Autors Tēma: sapnī kas tik nenotiek...  (Read 98981 reizes)

Offline Luīze

Re: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbildēt #900 : Oktobris 12, 2019, 10:57:41 »
Aizmirsu vilcienā lielo sporta drēbju somu, kur bija lielākā daļa manu sporta drēbju. Tā arī atpakaļ nedabūju, vilciens aizgāja. Stulbi un bezjēdzīgi, bet tā ik pa laikam man piesapņojas...  aizejošā vilciena sindroms..

Nespīd Tev piedalīties olimpiādē...  :mrgr:

Offline Spārka

« Atbildēt #901 : Oktobris 12, 2019, 11:06:02 »
Man bija jāatklāj jaunuzcelts tilts un jāsaka runa. Publikā pēkšņi uzradās milzums hipiju, panku un citu neformāļu, un man nācās mainīt scenāriju.

Offline Mangusts

« Atbildēt #902 : Oktobris 12, 2019, 12:07:47 »
Laukupuses ūdenskrātuvē bija jāsacenšas 100 m peldējumā - starts iezīmēts ar horizontāli nostiprinātu dēli, apgriešanās vieta ezerā arī. Jāpeld 2 "celiņos". Mana konkurente (citi viņu sauca par Karpu...) tik ilgi gatavojās, kavēja startu, tad gribēja peldēt nevis no starta dēļa, bet tālāk ezerā, līdz viņu diskvalificēja. Kaut kas deva padomus, ka jāpeld kraulā, lai arī slikti, jo tā ātrāk... Peldēju arī - visu laiku pinos ūdenszālēs, saduļķotā ūdenī gluži kā dubļos, apzinoties, ka mans krauls maz izskatās pēc kraula. Rezultātu gan tā arī neuzzināju.
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #903 : Oktobris 12, 2019, 13:47:35 »
Pa to duļķaino ūdeni pērties gan nav labi..

Offline Mangusts

« Atbildēt #904 : Oktobris 12, 2019, 14:02:18 »
Ir kāds sapņu tulkojums, vai vienkārši duļķains ūdens - fui?

Offline tuk

« Atbildēt #905 : Oktobris 12, 2019, 14:38:22 »
Jāpeld 2 "celiņos". Mana konkurente (citi viņu sauca par Karpu...) tik ilgi gatavojās, kavēja startu, tad gribēja peldēt nevis no starta dēļa, bet tālāk ezerā, līdz viņu diskvalificēja.
Rezultātu gan tā arī neuzzināju.

Loģiski, ja konkurenti diskvalificēja un lai vai kā pērdamās līdz galam tiki, esi vinners... ;) :)

Offline Spārka

« Atbildēt #906 : Oktobris 12, 2019, 14:39:04 »
Tīrs - laba zīme, netīrs - ne visai, cik atceros.

Offline Mangusts

« Atbildēt #907 : Oktobris 12, 2019, 15:01:13 »
Nu izpeldēt izpeldēju.

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #908 : Oktobris 12, 2019, 22:57:50 »
Kaut kas par saslimšanu..

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #909 : Oktobris 13, 2019, 09:32:35 »
Viens no maniem godīgākajiem kolēģiem sapnī man gribēja pārdot dažādas lietas - vispirms trīs jocīga alkohola pudeles, viens bija kaut kas līdzīgs olu liķierim, otrs bija kaut kāda tomātu žļura 0,8%, tad vēl kaut kādi viskiji. Kad teicu, ka man nav aktuāli, tad viņš centās notirgot fotoaparātu, pēc tam auto magnetolu (laikam fenderēti) un beigās treileri ar medicīnisko aprīkojumu (ārsta mantas tur vēl bija iekšā). Nenopirku.
Diemžēl atrisinājuma nebija..

Offline reno

« Atbildēt #910 : Oktobris 13, 2019, 10:04:21 »
Mums ar Diddly un viņas dēlu (10-11 g.v.) ir sarunāts kopā  braukt ekskursijā. Bet kaut kas izjūk, jo  parādās  vedami māsa un tēvs. Tad parastais stāsts ar saplīsušu mobilo. Beigās izskrienu laukā, ieraugu D. mašīnu. Visi kopā 'ieejam kaut kādā baznīciņā ar modernām gleznām. Jā, sākumā abas salīdzinājāmies ar saviem jaunajiem mēteļiem

Un atradu savu pazudušo auskaru. Diemžēl tikai sapnī

Offline Adam Gontier

« Atbildēt #911 : Oktobris 13, 2019, 11:44:01 »
Man nez kāpēc lielākā daļa sapņu saistās ar električkām. :)

Offline olgucis

« Atbildēt #912 : Oktobris 17, 2019, 13:12:26 »
Naktī miegs tāds saraustīts. Pamodos ap četriem, jūtu, ka problēmas ar skābekli, kā jau apkures sezonā. K čertu, atvēru logu uz lielāku vēdināšanu un atkal zem deķa. Nu tad sapnis - guļu zem deķa, pilsētas centra krustojums iela pa kreisi un pa labi un uz tā stūra es zem sava deķa uz zemes. Brauc mašīnas, iet cilvēki, visiem pofig. Man dolec, ka esmu ārā, nekādu sienu. Te kaut kāds puikiņš virsdrēbēs apsēžas uz mana deķa malas un izvelk kompi- ķipa, kaut kādi mācību uzdevumi jārisina. Nezinu, kā lai viņu tā pieklājīgāk no savas teritorijas aizdzen. Ātri atrisinu šam uzdevumus un viņš pazūd. Te pamanu, ka kaut kādi aizdomīgi personāži uz kaut kurieni ved mammuci. Čerts, viņa man tāda naiva- tak sagrozīs atkal cilvēkam galvu, skrienu pakaļ. Pamanu, ka esmu naktskreklā, bet tādiem sīkumiem vairs nav laika. Ielas galā tāds paliels ne to šķūnis, ne to māja. Durvis, kā garāžai. Ieeju iekšā, izrādās tāds pensionāru privātais klubiņš. Lielākā telpā tauta dejo, blakus telpā tāds tā kā franču ielas kafūzis, diezgan smalks. Mammuča nekur neredzu. Tālāk, tāds tā kā bezmaksas tirgus uz dēļa garš saraksts ar visāda veida paredzētām aktivitātēm. Domāju, ka kādreiz jāieskrien sīkāk izpētīt. Ārā jau vakars, eju uz savu ielas stūri. Nu Moins! Deķa vairs nav! Tai vietā smuki kopts zālājs. Kāds ir nospēris, kā es saku pasaule pilna ar krāpniekiem. Pamostos. Logs vaļā, deķis savā vietā. Pulkstenis rāda 11.
« Last Edit: Oktobris 17, 2019, 13:19:35 no olgucis »

Offline reno

« Atbildēt #913 : Oktobris 17, 2019, 13:44:54 »
Man sāpošās rokas sapnis, arī pēc pamošanās 5. Eju pie rokas daktera, bet pa ceļam mani kaut kāds dižgars metas konsultēt. Esot jāsaitē ar elastīgajām saitēm ar stiprību 5-4 (!?) viss -gan pleci, gan gūžas un ceļgali. Saku, ka tad būšu kā mūmija -tas nekas, bet dikti palīdzēšot

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3786
  • Total likes: 3399
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #914 : Oktobris 17, 2019, 14:24:04 »
Man bija jāatklāj jaunuzcelts tilts un jāsaka runa. Publikā pēkšņi uzradās milzums hipiju, panku un citu neformāļu, un man nācās mainīt scenāriju.

KAMAZS nebija jāstūrē pāri tiltm?? :)

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved