, 2020, 11:49:26 »
 :coffee: es jau paniku neceļu, man vienkārši ļoti bagāta iztēle un neprognozējama fantāzija :just_popcorn:
Galvenais, pareizi izvēlēties ēdienu... Starp citu, zuši ir zivis, vai čūskas? Man te  smadzenes galīgā sviestā ...  :fryingpan:

Offline olgucis

« Atbildēt #93 : Februāris 14, 2020, 11:54:24 »
starp citu , kruīza kuģa tautai beidzot atļāva izkāpt Kambodža...

Offline Spārka

« Atbildēt #94 : Februāris 14, 2020, 11:59:44 »
   bet Delfos jau 1483
Ir https://www.ecdc.europa.eu/en/novel-coronavirus-china šodienas dati, 1383.
Es jau tāpat neuzticos vietējiem info sniedzējiem.
Bet stipri sarūgtina, ka pat tik nopietnā lietā nevar veltīt mirkli, lai pārbaudītu datus.

Offline nakata kngs

« Atbildēt #95 : Februāris 14, 2020, 12:03:01 »
starp citu , kruīza kuģa tautai beidzot atļāva izkāpt Kambodža...
tas ir cits kuģis, tur šķiet saslimušo nebija....tas pie Japānas turpina tusēt ... 

Offline olgucis

« Atbildēt #96 : Februāris 14, 2020, 12:11:10 »
ja? man jau bija aizdomas, ka  divi kruīza kuģi ir sprukās. Šo , kur tā tauta izkāpa nepieņēma 6 ostas, nu bet arī tagad karantīna... Šis ir tas, kur bija 8 cilv. no Krievijas un it kā ap 200 slimo. Man, vienkārši TV ieslēgts, rādīja, kā izkāpj krastā ...

Online ragana

« Atbildēt #97 : Februāris 14, 2020, 13:06:24 »
Galvenais, pareizi izvēlēties ēdienu... Starp citu, zuši ir zivis, vai čūskas? Man te  smadzenes galīgā sviestā ...  :fryingpan:
:rat:

Offline Spārka

« Atbildēt #98 : Februāris 14, 2020, 13:52:05 »
Citēt no: olgucis
Galvenais, pareizi izvēlēties ēdienu...
Galvenais, Olguc, tagad ir iepakojumu burbuļplēvēm burbuļus nespiest. Tur iekšā ir gaiss no Ķīnas.
 :talking:

Offline nakata kngs

« Atbildēt #99 : Februāris 16, 2020, 20:41:32 »
Re, padomju cilvēka sapnis, ko īstenojis 80 gadus vecs ķīnietis - aizbraukt uz Parīzi un mirt!  :sarcasm:       

https://www.delfi.lv/news/arzemes/francija-apstiprinats-pirmais-naves-gadijums-no-jauna-koronavirusa.d?id=51887829   

p.s.     
tā ka nezinu savu nākotni - vai nodzīvošu līdz 80, tad varbūt varu šo vīru drusk apskaust? ....Parīzē gan paspēts būt,  vairs negribas....

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved