Autors Tēma: sapnī kas tik nenotiek...  (Read 94577 reizes)

Offline Bob(i)s

Re: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbildēt #915 : Oktobris 17, 2019, 14:35:22 »
Man sāpošās rokas sapnis, arī pēc pamošanās 5. Eju pie rokas daktera, bet pa ceļam mani kaut kāds dižgars metas konsultēt. Esot jāsaitē ar elastīgajām saitēm ar stiprību 5-4 (!?) viss -gan pleci, gan gūžas un ceļgali. Saku, ka tad būšu kā mūmija -tas nekas, bet dikti palīdzēšot

teipotājs jāmeklē :)

Offline Spārka

« Atbildēt #916 : Oktobris 17, 2019, 14:40:27 »
Citēt no: daddy
KAMAZS nebija jāstūrē pāri tiltm?? :)
Tev nu gan asociācijas :D

Šonakt caur logu laidelējās runājošas vistas, kaut ko piegādāja, kā pūces porteriādē.

Offline Mangusts

« Atbildēt #917 : Oktobris 17, 2019, 15:42:32 »
Vienīgais, ko atceros [acīmredzot nesen lasītās "Saldās dzīves" iespaidā] kādam stāstīju, kā taisāms krokembušs...
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Offline olgucis

« Atbildēt #918 : Oktobris 24, 2019, 11:07:23 »
nu ķipa.... japāņu  imperatoram beidzās svinīga daļa, man piešķīra kaut kādu piemiņas dāvanu baltā maisiņā. Man liekas, ka jāiet pārģērbties, jo tā nevar būt , ka nebūs tusiņa ar ēšanu un dzeršanu. Ieeju kaut kādā palielā pieņemšanas zālē, izskatās pēc vecas viesnīcas vai kāda antikvariāta veikala. Saku, ka man vajag uz manu istabiņu. Saimnieks, saka , ka vispirms jāmaksā. Man nekā nav, ja neņem vērā to dāvana maisu. Es šiem iedodu. Iekšā izrādās , tāds  monitora lieluma  spēļu automāts. Saimnieks sajūsmā , skrien pie sievas uz virtuvi atrādīt, es pa kluso uz savu istabu. Nu tāda jauka istabiņa, nekā lieka, viss tādos klusinātos toņos, uz grīdas tāds mīksts pūkains paklājs. Skatos, uz paklāja kaut kas spīdīgs mētājās. Tuvumā, izrādās - sēne! un pats paklājs tādā, ka sūnu struktūrā. Skatos pa logu - kāds paziņa, saku ,- Tev tas jāredz. Nu mēs abi rāpus pa grīdu. Sēņu izrādās milzum daudz, vienai otrai kāts savus 50 cm garš... tā, nu it kā viss. Pamodos

Offline olgucis

« Atbildēt #919 : Oktobris 27, 2019, 00:33:42 »
un te par par sapņiem. trīs dienas atpakaļ stāstīju par sēnēm sapnī. Šovakar saņēmām ziņu par to, pats vecākais dzimtas pārstāvis kritiskā stāvoklī. Un te tāds nemiers, sāku meklēt sapņu tulku... Un kā lai netic pēc tā visam?

Offline Minne

« Atbildēt #920 : Oktobris 27, 2019, 00:36:28 »
Ko tad nozīmē sēne sapnī?

Offline olgucis

« Atbildēt #921 : Oktobris 27, 2019, 00:53:41 »
tieši to arī nozīmē, ka kritiskā stāvoklī. Faktiski izredžu neēsot

Online reno

« Atbildēt #922 : Oktobris 27, 2019, 08:23:07 »
 Sapnī sēnes uz miršanu -to man jau kāda no vectantēm ir teikusi.

Offline ragana

« Atbildēt #923 : Oktobris 28, 2019, 08:39:51 »
Sēņoju sapnī bieži, neviens nemirst (paldies dievam), tikai sēņošanas vietas dīvainas (piemēram, milzu velvēti pagrabi) vai arī atrastās sēnes vecas. :thinking:

Online reno

« Atbildēt #924 : Oktobris 28, 2019, 09:23:45 »
 Šonakt  biju  pie jūras, bet ne jau līča, uzreiz dziļš, viļņi rāva iekšā un sāku grimt smiltīs ar visām drēbēm (ar kādām? ar mēteli, protams :rofl: ).Bet mani izvilka

Offline olgucis

« Atbildēt #925 : Oktobris 28, 2019, 19:39:30 »
nu ko lai saka... tikko piezvanīja no UK, šovakar pats vecākais no mūsu dzimtes ir atvadījies no šīs saules. 93 gadi, bijušais leģionārs, godam nodzīvots.

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #926 : Oktobris 28, 2019, 22:54:10 »
Visu cieņu!

Online reno

« Atbildēt #927 : Oktobris 30, 2019, 16:28:30 »
Beidzot ieraudzīju ziemeļblāzmu!
 Bet tas bija sapnī, un nākošajā sapnī stāstīju, ka sapnī esmu redzējusi ziemeļblāzmu

Offline Minne

« Atbildēt #928 : Novembris 01, 2019, 12:22:04 »
Nejauši trāpos kādā no Tour de France vai Giro d'Italia posmiem kalnainā apvidū. Akmeņains, stāvs ceļš līču ločiem, šur tur malās pa līdzjutēju pulciņam. Un es tur pilnīgi ne pa tēmu. Nez no kurienes skaļruņos komentētājs stāsta (latviski?  :thinking: ) par situāciju trasē un ziņo, ka nupat tuvojas latviešu riteņbraucējs (ne ta' Kārlis, ne ta' Andris, ne ta' Romāns (Vainšteins nē!). Jā....skatos, līkumam tuvojas divi riteņbraucēji viens pēc otra, un es, uz kkāda pašaura, kantaina mitras zemes vaļņa balansējot, mēģinu sazīmēt, kurš tad ir latvietis. Pirmais braucējs tuvojas, es drošības pēc sāku plaukšķināt un saukt: "Latvija! Latvija!", bet tā ne īsti skaļi un pārliecināti, jo nespēju uz sportista krekliņa saskatīt ne vārdu, ne valsti. Riteņbraucējs nu jau pavisam tuvu, tāds vīrs pusmūžā, un aizelsies izspiež: "Jā, jā......Latvija, jau Latvija....bet nestāviet te, jūs bojājiet zemes valni". Tad es mulsi pamīdījos pa mitro zemi, paskatījos sev zem kājām un tinos prom

Offline Džeina

« Atbildēt #929 : Novembris 01, 2019, 15:03:29 »
Minne, kā Tu varēji izdzīvot visus šos mēnešus, kad Tev nebija foruma, kur ierakstīt savus maznozīmīgos nakts murgus?

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved