Autors Tēma: sapnī kas tik nenotiek...  (Read 98926 reizes)

Offline Mangusts

Re: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbildēt #1005 : Janvāris 10, 2020, 13:15:35 »
Kaszin', varbūt tajā desā soja vien, no gaļas ne smakas, a pūce tieši no nevegāniem :D

No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Offline Spārka

« Atbildēt #1006 : Janvāris 10, 2020, 13:28:21 »
Sapnī es pratu izlocīt brīnišķīgus origami, un man kaut kādā projektā bija uzdevums izlocīt filozofiskos - atbilstoši Hjūmam, Ruso, Kantam, Šopenhaueram un Bergsonam. Aizķēros pie Bergsona, nevarēju koncepciju locījumam izdomāt un pamodos.

Offline ragana

« Atbildēt #1007 : Janvāris 10, 2020, 13:44:03 »
Sapnī biju Austrālijā.  :rofl:
FB izlasīju, ka tepat vietējais veterinārs Beinerts grasās doties uz Austrāliju kā brīvprātīgais palīdzēt turienes zvērus ārstēt. Tad nu ierados pie viņa, viņš tur iekārtojies smukā mājā. Viss saulains un skaists. Es pa smukiem, šauriem ceļiem izbraukājos ar jokainu mazu mašīnīti.
Daktera sieva izrāda dārzu - tur visādi stādi podiņos. Mani nez kādēļ ieinteresēja kakao koka stādiņi. Izskatījās pēc tikko sadīgušiem salātiem. Man pašai bija liels izbrīns, jo atbraukusi mājās es secināju, ka to podiņu esmu nospērusi. :shock: Tā nu izmisīgi domāju, kam tik daudz stādus iedāvināt.

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #1008 : Janvāris 11, 2020, 13:19:38 »
Centos savaldzināt kādu populāru aktieri - ne īsti Ančevski, ne Skrastiņu (kas ir dīvaini, jo neviens no viņiem mani neuzrunā šajā plāksnē; pieļauju, ka Ančevskis izlīda no kādas smadzeņu krokas sakarā ar Nakata postu pirms kāda laika). Kā tas beidzās, nezinu - mani pamodināja.
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline olgucis

« Atbildēt #1009 : Janvāris 12, 2020, 11:56:59 »
sapnī bija daudz visādas figņas. Manā dzīvoklī rosījās (vai dzīvoja) daudz man nepazīstamu  cilvēku. Pa burzmu viens no tiem informēja, ka manai māsai ir iespējas tuvākā mazpilsētā pieprasīt kaut kādu zaudējumu atlīdzību 4000 euro. Māsa, kā vienmēr šo informāciju uztvēra vieglprātīgi un nebija pierunājama kaut ko iesākt lietas labā. Tad tur bija vēl daudz visa kā, līdz beidzot ar vienu no vietējiem devāmies uz kino. No filmas baudīšanas nekas daudz nesanāca, jo kaut kur valsts līmenī bija paredzēts atentāts pret prezidentu. Un tā sagadījās, ka viņam (prezidentam) tieši tai laikā arī bija uznācis iekāriens baudīt kinofilmu. Protams biļete viņam trāpījās man blakus un visa apsardze (tādi būdīgi veči) sēdēja apkārt un gaidīja atentātu. Visu viņu dēļ neko no ekrāna redzēt nevarēja. Tāpēc nolēmām pazust. Bet arī ārā no kinoteātra tik viegli nevarēja - visur bruņotie veči, katram jāskaidro, kāpēc filmas vidu izdomāju pazust.

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #1010 : Janvāris 13, 2020, 09:21:23 »
EpizodeNr.1
Kaut kur Mežaparka rajonā pie VID iekāpju 3. tramvajā. Tramvajs vecais, apaļais, dzeltenais, ja kāds vēl tādus atceras. Braucu, man jātiek it kā līdz Bērnu pasaulei, bet saprotu, ka man nav biļetes. Gribētu nopirkt pie vadītāja, bet saprotu, ka divas problēmas neļauj to izdarīt - man nav naudas un tramvajam nav vadītāja. Tramvajs brauc caur kkādiem krūmājiem, es apskatu visus pasažierus, vai kāds neizskatās pēc kontroliera un ar atvieglojumu saprotu, ka līdz nākamajai pieturai kontroles nebūs. Pietura ir savādas kraujas malā un tur lejā, iespējams, ir kiosks, kur var nopirkt biļeti. No kraujas lejā ved ļodzīgas metāla kāpnītes, taču nokļūt uz tām var tikai lecot un ķeroties trošu margās. Tā, uz trepītēm nokļūstu, kāpju lejā. Augstums liels, kā 16 stāvu mājai. Kāpjot redzu, ka pretī uz augšu kāpj 3 džeki. Saprotu, ka būs jākaujās. Kad pietuvinos džekiem, konflikts it kā sākas, taču tas nav īsti kautiņš, bet konflikts vārdiskā formātā, diplomātiskā stilā. Tas turpinās jau citā vietā - it kā Saeimas sēžu zālē, kas beigu beigās ir skolas klases telpa. Viens pavisam nepatīkams oponents ir A.Kaimiņš, kas kaut ko vervelē, sēžot solā pie sienas. Galvā viņam zila džinsu cepurīte ar nagu - tāda kā bēbītim. Man noteikti ir ar pļauku jānosit viņam tā cepurīte nost. Lai arī sapnī tas parasti neizdodas, šoreiz man sanāk kraut viņam pa ausi ar plaukstu un cepurīte aizlido. Es nopriecājos, ka sapnī tas izdevies (it kā saprotu, ka sapnis). Taču tad sāk strādāt ētikas komisija, kas atzīst, ka viss jau ir labi, viņš bija pelnījis un katrs to gribētu izdarīt, bet tomēr tā darīt nedrīkst. Tomēr izlemj mani nesodīt...

EpizodeNr.2
Kaut kāda nezināma garlaicīga balle kādā nelielā telpā. Ar galdiem. Saprotu, ka man kabatu spiež atslēgas un maks, ielieku tos somā, somu zem galda. Tad, izrādās, ka trūkst lektoru un mani pierunā novadīt nodarbības kursantiem. Piekrītu, kaut 15 gadus to neesmu darījis. Jādodas uz 108. telpu 16 stāvu mājā, it kā Preses namā, it kā Agropromā. 1. stāvs. Es novadu pirmās nodarbības iepazīšanās daļu, skatos, stunda pagājusi, jādod pārtraukums. Saku, ka 10 min pārtraukums, bet pašam man jāuzkāpj augšā - uz 8. stāvu uz biroju atzīmēties. Ēka ir ļoti veca, mani brīdina, ka lifts var sabojāties un iestrēgt, lai kāpjot pa kāpnēm. Atšķirībā no EpizodesNr.1, tagad man ir jākāpj uz augšu. Labi, saprotu, ka laika nav daudz, meklēju trepes. Atrodu tādas dīvainas pie sienas izbūvētas dzegas/kāpnes ap ~ 20 cm platas ar kalta metāla zemām margām un lenteri kā teātrī - ar sarkanu samtu un tresēm. Tur vēl ir kaut kāds vīriņš, tipa kā liftnieks, bet tikai šajā gadījumā viņš palaiž kāpt pa kāpnēm. Viss jau būtu labi, bet uz šaurajām kāpnēm ar viņu jāsamainās, un viņš nav pārāk tievs. OK, es tieku tālāk, pārvaru kaut kādus sešus stāvus. Septītajā kaut kādas krievu vecenes pagadās uz tām pašām kāpnēm, sāku skaidrot, cik vēl jākāpj, jo pēc pulksteņa pārtraukums jau ir cauri. Sāku bažīties arī par maku un atslēgām, kas palika somā, ka kāds nenofenderē. Beigās noskaidroju, ka esmu 7. stāvā. Tagad galvenais nepašaut garām 8.jam. Meklēju kāpnes. Tās ir pavisam citādas, milzīgi platas, pelēkas kāpnes, kur augšā nekā neredz, tur ir tumsa. Uzkāpju līdz vienam kāpņu laukumam, saprotu, ka vēl viena kāpņu daļa jākāpj. Sajūta kā datorspēlēs - plašas spocīgas kāpnes, tālāk tumsa.. Pēc pulksteņa saprotu, ka pagājusi jau stunda, nezinu, kas tur lejā ar kursantiem, saprotu, ka lai nokāptu lejā, arī daudz laika paies. Bet es kāpju atlikušo posmu līdz astotajam stāvam uz tumsu. Tadaaaaamm! Signāls it kā kad datorspēlē izpildīts līmenis...
Rīts..

Offline Spārka

« Atbildēt #1011 : Janvāris 13, 2020, 09:31:01 »
Ļoti, ļoti patīk Bob(j)a apraksts.
"Gribētu nopirkt pie vadītāja, bet saprotu, ka divas problēmas neļauj to izdarīt - man nav naudas un tramvajam nav vadītāja." - vispār ir pērle :)

Offline olgucis

« Atbildēt #1012 : Janvāris 13, 2020, 09:35:23 »
kā es jums saku - tur pašos augstākajos plauktos  briest kaut kādas ziepes  :thinking:

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #1013 : Janvāris 13, 2020, 09:39:24 »
Mani dara uzmanīgu 108. telpa - jau otrreiz es šos ciparus nosapņoju. Nevaru atrast asociāciju, kādēļ tieši šis skaitlis..

Offline ragana

« Atbildēt #1014 : Janvāris 13, 2020, 09:44:20 »
Mani dara uzmanīgu 108. telpa - jau otrreiz es šos ciparus nosapņoju. Nevaru atrast asociāciju, kādēļ tieši šis skaitlis..
Nu, ja no numeroloģijas viedokļa (vienīgais, kas man ienāca prātā), tad palasi par skaitli 9 (parasti numerologi reducē skaitli līdz viencipara): :)
https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:DSKItOF04UYJ:https://www.veduvieda.lv/mangala/+&cd=1&hl=lv&ct=clnk&gl=lv&client=firefox-b

Offline Minne

« Atbildēt #1015 : Janvāris 13, 2020, 09:49:08 »
Sapnis smuks kā psihoterapeita sapnis  :in-love: :smile:

Offline lumbergs

« Atbildēt #1016 : Janvāris 14, 2020, 22:30:11 »
Drīzāk murgs tas bija, strādāju kaut kādā fabrikā, kur iepazinos ar jaunu sievieti. Viņa man teica, ka esot precējusies ar savu draudzeni un gaidot bērnu, tikai nevarot zināt, kura no viņām īsti ir stāvoklī. Vēl viņa teica, ka esot ļoti auksti, es solīju breikā iedot savu cepuri un cimdus, atvainojos, ka cimdi bez pirkstgaliem, bet viņa teica, ka tieši pirkstgali visvairāk salstot, pataustīju- bija ar ledusauksti.  :bbs: Kaut kas stulbs, vai ne?

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #1017 : Janvāris 14, 2020, 22:32:37 »
Gudri sapņi reti gadās

Offline tuk

« Atbildēt #1018 : Janvāris 14, 2020, 22:48:26 »
Kas tur stulbs, drīzāk laikmetīgs ;)

Offline Emīlija

« Atbildēt #1019 : Janvāris 15, 2020, 09:28:06 »
maisīju kūku. no vakardienas biezputras + putukrējums + olas + kaut kas brūns. bij baigi jāspaida kunkuļi, putras... domāju - nekas nekas, jābūt labi
cept bij paredzēts no folijas izlocītā kvadrātā

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved