Autors Tēma: Kas mīļāka - Grieķija vai Itālija?  (Read 492 reizes)

Offline sanda

Re: Kas mīļāka - Grieķija vai Itālija?
« Atbildēt #15 : Decembris 02, 2019, 00:58:19 »
Ādams pat nenojauš - procentuāli vairāk tieši vīrieši ģenētiski manto no mātes, jo y hromosoma satur mazāk informācijas nekā x, tā ir mazāka,pie tam informāciju satur arī olšūnas citoplazmas nukleīnskābes RNS, kas pāriet tikai pa sieviešu līniju (pēdējā laikā par to interesanti pētījumi).
Iespējams,ka Ādamam tas par sarežģītu,bet zinātāji sapratīs.
Ādamam iesaku pirms nonākšanas Palātā vai cietumā (kur pārsvarā ir vīrieši) attīstīt domu,ka vīrieši ģenētiski vērtīgāki tāpēc,ka gada laikā var saražot pat 100 vai vairāk pēcnācējus, bet sieviete tikai vienu, atliek tik ražot vīriešus:D

Offline Adam Gontier

« Atbildēt #16 : Decembris 02, 2019, 02:38:24 »
Neesi nu netaisna, SPĀRKA, tēma bija pavisam normāla, es tikai vēlējos uzzināt, kas cilvēkiem labāk patīk, - Itālija vai Grieķija.
Tiesa, sievietes Spartā bija ļoti neatkarīgas un patstāvīgas, nereti viņām pat piederēja zemes un īpašumi, kas citur Grieķijā nebūtu iedomājams, bet, iespējams, tieši tāpēc viņas biedēja vīriešus, un viņi labāk izvēlējās cits citu.
« Last Edit: Decembris 02, 2019, 02:46:30 no Adam Gontier »

Offline tuk

« Atbildēt #17 : Decembris 02, 2019, 04:44:31 »
Sasmējos par bailīgajiem Spartas vīriešiem. Apbrīnojamas vēstures zināšanas... :D

Offline Adam Gontier

« Atbildēt #18 : Decembris 02, 2019, 08:08:16 »
Sasmējos par bailīgajiem Spartas vīriešiem. Apbrīnojamas vēstures zināšanas... :D
Biedēt varbūt nav īstais vārds, drīzāk - emocionāli atgrūda.
Arī mūsdienās grieķu sievietes ir ļoti valdonīgas. Esot Grieķijā, es vienmēr no viņām saraujos.

Offline reno

« Atbildēt #19 : Decembris 02, 2019, 08:48:04 »
Tev viss saraujas? :taunt:

Offline Spārka

« Atbildēt #20 : Decembris 02, 2019, 09:53:35 »
Citēt no: Adam Gontier
viņas biedēja vīriešus, un viņi labāk izvēlējās cits citu.
Avots?

Offline tuk

« Atbildēt #21 : Decembris 02, 2019, 10:38:51 »
Adams atklājis jaunu homoseksuālisma rašanās versiju - biedēšanu, ja pierādīs, varbūt pat Nobeli
dabūs ;)

Offline mellene88

« Atbildēt #22 : Decembris 02, 2019, 10:50:18 »
ak Dies... :fp: man patiešām līdz šim nebija nekādu pretenziju pret citādi orientētiem.. nu, ja pavisam godīgi...nevērsu tam nekādu uzmanību, visiem jādzīvo..vēlams draudzīgi...
bet nupat Adams būs izveicis lāča pakalpojumu- nujau manī ir iesēta doma: nu nevar būt,ka viņi tik stulbi  :scratch: ???
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #23 : Decembris 02, 2019, 11:09:50 »
Mellen, nomierināšu tevi  :m:  orientācija un prāta spējas nekādi nekorelē, vismaz man ir pazīstami tādi "no otrās puses", kuriem intelekts un loģiskā domāšana ir pat ļoti attīstīti. 
Un neaizmirstiet par ebrejiem, kur cilvēka piederību šai etniskajai grupai nosaka nevis pēc tēva, bet pēc mātes.
Diemžēl nāksies (jau atkal) citēt Spārku vai, pareizāk, to no mūsu interneta sabiedrības priekštečiem, kurš tik sulīgi un kodolīgi noformulēja savu komentāru:
(c) Aftor mudak, tema gavno."
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline tuk

« Atbildēt #24 : Decembris 02, 2019, 11:27:08 »
...kkā aizdomājos par tolerenci, iecietību un pieņemšanu no vienas... un no otras puses...

Offline Camma

« Atbildēt #25 : Decembris 02, 2019, 11:37:11 »
Abas šābrīža valstis nekādā veidā neietekmē manu vēstures uztveri. Šābrīža situācija mani interesē ļoti nemaz. Toties vēsture gan ir lieta, par ko interesējos. Un abās valstīs tā ir lolota un saglabāta, katrs akmens ir apbrīnas vērts.
Vīrieši kā vīrieši. Ne jau viņu dēļ uz Florenci vai Krētu brauc.

Netēma. Kaut kāda briesmīga netaisnība, ka šitik rupji var izteikties par attieksmi pret sievietēm. Neatceros nevienu reizi, kad SF sievietes tā izteiktos par vīriešiem. Kaut gan atklātu lezbiešu arī nav. Varbūt viņām kas tikpat riebīgs būtu sakāms par otru dzimumu.
Droši, ka Adams radies kāda pārpratuma dēļ, kad kāds ļoti nevērtīgs sūdabrālis netīšām kūtiņas durvju cauruma vietā penetrējis kādu tikpat nevērtīgu baļļu.
Visus sakost!

Offline kvadra

« Atbildēt #26 : Decembris 02, 2019, 12:25:32 »
...kkā aizdomājos par tolerenci, iecietību un pieņemšanu no vienas... un no otras puses...
Es nezinu, kā tuk to šoreiz domājusi - kura puse ir tā nepieņemošā un neiecietīgā. Bet man ir piegriezies, ka no normālas oientācijas cilvēkiem tiek prasīta iecietība un pieņemšana, kamēr visādi citādie iedomājas, ka drīkst uzvesties kā Indijas svētās govis ar varavīksnes karogu.
Bija mums te agrāk viena lezbiete (vecākie foruma biedri atcerēsies), kas to neslēpa, bet arī nevienam acīs nebāza, un ar kuru normāli varēja runāt da par jebko citu. LĪdz ar to nekādas nepieņemšanas un neiecietības nebija. Bet te viens ziliķis nepārtraukti bāžas virsū ar savu zilību, ik pa brīžam cepdams tēmas no sērijas "krievu džekiņi", "itāļu džekiņi, grieķu džekiņi", labi zinādams, ka šis nav nekāds geju forums un interešu kopību šeit neradīs.  Jautājums - a nafik?! Stulbums vai - izspēlēta provokācija?  Jebkurā gadījumā - nejūtos, ka man būtu pienākums jebkādu toleranci un pieņemšanu izrādīt.

Offline tuk

« Atbildēt #27 : Decembris 02, 2019, 14:10:18 »
Tā jau arī biju domājusi, daži var izpildīties pēc pilnas programmas, bet citiem tā šļura jāuztver iecietīgi  :D

Offline Spārka

« Atbildēt #28 : Decembris 02, 2019, 14:14:02 »
Citēt no: tuk
citiem tā šļura jāuztver iecietīgi  :D
Pirmais reflekss man bija izbanot autoru uz pārdomu laiku. Pie nākamās nicinājuma izpausmes tā arī notiks.

Offline olgucis

« Atbildēt #29 : Decembris 03, 2019, 13:53:31 »
es teiktu, ka Grieķija. Iespējams tāpēc, ka tur vēl neesmu bijusi...
Kas attiecās uz zilo brālību,  tad līdz šim brīdīm, viņi man dzīvot netraucēja. Galu galā, man arī patīk vīrieši. kaut gan vienīgais labums manās acīs ir tas, ka šamie izfiltrē no kopēja pūļa eksemplārus uz kuriem nav jāiespringst.... tātad ieekonomē  sievietēm laiku.
Kas uz genofondu attiecās, tad vīriešiem gar to nav nekādas daļas. Tikai sieviete izvēlēsies un noteiks, kurš būs viņas bērna tēvs.
 kaut kā tā...

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved