Autors Tēma: sapnī kas tik nenotiek...  (Read 89546 reizes)

Offline Broms

Re: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbildēt #810 : Jūnijs 12, 2019, 12:54:38 »
Nu, mūļķītis, nu. Tā, ko pakāsīs, būs Broma nauda
Eita ka jūs .... uz pirti :D

Offline Minne

« Atbildēt #811 : Jūnijs 12, 2019, 12:58:23 »
Eita ka jūs .... uz pirti :D

Kopā ar Bobi? Šausmas  :blushing:

Offline Broms

« Atbildēt #812 : Jūnijs 12, 2019, 18:19:15 »
Kopā ar Bobi? Šausmas  :blushing:
Tev kauns no Bobja?

Offline Emīlija

« Atbildēt #813 : Jūnijs 15, 2019, 08:06:52 »
šonakt bija pusdienas - prezentācija - vorkšops. ātri ātri bij jareaģē uz info, jāēd, skrienu drukāt cenas, printeris dod āra gatavus bukletus, jau skavotus. Kamēr es ņemos ar printeri, jau pasniegts saldais, bet es nepaspēju, manējais jau aiznests. Blakussēdētāja piešķir rozīti no viņas kūciņas.

Offline Alstere

« Atbildēt #814 : Jūnijs 19, 2019, 10:37:37 »
Mani palūdza aiziet no darba ar lielu ap 7000€ kompensāciju (arī dzīvē neļaunotos). Mājās Ķekavā dzīvojam tādā kā bariņā ar draudzenes ģimeni. Visi priecīgi, ka varēs problēmas atrisināt. Pirmkārt, tika salasīti un salaboti visi neejošie pulksteņi, tas izmaksāja 35€. Bija astoņi vakarā un līdz desmitiem varēja pagūt draudzenei kāzas nosvinēt...ar man nepazīstamu viņas draudzeni. Trakā ātrumā pucējāmies, transportu runājām. Tad iedomājos, ka varbūt kompensācija vēl nav pārskaitīta, bet nomierinājos - uz kartes esošajam vajadzētu būt gana. Aizbraucam uz Mežaparku. Pa dodamies pa zemes ceļu. Es bilstu, ka uz Zoo nevajag, bet mērķis pēc 200m apmēram jau klāt. Tāds kā balagāns, bet attieksme nopietna. Apzinos, ka Dzīvesbiedru likums Latvijā vēl nav. Vispirms ar sātaniskiem rituāliem tiek šķirta draudzenes esošā laulība. Tad laulāšana. Kkādi papīri arī tika izsniegti. Ar ragavām bez sliecēm tiekam aizvilkti uz mājās, kur mūs sumina kaimiņi. Mani bērni kkur blandījās. Uzklupu vīram, ka nepieskata, jo es taču līdz šim strādāju. Pamodos ar pārdomām, kur tagad draudzene dzīvos - ar mums vai pārvāksies pie sievas.

Online nakata kngs

« Atbildēt #815 : Jūnijs 19, 2019, 11:23:01 »
  16. mēness dienas sapņi: sapnis kliedē iekšējo sasprindzinājumu un var būt dziedniecisks. Sapņi parasti piepildās, bet nepieciešams tos pareizi iztulkot.

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #816 : Jūnijs 19, 2019, 12:30:39 »
  16. mēness dienas sapņi: sapnis kliedē iekšējo sasprindzinājumu un var būt dziedniecisks. Sapņi parasti piepildās, bet nepieciešams tos pareizi iztulkot.

jebkurš sapnis piepildās, ja to "pareizi" iztulko  :mrgr:

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #817 : Jūnijs 21, 2019, 07:42:43 »
Šito sapni fiksi vaig izstāstīt - nosapņots piecās minūtes no viena modinātaja zvana līdz nākamajam. Pēkšņi attopos guļam gultā un skatamies televizoru ar nekad neredzētu vīrieti, ar kuru man nepārprotami ir ļoti intīmas attiecības. Sajūta apmēram tāda, it kā man būtu divas personības, un kamēr tā viena bija atslēgta(usies)/ otra nez ko sadarījusi. Viņam īsi, pavisam sirmi mati plus ūsas un bārda, un tā galvenā es sapnī ar tādu maigumu glāsta viņam galvu un sauc par Andrīti, bet tikko realitātei atkal pieslēgusies otra es ir totalā šokā, tomēr pamazām sāk samierināties, jo ir skaidrs, ka pirmajai es viņš ļoti patīk. Ja kas, Andrītis strādā SEB bankā par atslēdznieku :D
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline Camma

« Atbildēt #818 : Jūnijs 21, 2019, 08:13:16 »
Sauc lietas īstajos vārdos! Šams ir ''medvežatņiks'' - seiflauzis!
Visus sakost!

Offline reno

« Atbildēt #819 : Jūnijs 21, 2019, 10:43:02 »
 Sapnī sens brūtgāns gludināja manas drēbes. (Īstajā dzīvē diez vai viņš pats gludekli rokā paņēmis)

Offline reno

« Atbildēt #820 : Jūnijs 21, 2019, 10:51:24 »
Atcerējos pašu galveno sapni -ar Minni runājām pa telefonu, par kaut ko viena otru mierinājām,ka vajag uztvert filozofiski. Ko -tā arī nezinu. Minnei bija tāda Viņķeles balss :rofl:

Dzīvē diez vai ir -Minne taču korī dzied

Offline Broms

« Atbildēt #821 : Jūnijs 21, 2019, 10:57:48 »
Ja kas, Andrītis strādā SEB bankā par atslēdznieku :D
Otra puse gaida Pēterīti. Viņš gan šobrīd aizņemts. Virpotāja vakance makaronu fabrikā nebija vairs saistoša un norit 3.saruna kārta par mežsarga vakanci uz kuğa.

Offline Minne

« Atbildēt #822 : Jūnijs 21, 2019, 10:57:59 »
Jāiet Viņķeli paklausīties - "uz sitiena" viņas balsi nemaz neatceros - laikam tāda saspiesta un pīkstīga? :D

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #823 : Jūnijs 21, 2019, 11:28:20 »
Beidziet, es šorīt pa ceļam visus sirmos pētīju, lai nepalaistu garām savu likteni :D bet visi kaut kādi stipri veci, pēc vecuma Andrītis man tomēr bija  vairāk piemērots, lai arī sirms :D
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline reno

« Atbildēt #824 : Jūnijs 23, 2019, 10:30:52 »
Pēdējo dienu iespaidi atspoguļojas
-no Černobiļas -esmu kaut kādā nozīmīgā sapulcē telpā ar brūniem koka paneļiem ,man iespiež rokā mapes, un saka, tu būsi notāre
No virpuļviesuļa -ar kursabiedreni un vēl kādu sievieti esam piebraukušas pie liela kantaina angāra, apkārt tāds kā parks ar lieliem kokiem.Pirms tam skatāmies -visapkārt saule, bet tieši virs mums neliels melns mākonītis un baigais vējš ceļas. Es jau esmu iegājusi iekšā, kad paskatos -koki lokās līdz zemei un tad kā vālā, gar zemi, visi uz vienu pusi
Kaut kāds Kr-eksperimentators stāv durvīs un grib darbināt ierīci,tādas kā Miškina spoles, kas viņam rokā, un es kliedzu, lai tūlīt izbeidz, citādi mūs viesulis aiznesīs

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved