Autors Tēma: sapnī kas tik nenotiek...  (Read 98979 reizes)

Offline Zigfrids

Re: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbildēt #345 : Aprīlis 10, 2017, 16:47:42 »
Ko nozīmē, ja divas reizes pēc kārtas jau pasen miruši paziņas aicina uz savām kāzām? Moš zigfridam arī laiks ... koka mētelītī ... un pasvinēties citās dimensijās?  :)
Nepatīkams, ne visai gudrs (NVG) un neaudzināts sarunu biedrs, kurš uzmācīgi runā par intīmām tēmām un pieprasa vienlīdzīgu attieksmi. Vienvirziena puisis un kluba "Vissirslikti.lv" vadošais runasvīrs. Latents mazohists. Aktīvs lietotāju grupu  "Neadekvātie", "Troļļi" un "Demagogi" biedrs.

Offline nakata kngs

« Atbildēt #346 : Aprīlis 10, 2017, 17:58:57 »
Šonakt skrèju pakaļ savai ēnai uz Daugavmalasckrastmalu....un strēlnieku piemineklis ir nobieyots sàņus,sagriezts ...naglfiga:-[?

Offline Minne

« Atbildēt #347 : Aprīlis 11, 2017, 00:04:12 »
Uz galda man priekšā skaista glāze ar sarkanvīnu iekšā. Glāze tīra, spodra, mirdzoša, vīns skaisti sarkans. Tad glāzes vairs nav. Pēc brīža pamanu uz grīdas glāzes lauskas, izrādās - nokritusi un saplīsusi, bet tik smalki, kā rupji cukurgraudi, piesūkušies ar sarkanvīnu (kā Prozīškonfekšu iekšpuse). Un mana mute aŗī nez kādēļ pilna ar smalku stiklu. Mēginu ar mēli stumt to laukā, lai nenorītu un baidos, ka stikla gabaliņi sadursies man mandelēs, mēlē..

Offline Camma

« Atbildēt #348 : Aprīlis 11, 2017, 07:47:41 »
Es pa nakti slepkavoju. Divi riebekļi pūlējās tikt pie ūdens krāna, jo biju šamos jau kārtīgi sagraizījusi - ja tiktu padzerties, tad atdzimtu. To nu nekādi nedrīkstēju pieļaut, tāpēc cirtu ar mačeti vēl un vēl, bet šamie tā līdz galam nekrita. Man pašai kreisā roka dziļi sagraizīta, bet ja īpaši nekustināja, tad kopā turējās.
Otrajā sērijā gar baltu trīsstavu māju (ķieģeļu) tek strauja upe - tieši zem viena stūra. Gabaliņu tālāk tajā pašā ledainajā straumē kaut kādi murmuļi spēlē kaut ko līdzīgu peintbolam. Auksts neesot, ja kārtīgi saģērbjas. Un patiesi - šie sēž ūdenī ziemas pufaikās ar kapucēm...
Visus sakost!

Offline Mangusts

« Atbildēt #349 : Aprīlis 11, 2017, 10:09:58 »
Camma, pilnmēness! :D
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Offline Minne

« Atbildēt #350 : Aprīlis 15, 2017, 11:13:20 »
Mao gulēja zem sekla ūdens. Es sēdēju un ar pēdām viņa krūšukurvja rajonā taisīju vilnīšus. Ar kkādiem cilvēkiem spriedām, vai viņš jutīs ūdens svārstības un pamodīsies? Bet tad radās aizdomas, ka viņš jūt, bet tikai izliekas aizmidzis un never acis vaļā.

Tad Mao vienās apakšbiksēs (baigi jocīgs modelis) spriņģoja un lietišķi šeptējās (nu, ka parasti)

Offline tuk

« Atbildēt #351 : Aprīlis 15, 2017, 11:26:28 »
Tad Mao vienās apakšbiksēs (baigi jocīgs modelis) spriņģoja un lietišķi šeptējās (nu, ka parasti)

ups, sprinģoja vietā izlasijās - stringoja :D, a kāds bija tas jocigais apeņu modelis? :)

Offline Minne

« Atbildēt #352 : Aprīlis 15, 2017, 11:41:10 »

ups, sprinģoja vietā izlasijās - stringoja :D , a kāds bija tas jocigais apeņu modelis? :)

Stringi tie nebija, nē :) Tam modelim priekšā tā kā cilindrisks veidojums, tā kā apaļš penālis loceklim uzšūts, bet mīksts, no tā paša auduma

Offline Luīze

« Atbildēt #353 : Aprīlis 15, 2017, 11:56:30 »
Stringi tie nebija, nē :) Tam modelim priekšā tā kā cilindrisks veidojums, tā kā apaļš penālis loceklim uzšūts, bet mīksts, no tā paša auduma
Jēz, ak, Minne... :D :rat:

Offline Minne

« Atbildēt #354 : Aprīlis 15, 2017, 12:01:06 »
Jēz, ak, Minne... :D :rat:

Ko tad es? Tas jau Mao  :thinking:

Offline itta

• Veterāns
  • Ziņas: 1410
  • Total likes: 598
  • Hominis est errare, insipientis preseverare!!~!!
« Atbildēt #355 : Aprīlis 15, 2017, 13:52:49 »
Penālis :D
... visvairāk cilvēkus satuvina kopīga nodarbošanās ar muļķībām ...

Offline tuk

« Atbildēt #356 : Aprīlis 15, 2017, 14:30:30 »
Minne varētu patentēt dizainu un ražot vīriešu veļas kolekciju “MAO“ :)
Sapņi jārealizē ;)

Offline itta

• Veterāns
« Atbildēt #357 : Aprīlis 15, 2017, 17:27:55 »
Minne varētu patentēt dizainu un ražot vīriešu veļas kolekciju “MAO“ :)
Sapņi jārealizē ;)
Vai "Penālis" :D

Offline Mao

« Atbildēt #358 : Aprīlis 15, 2017, 17:59:59 »
Mao varētu būt penālis. Penālis varētu būt sūdmušu zārciņš. Nu piemēram. Ar inkrustāciju, protams.

Offline itta

• Veterāns
« Atbildēt #359 : Aprīlis 15, 2017, 19:25:17 »

Mao varētu būt penālis. Penālis varētu būt sūdmušu zārciņš. Nu piemēram. Ar inkrustāciju, protams.

Kāpēc sūdmušām vajag zārciņus?!

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved