Autors Tēma: sapnī kas tik nenotiek...  (Read 82311 reizes)

Offline nakata kngs

Re: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbildēt #750 : Februāris 25, 2019, 16:26:07 »
man vispār kauns par ko es sapņoju. pat no tā mazumiņa ko atceros.
Maximā pie stenda ēdi nemazgātas plūmes un nesamaksāji? :)

Offline Broms

« Atbildēt #751 : Februāris 25, 2019, 19:14:21 »
Es apjēdzu, ka sapņoju un pat varu kontrolēt sapņa gaitu. tb, mēģināju darīt jebko, jo tas taču sapnis.
Staigāju pa kaut kādu lielu telpu ar daudzām durvīm gar malām. Staigāju un domāju - galvenais tagad nepamosties. Pieeju pie kādām durvīm un štukoju ko es tur gribētu ieraudzīt. Un vienlaikus saprotu, ka smadzenes tāpat uzbūvēs kaut kādu murgu. Atveru durvis un tur tiešām kaut kāds bezsakars.
Steidzos pie citām durvīm un mēģinu nepamosties.  Pa ceļam izdomāju, ka vajag kādai sievietei neķītru piedāvājumu izteikt :D Bet nu johaidī - nav nevienas pat nedaudz simpātiskas.
Aj, variantu nav un drīz jāmostas.  Mēģināsu vismaz izkauties. Pie vienām durvīm stāvēja būdīgs apsargs. Piegāju šim klāt, kaut ko pateicu un vilku pa seju. Tajā brīdī sapratu, ka viņš tagad sitīs man. Nu nekas, ka sapnis - tāpat negribu. Jāsit, kamēr gar zemi.
Sākās normāla klope... Fakinais modinātājs :)

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #752 : Februāris 25, 2019, 20:41:59 »
Atkal rīta puses murdziņš, atkal slinkums sīki rakstīt, bet pastāstīšu principu - man jāiet konsultēties uz kaut kādu grāmatvežu/auditoru firmu, bet lai tiktu pie tā konsultanta, no plašas uzgaidāmās telpas 1.stāvā jānokāpj kaut kādās katakombās pa šauru vertikālu šahtu, bet man pieguloši svārki mugurā, saprotu, ka man viņi būs jāuzrauj aš līdz viduklim, lai pa tām vertikālajām trepēm norāptos, bet vestibils ļaužu pilns un es sāku dīkt sekretārei, lai tak kāds no tiem ekspertiem uzkāpj pie mani augšā. Viņa jau labprāt izlīdzētu, saprot manu situāciju, bet tie āži grāmatveži neviens negrib līst ārā no savām katakombām, un kamēr es gaidu, kad kāds tomēr atvilksies,  mēs ar to sekretāri viņas bosam kauliņus kārtīgi pamazgājām :)       
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline Emīlija

« Atbildēt #753 : Februāris 25, 2019, 20:43:12 »
ehh, laikam esi ko labu izdarījusi, ja Tev šitādus sapņus sūta - viss vienā - romantika, erotika un KAĶIS ;)

baigā jau romantika un erotika, ņemies pa vannasistabu vislaik pusplika, drēbes nevar dabūt mugurā, tad vēl apeņu nav, kautkādas bumbierenes tik, un durvis virinās... Bet krūšturis vismaz smukais, jaunais, sarkanais!

Offline Emīlija

« Atbildēt #754 : Marts 14, 2019, 08:11:26 »
kāpu lejā brokastīs, viesnīcā. esot spāņu stilā šodien, tā man pie durvīm apskaidroja oficiante gaiši zilā krinolīnkleitā ar mežģīnēm. man vieta pie galda rezervēta, tur jau stāv šķīvis ar laša šķēlītēm. man jāizvēlas vai gribu šo šķīvi ar zelta maliņu vai arī var atnest citu - ar sudraba. ai, teicu, lai taču paliek šis pats. sāku lūkoties, kur dod šampanieti, jo glāze ar blakus nolikta. pamodos...

Offline Camma

« Atbildēt #755 : Marts 15, 2019, 07:46:19 »
Pirku lidmašīnas biļeti turp-atpakaļ ceļam. Atlidojam kaut kādā pilsētā, kur esmu agrāk bijusi. Jāiet kājām un es kā parasti eju, vadoties pēc redzes atmiņas. Jā, te jānogriežas...bet parādās kaut kāda vecpilsētas iela, kura kaut kā neatbilst tam, kam vajadzētu būt. Aptveru, ka nav TĀ pilsēta, uz kuru lidojām. Līdzbraucēji šaubās, kad saku, ka esam atpakaļ Latvijā. Rādu šilti ar ielas nosaukumu un bakstu ar pirkstu vārdā ''iela''. Ar šausmām domāju, kā tas var būt, ka lidmašīna stundām lidojusi turp-atpakaļ, bet turpceļa galapunktā nav piestājusi.
Domāju - tā iet, ja grib pa lēto un visu kārtīgi nenoskaidro, šitajā kompānijā vairs biļetes nepirkšu.
Visus sakost!

Offline Luīze

« Atbildēt #756 : Marts 15, 2019, 08:45:45 »
Sapnī biju Vācijā nez kādā sakarā, tusēju ar vāciešiem, saviesīga padarīšana, mūzika, izklaides. Viens vācu jauneklis mani uzrunā latviski un stāsta, ka esot bijis Latvijā mācīties valodu. Saruna ir draudzīga, viņš pa pusei iegūlies ar galvu man klēpī, paijāju viņa blondos matus. :) Viņš man saka, ka gribot braukt uz Latviju atkal, un jautā, vai man esot brīva istaba, kur viņš varētu apmesties. Atbildu, ka istaba man ir, bet neesmu droša, ka manam vīram patiktu, ka īrnieks pie mums dzīvotu, turklāt jauns, glīts puisis. Viņš  man piemiedz ar aci un saka, lai es neuztraucos, jo viņš esot gejs. :D
« Last Edit: Marts 15, 2019, 08:53:54 no Luīze »

Offline Alstere

« Atbildēt #757 : Marts 15, 2019, 10:41:35 »
Laikam visiem sapņojamā nakts bijusi. Satiku savu psihoterapeitu, pie kura biju gājusi gadiem. Savā laikā biju tipa iemīlējusies. Sapnī satikāmies un uzplauka jūtas abiem. Izrādījās, ka es viņu visu mūžu esmu mīlējusi (nav taisnība), bet viņš mani aizmirsis jau pēc stundas. Bet saka, ka visu laiku nožēlojis, ka neesam kopā. Vispār skaidrs, ka nevaram viens bez otra un mums jābūt kopā. Braucam tā mīlīgi pie viņa uz Alūksni (patiesībā rīdzinieks) un stāstām par savām dzīvēm. Esmu laimīga bez gala. Tad pamazām doma, ka labas attiecības ar vīru. Tad saprotu, ka man Rīgas dzīvoklis dikti mīļš. Beidzot viņš piemin savu vecāko dēlu (nav tāda patiesībā), par kuru jau gadiem neinteresējoties. Tas mani nedaudz šokē. Tomēr absolūtās mīlestības sajūta saglabājas un negribu mosties. Sliktie ģimenes locekļi pamodināja...

Offline Emīlija

« Atbildēt #758 : Marts 15, 2019, 12:49:49 »
Oi a man kāds sapnis bija...

Es biju kaut kas starp Džūliju Robertsu un Katju Varnavu, apmēram tāda beibe. Un biju kaut kāda eskortmeiteņu biroja galvenā. Divi vīrieši bij ienākuši (viens Ričards Gīrs, otrs kaut kādu smukulīti dziedātāju atgādināja) un gribēja tieši mani sarunāt uz vakaru/nakti. Smukulītis izpildījās un solīja viskautko - viņam esot dzimšanas diena un tā, Gīrs takā saprata ka drusku zaudē, noteica "nu labi, citreiz"(es kautkā jau zināju, ka vēlāk tāpat ar viņu vien būs jāprecās). Es tā diezgan vēsi ar smaidu noskatījos "nu, nu", kā tur smukais mani pierunā, i prātā nebija piekrist ar šo kaut kur iet - jo es tak neesmu eskortmeitene, es esmu priekšniece, un vispār. Kaut kāds pienapuika. Un tad viņš mani veikli noskūpstīja. Un es sapratu, ka iešu ar viņu un gribēšu zināt ko vairāk... :)

Filmas beigas. Eh. :)

Offline Luīze

« Atbildēt #759 : Marts 15, 2019, 13:29:22 »
Nu draiski Tev sapņi. Eh.

Offline Mangusts

« Atbildēt #760 : Marts 19, 2019, 13:53:10 »
Sestdienas nakts apokalipses sapņus (2x vienā naktī - pirmā nenotika, otro nenovērsu) nesaņēmos uzrakstīt, bet šīs nakts mazā apokalipse lai iet...
Kārtoju matemātikas eksāmenu, biļetē trīs jautājumi/uzdevumi. Sākumā viss bez saspringuma, jo parasti veicies un uzdevumi viegli, bet, mēģinot atbildēt uz pirmo jautājumu - "Nosauciet 10 dažādus četrstūru veidus", iesprūstu. Atceros taisnstūri, kvadrātu, trapeci, zinu, ka vēl bija viens ar šķībām paralēlām malām, ko nevaru nepakam atcerēties kā sauc... pa galvu maisās "paralēlskaldnis", bet zinu, ka nav pareizi, jo tas attiecas uz telpisku figūru. Sapnī saskaitu kādus 6 veidus (nomodā tik daudz uzreiz nezināju), bet 10 nekādi. Mēģinu risināt 2. uzdevumu - šķiet viegls, kaut kas par ātrumu un pārvaramo attālumu (bija minēti km/h), taču nevaru koncentrēties dēļ nepabeigtā pirmā uzdevuma. Uzmetu acis 3. - tiiiik garš teksts, ka skaidrs - ja nespēju savākties 2., šim nav ko ķerties klāt. Turpinu blenzt uzdevumu lapiņā un jau kuro reizi galvā pārskatu visus četrstūrus, un tāds kauns no pasniedzēja, kurš redzu, ka pārliecināts, ka visu zinu...

Pirmais, ko izdarīju pamodusies, ielīdu wikipēdijā palasīt par četrstūriem. Pēc pamošanās jau atcerējos rombu un paralelogramu, bet angļu wikijā tiešām  četrstūriem varēja saskaitīt vismaz 10 veidus vai pareizāk apzīmējumus, jo paralelogrami ir gan taisnstūris, kavdrāts, gan rombs. Ja vēl atsevišķi skaita trapeci, taisnleņķa trapeci, vienādsānu trapeci... tad vēl ir deltoīds un izrādās tāds antiparalelograms; izliekts, ieliekts, apvilkts, ievilkts četrstūris  :faint:
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Offline Minne

« Atbildēt #761 : Marts 19, 2019, 14:57:35 »
Tas vēlreiz pierāda, ka mūsu zemapziņā ir viss - gan personiskā pieredze, gan kolektīvā bezapziņa :)

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #762 : Marts 22, 2019, 12:37:20 »
Uij, man bij drausmīgs rīta puses murgs - klīdu pa Angliju, iekāpu ne tajā vilcienā, nākamajā pieturā izkāpu, domāju, braukšu labāk ar autobusu, iekāpju autobusā, bet nākamajā pieturā izkāpju ar domu: kamēr viņš tur stāvēs, es paskatīšos... velnviņzin, ko... tā kā atkal dzelzceļa pieturas nosaukumu meklēju, vai vēl kādu uzrakstu, lai noskaidrotu, vai pareizajā virzienā braucu. Somu nez kāpēc atstāju autobusā, tāpēc burtiski tādu mazu leņķi ap to pieturu apmetu, atgriežos, mans autobuss stāv, kāpšu iekšā, bet mani satver viens sievišķis un saka, ka manējais buss jau aizgājis, šis ir cits. Es krītu izmisumā, jo soma ta autobusā, pasi un telefonu ieskaitot, man kabatā tikai maks, viņa mani mierina, ejam iekšā autoostā un tur tāds drukns tantuks steberē ar dzeltenzaļo gaismas atstarojošo vesti mugurā un tādas pašas krāsas plus balta plastmasas margrietiņu vainadziņu galvā. Es kā to kombināciju ieraugu, tā saku tai sievietei: Re, viņa noteikti te strādā, viņa mums palīdzēs! Jā, tantuks tiešām ir satiksmes darbinieks, ieved mani kabinetā, izklāj uz galda karti un ir gatavs palīdzēt ... bet te iezvanījās modinātājs...     
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline Camma

« Atbildēt #763 : Marts 25, 2019, 07:15:24 »
Esmu aizgājusi ciemos pie savas draudzenes uz... tirgu. Redzu, ka šamējā sēž tirgusbūdā vienā apakšveļā - krūšturī un biksītēs. Turpat blakus uz krēsla vēl vairākas saskanīgas augšas-apakšas. Dejojot baletu ''Gulbju ezers''. Kad esot Odeta, tad velkot baltu veššu, kad sarkanu, tad esot kaut kāda tur, kas stāvot tipa plika krūmos un vērojot. Ā, jā, turpat aiz tirgusbūdas dēļu skatuve un kordebalets kaut ko enerģiski rauj vaļā. Mana draudzene arī steidzīgi izskrien uz skatuves un nosēžas kordebaleta ''gulbju'' rindas galā - pļokts! Izrāde beigusies un družka momentā lec kajās un kaut kur aizbizo tirgus darīšanās. Es stāvu un skatos un domāju, ka šito joku par baletu neesmu neko zinājusi, jo figūra draudzenei nekad nav bijusi baletam piemērota.
Visus sakost!

Offline ragana

« Atbildēt #764 : Marts 25, 2019, 08:38:40 »
Camma, gatavo Bulgakovu nosapņoji! :rofl:

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved