Autors Tēma: No kā jūs bērnībā baidījāties  (Read 326 reizes)

Offline Emīlija

Re: No kā jūs bērnībā baidījāties
« Atbildēt #15 : Oktobris 08, 2019, 20:06:16 »
no ātomkara
no aukstuma

Offline Alstere

« Atbildēt #16 : Oktobris 08, 2019, 20:33:25 »
No atomkara

Offline olgucis

« Atbildēt #17 : Oktobris 08, 2019, 21:13:20 »
No atomkara man bailes nebija... Skolā man teica, ka tai gadījumā jālien zem galda. Es tā sapratu, galvenais  lai  vienmēr būtu pa rokai galds. Pēc pāris gadiem, bija jauna versija, ka jālien pagrabā. Versija ar pagrabu bija uzlabota- jāvelk galvā gāzmaska. Vienā vārdā, ja pagrabā ir galds un gāzmaska atomkaram vairs nav nekādas nozīmes

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #18 : Oktobris 08, 2019, 21:43:33 »
 :smej:

Offline tuk

« Atbildēt #19 : Oktobris 08, 2019, 21:59:17 »
Bērnībā līdz skolai par tādu atomkaru pat nezināju, pamatskolā šķiet arī nē. Uzzināju, kad sākās militārā mācība, tā šķiet to sauca, bet tad jau tie bija pusaudžu gadi, ne vairs  bērnība.
Nezinu vai bailes, bet baisi sapņi bija 8ņu gadu vecumā pēc Aizrobežu mākslas muzeja apmeklējuma un tur eksponētās Ēģiptiešu mūmijas plaukstas. Tādi trillerīgi sapņi, kad naktīs
skrēju no otrā stāva lejā uz vecāku guļamistabu.

Offline Aģents 0.7

« Atbildēt #20 : Oktobris 08, 2019, 23:02:16 »
Dienas bailes neatceros, bet nakts bailes gan. No augstuma, kritu tumšā bezdibenī un sastingu skolas trepēs uz trešo stāvu. Tie bija regulārie bērnības murdziņi. Pēdējā laikā arī pāris reizes esmu kritis no augstuma, bet vēl klāt ir nākusi ietriekšanās lielā ātrumā ar auto sienā. Šajos gadījumos kādreiz miegā kārtīgi dodu pa bremzēm, fiziski kārtīgi iedodu ar kāju pa gultas galu.

Offline Nāra

« Atbildēt #21 : Oktobris 08, 2019, 23:10:16 »
Bailes jau nemainās- bērns vai pieaugušais. Tās pašas, kas bērnībā, vien ir ari tagad. Lielakās- (atom)karš, nāve. Sīkas nesaukšu.

Offline tuk

« Atbildēt #22 : Oktobris 08, 2019, 23:12:52 »
Par atombumbu tieši otrādi -sāksies karš, amerikāņi mūs iekaros (80. gadu sākums) un tad Tās vecenes būs kā korķi prom

Hmm, reno laikam manu brāļa bērnu vecumā... tiem arī bērnība  80. gadu sākumā. Nē, bērnībā
diez vai viņi domāja par krievu vecenēm...

Offline nakata kngs

« Atbildēt #23 : Oktobris 09, 2019, 14:19:10 »
...te daudzi runā, ka bērnībā nespēja iedomāties, cik jauki būs tagad - mobilie sakari, iespēja lidot fvziņkur utt...nu, laikam ir jāatceras, ka baltai joslai seko melnā....lūk, baidos, ka mani mazbērni cienījamā vecumā domās - cik labi bija bērnībā ...bija ūdens brīvi cik gribi, varēja ar vecākiem ceļot utt...mūsu patērētāju sabiedrība būs paspējusi ogleklim dot brīvību... 

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved