Autors Tēma: sapnī kas tik nenotiek...  (Read 98677 reizes)

Offline tuk

Re: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbildēt #930 : Novembris 01, 2019, 15:12:58 »
Sajūsmina, ka vienīgais kā Džeina tēmās izpaužas - komentē citu darbības vai
nedarbības :sarcasm: Nu kā tāds Guru Bramanis  :mrgr:

Offline Minne

« Atbildēt #931 : Novembris 01, 2019, 15:14:19 »
Grūti izdzīvoju, jo pēc miega tablešu uzsākšanas sapņus reti kad atceros, un tas man ir liels diskomforts  :taunt:

Offline Džeina

« Atbildēt #932 : Novembris 01, 2019, 15:33:21 »
Es tieši tā padomāju, jo no veciem ieradumiem jau grūti atteikties...
Un sapņot jau Tu sapņo, bet vairs nav "caurs miegs"vai arī labāk izgulies, nevis mosties fāzē, kad sapni var atcerēties.

Offline Minne

« Atbildēt #933 : Novembris 01, 2019, 22:46:09 »
Sapņošana (sapņu atcerēšanās) nav ieradums, Broņa Džeina
« Last Edit: Novembris 01, 2019, 23:47:33 no Luīze »

Offline Elzzy

« Atbildēt #934 : Novembris 02, 2019, 08:07:51 »
Šonakt bija kaut kāds karš. Mani, kā vīrieti gan, nošāva caur logu ar šķēpu, jo es pakustināju aizkaru. Pilnīgi jutu kā šķēps ieduras kaklā. Izrādījās, ka visus nogalinātos stiepj uz kaut kādu eksperimentu laboratoriju, kur galvā, smadzeņu vietā liek zāģu skaidu un kukurūzas graudu putru, lai vairs nedomātu, bet pakļautos pavēlēm. ( Un tajā brīdī man bija mazā miega paralīze). raiba nakts

Offline Spārka

« Atbildēt #935 : Novembris 03, 2019, 10:21:32 »
Ingum B. bija nevis skaņu ierakstu studija, bet televīzijas. Man bija jāpiedalās kaut kādā raidījumā, bet pazuda ļoti svarīgas zilas kediņas...

Offline tuk

« Atbildēt #936 : Novembris 03, 2019, 10:30:03 »
Spārka baigi bieži sapņo par I.B, laikam mūzikas fane...

Offline Spārka

« Atbildēt #937 : Novembris 03, 2019, 10:36:58 »
Spārka baigi bieži sapņo par I.B, laikam mūzikas fane...
Neesmu fane. Mēs taču visi paziņas redzam sapņos.

Offline Nāra

« Atbildēt #938 : Novembris 03, 2019, 13:43:10 »
Redzeju sapnī Emīliju, viss sapnis bij ar viņu, bet neko neatceros..Laikam par Emī sapņoju tapēc, ka pirms gulètiešanas čatā pārmijàm paris teikumus Stambulā  :)

Offline ragana

« Atbildēt #939 : Novembris 04, 2019, 08:40:06 »
Lēnām levitēju pa savu guļamistabu. Taču, nez kādēļ istabas vidū bija gludināmais dēlis ar drēbju kaudzi virsū. Es uzlidinājos virs tās kaudzes un ar vēderu "uzsēdos" virsū. Nost vairs netiku. :rofl:

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #940 : Novembris 04, 2019, 09:00:27 »
Lēnām levitēju pa savu guļamistabu. Taču, nez kādēļ istabas vidū bija gludināmais dēlis ar drēbju kaudzi virsū. Es uzlidinājos virs tās kaudzes un ar vēderu "uzsēdos" virsū. Nost vairs netiku. :rofl:
ar slotu vai bez?

Offline Broms

« Atbildēt #941 : Novembris 04, 2019, 11:56:16 »
Kaut kas dūrās pirkstā. Ieraudzīju tumšu punktu un nodomāju, ka skabarga. Ar nagu aizķēru un vilku ārā. Izrādījās, ka iedūrusies ķimene.
Vairāk neko no sapņa neatceros.

Offline ragana

« Atbildēt #942 : Novembris 04, 2019, 15:33:24 »
ar slotu vai bez?
Bez gan. Levitācijai taču nevajag. :rofl:

Offline olgucis

« Atbildēt #943 : Novembris 07, 2019, 10:21:56 »
Sapnī bija paredzēta kaut kāda operācija. Mājinieki kaut ko plānoja, bet es zināju , ka nepiedalīšos, jo tas process aizņems kaut kur ap nedēļu. Vienkārši pa kluso braucu uz slimnīcu. Pieņemšanas telpa izskatijās pēc paliela kafūža. Apsēdos un sāku kaut ko gaidīt. Pie blakus galda pienāca kaut kāds sievišķis, it kā ļoti pazīstams ( iespējams no sapņa sākuma). Bet mani nepazina. Gaidīt negribējās, izgāju ārā un vairs neatradu savu mašīnu. Pieleca, ka nosperta. Principā, sapnī man mašīnas  bija nospertas jau reizes trīs. Tāpēc nekāda izbrīna nebija, vienkārši tā nedaudz skumji. Jo  šī pēdējā man patiešām ļoti patika. Meklēju un domāju, ka tagad  nekur ar mājiniekiem nevarēšu atļauties braukt, jo būs jāpērk cits autiņš. Vēl kādu brīdi turpināju meklēt. Ceļa gala pamanīju zālājā kaķus. Tādi smuki apvēlušies, rudi, ap 30 gab... viņi mierīgi gulēja kā tādi pūpēdīši un kaut kādi ķīnieši tos bildēja.  Tad ienāca doma, ka jādodas uz policiju pieteikt zādzību, lai noštopē visus ceļus no pilsētas. Ceļā pasts bija izkrāvis baigo kaudzi ar alliekspres kastēm, neviens nav savācis. Mēģināju tam kalnam tikt pāri un pēkšņi atrados lidmašīnā. Ar mani kopā lidoja kādi pieci cilvēki. Pārīti pazinu, pateicu, ka man nospēra autiņu , bet viņiem liekas bija pofig. Tad pilots pienāca pie iluminatora un kāds džeks pielidoja pie lodziņa otrā pusē. Kāds no pasažieriem teica, ka iespējams kosmonauts. Pamodos no tā, ka pie durvīm zvanīja pastnieks. Atnesa jaunu licenci grāmatvedības programmai kur vakar apmaksāju.

Offline reno

« Atbildēt #944 : Novembris 07, 2019, 10:38:02 »
Man šonedēļ jau 2.x sapnis ar jau mirušiem cilvēkiem, vispirms mammas jaunākais brālis, šonakt mamma.Bet sapnī es to nezinu.Kaut kāda nepatīkama sajūta, labāk būtu aizmirst, bet abi spītīgi iesēdušies atmiņā :(

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved