Autors Tēma: sapnī kas tik nenotiek...  (Read 77942 reizes)

Offline mellene88

Re: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbildēt #735 : Februāris 16, 2019, 03:02:03 »
:faint: ..es nekad šajā tēmā nenācu, jO kam gan interesē sveši sapņi(murgi) ?Bet šito tak nevar neuzrakstīt  :faint: :faint:
ES sapnī satiku !!! uzminiet -KO?  Nutak- Kiviču  :rat: :rat:
kkāds pilsētas laukums, Kivičs itkā nāk man pretī un redzu, ka grib ko teikt...vienreiz paeju garām , bet pēc brīža šams atkal virzās man pretī. Saku- tev laikam nepatīk ,ka es arī par tevi slikti izteicos? (domās skaitļoju,kā viņš var zināt, ka tā biju es)
atbildi netceros... bet pēcāk mēs blakus stāvam netceros kur, bet kkādā publiskā vietā..un es vislaik domaju...nu jopcik, cik viņš normāls izskatās tuvumā.
šams klusē un itkā skatās kkur tālumā...prasu- par ko domā?
ko atbildēja, atkal neatceros .....un tad jau sapnis aizgāja citā virzienā...

p.s esiet uzmanīgi ..viņš IR visur !!!!

p.p.s būtu pierakstījusi no rīta, gan jau būtu vēl detaļas, bet no rīta nebija laika
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Offline Emīlija

« Atbildēt #736 : Februāris 16, 2019, 08:45:10 »
Atvēru šo tēmu, kur pierakstīt savus sapņus (un vēlāk palasīt) jo atcerēties jau nav iespējams... Bez pārliecības, ka baigi tas vēl kādu interesēs. Bet, rau, jau 50 lapas pierakstītas. Paldies, prieks un gandarījums :)

Offline Luīze

« Atbildēt #737 : Februāris 21, 2019, 08:37:13 »
Liels un smuks pilnmēness. Skaidras debesis. Vakars kā radīts romantikai. Eju pastaigā. Juvis (nez no kurienes uzradies) nāk man līdzi. Koki bez lapām, zaros gaismiņas... smuki... ejam... Aizejam līdz Juvja mājai, un tad viņš saka "Paldies, ka pavadīji". Es palieku uz pauzes un dodos atpakaļ...
Ne tējas, ne karstvīna, nekā...........  :sad_smiley:

Offline ragana

« Atbildēt #738 : Februāris 21, 2019, 08:38:57 »
 :rofl: Ablomčiks.

Offline Juventus

« Atbildēt #739 : Februāris 21, 2019, 08:39:08 »
Juvis vienkārši ir tikumīgs. OBbļiko moraļe!  :taunt:
« Last Edit: Februāris 21, 2019, 08:57:48 no Camma »

Offline Emīlija

« Atbildēt #740 : Februāris 24, 2019, 07:29:09 »
Iepazinos ar foršu vīrieti. Nezkāpēc izdomāju, ka man vajag pārģerbties, iegriezāmies pie manis, hmm, laikam viesnīcā. Es paķeru tīras apenes, kautkādu melnu krekliņu, ielienu vannasistabā. Novelku džinas, tkreklu, vannasistabai atsprāgst vaļā durvis, nesos aizkrampēt. Velku melno krekliņu, tas rullējas, izrādās tads plāns un caurspīdīgs, fui, nevilkšu. Dabūju nost, durvis atkal atsprāgst, tur redzu tas virietis ar kaķi spēlējas, mani neredz. Ā esmu arī apenes paspējusi novilkt, pietupstos, jeziņ, nu vismaz apenes tak jāuzdabū... velku, šīs kautkā pastiepjas, akkungs, izrādās bumbierenes ar starām. Fiksi uzrauju pa virsu kautkādu kleitu, kas izrādās gara un zeltīta, esmu gatava. Ejam. Visu laiku uztraucos vai nevar pamanīt, ka man tās bumbierenes. Garāmejot paskatos skatlogā uz sevi, akkungs, pēc ķēma tā kleita, un kas vainaa bij džinsām un baltajam tkreklam...

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3207
  • Total likes: 2893
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #741 : Februāris 25, 2019, 09:47:47 »
ehh, laikam esi ko labu izdarījusi, ja Tev šitādus sapņus sūta - viss vienā - romantika, erotika un KAĶIS ;)

Offline Juventus

« Atbildēt #742 : Februāris 25, 2019, 09:55:22 »
Laikam tas vīrietis bija varen foršs, ka šitā viņa dēļ pucējies... ;)

Offline olgucis

« Atbildēt #743 : Februāris 25, 2019, 10:35:20 »
man vispār kauns par ko es sapņoju. pat no tā mazumiņa ko atceros.

Offline Juventus

« Atbildēt #744 : Februāris 25, 2019, 10:47:48 »
Padalies, neturi to kaunu sevī. Mēs Tevi atbalstīsim! ;)

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #745 : Februāris 25, 2019, 12:44:15 »
Es arī daudz neko neatceros, bet braucu ar vecu krievu autobusu Kubaņ. Šoferim bija vieta kaut kur salonā pa vidu labajā pusē, kur nifiga neredz ceļu uz priekšu. Un vēl viens sāns tam autobusam bija vaļā. Morāle - nekāda, bezsakars.
Autobuss tipa šitāds:

Offline daddy

• Relikvija
« Atbildēt #746 : Februāris 25, 2019, 12:44:30 »
man vispār kauns par ko es sapņoju. pat no tā mazumiņa ko atceros.

tieši tā, nemokies, neturi sevī, foruma psihoterapeiti Tev palīdzēs... tiksi tam pāri, un skat - sāksi pat lepoties! :))

Offline daddy

• Relikvija
« Atbildēt #747 : Februāris 25, 2019, 12:51:50 »
Es arī daudz neko neatceros, bet braucu ar vecu krievu autobusu Kubaņ. Šoferim bija vieta kaut kur salonā pa vidu labajā pusē, kur nifiga neredz ceļu uz priekšu. Un vēl viens sāns tam autobusam bija vaļā. Morāle - nekāda, bezsakars.
Autobuss tipa šitāds:

Nekā - autobuss tas ir nopietni!! "Autobuss - tajā braukt- drīzs ceļojums jautrā kompānijā, arī interesanta saruna; tajā tukšā braukt- gūt virsroku pār nelabvēļiem; salūzis- grūtības dzīvē, kas prasīs daudz pūļu; to vadīt- grūtniecei - veiksmīgas dzemdības, vīrietim - paaugstinājums amatā"  :))

st. citu, es arī reiz nosapņoju, ka man uzdāvina autobusu, veco LAZ (skat bildē)... domāju, domāju, knosījos un grozījos, ko ar viņu darīt, beigās pārbūvēju to par copes busiņu, tipa kemperi un apmierināts iemigu  :)     

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #748 : Februāris 25, 2019, 12:54:10 »
šitiem bija būda no alumīnija un parēriņš - benzīns ap 40-50l/100km

Offline daddy

• Relikvija
« Atbildēt #749 : Februāris 25, 2019, 13:04:03 »
ko domā - 8 cilindru motors ar tilpumu 6L un 150 zirgspēku jaudu  :brauc:

bet tas sapnis, manuprāt arī bija ar kaukādiem amata konkursiem saistīts... un es no tā secināju, ka ne visu lielo man vajag :)

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved