Autors Tēma: sapnī kas tik nenotiek...  (Read 95507 reizes)

Offline Minne

Re: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbildēt #945 : Novembris 07, 2019, 10:53:52 »
Par mirušajiem sapnī - es to absolūti neuztveru kā kko sliktu vēstījošu utml. Tāpat gadās redzēt, ka kāds no dzīvajiem ir miris.

Savu dēliņu redzu bieži, sākumā vispār katru nakti

Offline olgucis

« Atbildēt #946 : Novembris 07, 2019, 11:05:22 »
cik man gadījās sapņos redzēt paziņas, kas ir miruši, smadzenes vienmēr to faktu uztvēra, ka kaut kādu pozitīvu vēstījumu no tā gala, ka ar viņiem viss ir kārībā. Vienmēr pamodos labā noskaņojumā. Nedaudz dīvaini.

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3764
  • Total likes: 3388
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #947 : Novembris 07, 2019, 15:19:22 »
Man arī pagājšnedēļ sapnī tētis pazvanīja no "turienes" :)

Sapnī dzirdu - zvans, redzu, ka nevis zvanītāja numurs, bet liels, balts laukums, uzreiz sapratu, ka tētis.
Parunājām, teica, lai  mammu sargāju... Tikko "noliku klausuli", sapratu, pag tētis taču vasarā nomira...

Veļu laiks, velīši grib, lai par viņiem padomā :)

Offline olgucis

« Atbildēt #948 : Novembris 12, 2019, 09:47:55 »
nu ķipa, es ar māsu un vēl kādu skuķi  pilsētas autobusā mēģinām aizbēgt no velns viņ zin kā. Es pie stūres, ceļš nezināms, kaut kur ellē ratā.  Vienkārši sajūta, ka jātinas un ar steigu. Nogriežos uz zemes ceļa, bet jūtu, ka busiņš tūlīt iestigs, tad pa kreisi uz lielceļa, neaprēķinu gabarītus un smuki nobraucu gar sānu kreisam autiņam. Nu vispār vāks! Jāpazūd. Te priekšā luksofors un tāda pustukša tumša pilsēta. Pārkāpju kaut kādus ceļa noteikumus, griežu pa kreisi un meklēju kādu pagalmu, kurā varētu noslēpt autobusu. Visur ir aizliegts iebraukt, beidzot, kaut kādā šķirbā izdodas piestāt. Mēs izlecam ārā un nozūdam ielās. Pilsēta nepazīstama, tā arī neizdodas noskaidrot, kur esam. Klīstam pa ielām. Kaut kādi krogi, ļoti interesants mūsdienu mākslas muzejs. Tad vēl atceros zilganu ekrānu kas karājas gaisā. Ķipa google meklētājs. Ielieku tur meklētājā savu bildi. Domāju, ka tas atlasīs cilvēkus, kas man līdzīgi. Figu, šis parāda duci bilžu, kur ar fotošopu iesprausts mans ģīmis. Labs ir, jāmeklē busiņš un jābrauc prom. Te saprotam, ka mums nav ne mazākās poņas, kur tas bus varētu būt. It kā atrodam to laukumu ar luksoforu, kur es nogriezos pa kreisi. Bet kur tālāk, neviens neatceras. Atkal klīstam, tad gaidījām rītu, jo bija jāatbrauc kādam, kas to visu atrisinās. Vienā vārdā, viss beidzās labi jo pamodos mājā, savā gultā.

Offline daddy

• Relikvija
« Atbildēt #949 : Novembris 12, 2019, 13:47:46 »
Vārdsakot Tavs "skeletiņš" ir autobusa lielumā...

Offline olgucis

« Atbildēt #950 : Novembris 12, 2019, 13:57:00 »
 :thinking: :brauc: :thinking: .. ja tu tikai redzētu, cik es šodien biju rātna un uzmanīga pie stūres!!!

Offline daddy

• Relikvija
« Atbildēt #951 : Novembris 12, 2019, 14:13:33 »
es reiz sapņoju, ka man autobusu uzdāvina, veco LAZ... visu nakti domāju ko ar viņu iesākt... beigās par copes busu pārveidoju :) 

Attēlu rezultāti vaicājumam “laz 699”

Offline ragana

« Atbildēt #952 : Novembris 12, 2019, 14:37:07 »
Redzēju peldošu zivs asaku kā pēc laša filēšanas, ar visu galvu un asti komplektā. Tā it kā dzīva zivs bija. Gribēju nopaijāt, bet bija bail, ka sāpēs viņai tie sagrieztie sāni. Noglāstīju ar pirkstu augšējo spuru, tur ku vesels.  :(

Offline reno

« Atbildēt #953 : Novembris 12, 2019, 15:01:56 »
ai, man arī bija sapnī zivis, deva un daudz, bet pats sapnis aizmirsies.zivis esot uz naudu :zvs:

Offline Minne

« Atbildēt #954 : Novembris 12, 2019, 15:11:26 »
Atceros daddy busu no dziļas bērnības. Ļoti patika tie izliektie krāsainie logi pie griestiem  :in-love:

Atceros, reiz bija pārbāzts, un šoferītis mani ielaida savā "teritorijā" - pie šofera bija tāda stanga, kas priekšu nodalīja no pasažieriem. Man tāā patika, ka šoferis apjautājās, vai es par šoferi kļūšu, kad izaugšu. Nekļuvu par šoferi.

Offline Minne

« Atbildēt #955 : Novembris 12, 2019, 15:12:32 »
ai, man arī bija sapnī zivis, deva un daudz, bet pats sapnis aizmirsies.zivis esot uz naudu :zvs:

Reno, zivs ir arī kristietības simbols  :taunt:

Offline ragana

« Atbildēt #956 : Novembris 12, 2019, 15:16:44 »
Reno, zivs ir arī kristietības simbols  :taunt:
Tad švaki man ar kristietību.  :scratch:

Offline Minne

« Atbildēt #957 : Novembris 12, 2019, 15:22:06 »
Tad švaki man ar kristietību.  :scratch:
Es teiktu - pilnīgi adekvāti, ja jau zivs asaku/skeletu redzēji ;)

Offline Spārka

« Atbildēt #958 : Novembris 26, 2019, 07:31:50 »
Ejam divatā ar Donaldu Trampu uz staciju Mellužos. Viņam rokā bleķa spainis, man lejkanna. Man apnīk stiept, gribu nolikt. Šis saka - nevar, mūs filmē. Bet klāt jau stacija, es nometu lejkannu un iestumju Donaldu Melānijai rokās.

Offline reno

« Atbildēt #959 : Novembris 26, 2019, 07:37:59 »
Es ar helikopteru tiku vesta uz itāļu viesībām ar orķestri un man atradās 2 brālēni, viens baigi smuks. Bet mājās es biju atstājusi kaķi bez smilšu kastes un mazliet uztraucos

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved