Autors Tēma: sapnī kas tik nenotiek...  (Read 101299 reizes)

Online Minne

Re: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbildēt #1035 : Janvāris 31, 2020, 13:31:52 »
Ko nu vēl atceros...

Man atsūtīta paka no Latvijas, apmēram 70x40cm liels caurspīdīgas plastmasas maiss ar dzērvenēm (brūklenēm?). Vienā pusē uz A4 formāta lapas uzrakstītas manas koordinātes un vēl kkas oriģināls. Padomāju - jēziņ, un tāda izskata un noformējuma pakai pastā nav piesējušies? Piegādātājs, spēcīga izskata latvietis, jūtas kā mājās - apsēžas man blakus, ver paku vaļā un sāk pārlasīt ogas. Esmu viegli apjukusi par situāciju un pārsteigumu, arī ņemu saujiņu. Bet tad ieslēdzas pragmatiskums, un nodomāju - ha! ogas - tas ir forši, varēšu ar draudzenēm padalīties.
Tad latvietis ķeras pie telefona un no sarunas saprotu, ka viņam te jāpaliek nakšņot. Ātrumā domāju, ko lai tagad iesāk, nemaz jau nesajūsmina doma par svešinieku mājās, apgrūtinoši, jārūpējas, ēst jādod, jāizgulda. Kamēr vīrietis runā, vizuāli iedomājos, kurā gultā guldināšu, kādu gultasveļu klāšu un cik forši viņš jutīsies, kad beidzot varēs atpūsties pēc vairāk kā 20h stūrēšanas no Latvijas.Tad pēkšņi sarodas vīrieša sievieškārtas paziņas, kādas 4 dāmas, latvietes, un mana mājā sākas ņudzeklis, visi kko rosās, ņemas pa virtuvi, un es esmu bikli maliņā, iekšēji ne īsti apmierināta.

Tad pamanu savu kaķi (realitātē nav), maziņu, melnu ar dažiem gaišiem plankumiem. Šausmās attopos, ka esmu bijusi vairākas dienas prom, un neesmu viņam atstājusi ne ēst, ne dzert  :f-palm: Ieraugu uz grīdas savu šķīvi ar ēdiena paliekām, vairākas dienas vecām. Kaķītis, izsalcis būdams, ielīdis šķīvī, laiza brūkleņu ievārījumu. Iztriecu laukā un sāku meklēt viņa ēdiena un dzēriena traukus, tie netīri, aizķepuši, ņemu, mazgāju, meklēju kaķa barību, leju ūdeni. Tad pamanu vēl vienu kaķi, lielu, laisku, krēmkrāsā - guļ izlaidies, Sīkais kaķuks ziņkārīgi tuvojas lielajam, es uzmanu lielā kaķa reakciju un pabrīdinu, lai pat nedomā mazajam darīt pāri

Offline Luīze

« Atbildēt #1036 : Februāris 01, 2020, 10:32:24 »
Atcerējos epizodi no sapņa...
Braucu ar trolejbusu mājās, transports pustukšs. Pēkšņi satiksme tiek apturēta. Līdz mājām vairs nav tālu, bet izdomāju, ka nedaudz pagaidīšu, varbūt drīz atsāks braukt. Pa logu redzu, ka piebrauc armijas mašīna, un uz sadalošās joslas ielas vidū noteiktā attālumā viena no otras tiek izvietotas raķetes (esmu apmulsusi, jo militārajā tehnikā neorientējos, vien zinu, ka šāviņi bija apmēram rokas resnumā un to garums kā no elkoņa līdz pirkstu galiem).
Trolejbusā ielec karavīrs, viņam ir austiņas, kādas lieto šautuvē. Viņš pieskrien man klāt, apķer un norauj uz trolejbusa grīdas. Ar vienu ausi esmu piespiesta viņam pie sirds, otru ausi viņš aizklāj ar roku. Un raķetes sāk šaut viena pēc otras...

Online Minne

« Atbildēt #1037 : Februāris 01, 2020, 10:47:46 »
Pēc tāda Luīzes sapņa es ar saviem sapnī redzētajiem biezpiena plācenīšiem varu iet tikai...... :steak:

Offline Raimonds1

« Atbildēt #1038 : Februāris 01, 2020, 18:46:43 »
... kāpt kokā.

Trolejbusā ielec karavīrs, viņam ir austiņas, kādas lieto šautuvē. Viņš pieskrien man klāt, apķer un norauj uz trolejbusa grīdas. Ar vienu ausi esmu piespiesta viņam pie sirds, otru ausi viņš aizklāj ar roku. Un raķetes sāk šaut viena pēc otras...

Offline Spārka

« Atbildēt #1039 : Februāris 04, 2020, 08:46:04 »
Biju arheoloģe - numismātikas speciāliste. Izrakumos skaidroju studentiem, kā datēt seno romiešu monētas.
(No kurienes sapņos tā pārliecinošā zināšanu sajūta rodas?)

Online Minne

« Atbildēt #1040 : Februāris 09, 2020, 14:07:49 »
Sabrauca ciemiņi no Latvijas, bet vairāk nekā bija plānots, tad sanāca no Austrijas puses vēl viesi, un rezultātā mana Vidusjūras zivju sautējuma izrādījās stipri par maz. Uz beigām porcijas jau samazināju un stiepu, tomēr pēdējiem ciemiņiem šķīvis bija gandrīz vai tikai pasmērēts ar ēdienu, un man pašai vairs nepietika. Tāpat arī ābolu nepietika visiem. Tad ieradās kāda ierēdne, kura kaut ko kontrolēja, un visas manas viesmīlības lietas bija uz izgāšanās, cauri netikšanas, robežas. Cienasts ātri bija beidzies, galds tukšs, glāzes tukšas, es tāda apjukusi pa vidu. Tad atcerējos, ka man taču vēl jābūt vīna rezervēm. Vīrieškārtas ciemiņi izvēlējās baltvīnus, viens pat noprecizēja man nopakaļ - bet tikai sauso! Tad sāku meklēt vīnus, kā alpīnists rāpaļājoties pa grāmatplauktu, kas stiedzās no augstajiem giestiem līdz grīdai. Rakņājos pa plauktiem, aiz grāmatām, pāris pudeles atradu, bet likās, ka jābūt vēl, bet meklēšana nevedās. Tad vēl pa vidu uzradās pārsalusi draudzene, knapi ģērbusies, meklēju viņai kādu drēbju gabalu, ko iedot

Offline Luīze

« Atbildēt #1041 : Februāris 09, 2020, 17:34:47 »
Minne, vīnu vajadzēja zābakā meklēt, bet sapnī īsti loģika un veselais saprāts nedarbojas :)

Online Minne

« Atbildēt #1042 : Februāris 09, 2020, 17:38:00 »
Luīz, kopš esmu pārcēlusies uz citu dzīvesvietu, zābakos vairs neko neglabāju ;)

Online reno

« Atbildēt #1043 : Februāris 09, 2020, 18:02:26 »
Man viens sapnis bija tik bēdīgs, ka sapnī raudāju un pamodos raudot..

Pēc tam tomēr atkal aizmigu.Braucu ar mašīnu itkā pa Rīgu, bet tādas ielas nemaz nav, jāgriežas pa tramvaja sliedēm pret kalnu. Ziema, iela tāda tumšā un tukša, bet apstājos pretī 2stāvu veikalam Flora spožiem, lieliem logiem un stāvu rindā pēc bulciņām. Liela grūstīšanās, maize visiem nepietiek un bulkas arī pazudušas. Kaut ko tomēr nopērku, bet pie kases nočiepju kaut kādu konfekšu tūtu. Eju ārā, (un kā parasti sapnī) maš''ina pazudusi. Un protams, arī telefonu nevarēju saspaidīt

Offline ragana

« Atbildēt #1044 : Februāris 10, 2020, 09:16:08 »
Kāds bija nomiris. Man bija 9! baltu puķu pušķīši. Padomāju, ka pāra skaitli vajag, tādēļ kaut ko sāku likt vāzē uz galda. Bet, kuru pušķi ņemu, tas izrādās novītis. Beigās padomāju, ka man ir 6 podiņi ar prīmulām. Saliku tās zilā plastmasas bļodā ar ūdeni un nolēmu, ka likšu kapam uz riņķi. :thinking:

Offline olgucis

« Atbildēt #1045 : Februāris 15, 2020, 11:05:35 »
sapnī bija pavasaris un es gāju uz darbu. Ceļā pēkšņi atcerējos, ka man ir dzimšanas diena un sapratu arī to, ka neko tai sakarā neesmu paredzējusi kolēģu cienāšanai. Nodomāju, lai tak viņi visi iet ratā - nost ar rīšanu. ( pie mums parasti tādos gadījumos jubilārs klāj pusdienas galdu kolektīvam. Ķipa ar visādiem salātiem, kaut ko kafijai un t.t.).  Tāds viegls nemiers it kā bija, bet doma,- kālab man kā jubilāram būtu jāiespringst - Iztiks. Darbā sāka čupoties tauta un es atviegloti ievēroju, ka nekādu puķu lakstu neredz. Bet doma visu laiku galvā, ka varbūt derētu pazust uz brīdi un vismaz kādu konfekšu kasti derētu nopirkt. Tad pēkšņi ieradās šefs un atrisināja problēmu,- man un vēl pāris kolēģiem jābrauc uz objektu. Kamēr grozījos pie mašīnas, stāvlaukumā piebrauca kāda kravas mašīna un veči  sāk krāmēt ārā kaut kādus bleķa ruļļus cilvēka augumā tieši pie manas mašīnas. Gāju skaidrot attiecības. Šoferis, sāk ar mani runāt franču valodā, kaut tikko tīri smuki čivināja latviski. Neko nesapratu. Es pieprasu komunikāciju latviešu valodā, bet šis man iečukst ausī, ka notiek filmēšana un tūlīt sāksies uzlidojums un bumbošana. Pavēros apkārt - kaut kādi grausti... Sapratu, ka jāpazūd un pamodos.

Offline Luīze

« Atbildēt #1046 : Februāris 15, 2020, 11:25:28 »
Sapnī biju kaut kādā ārzemijā, staigāju pa tādu tā kā tirgu. Man piesējās vjetnamiete un piedāvāja izfēnot matus un uztaisīt manikīru. Bet pašai nagi vienkārši baisi - gari, atliekti uz augšu un daudzās košās krāsās. Kamēr viņa to fēnu rokās turēja, fēns izjuka gabalos.
Pirms tam tirgū biju pa lēto nopirkusi gleznu - oranžu abstraktu smērējumu - ar domu, ka būs košs akcents man mājās pie sienas. Palika vjetnamietes žēl, teicu, ka man neko nevajag, bet varu viņai uzdāvināt to oranžo gleznu. Nē, šī atsakās. Ka ne, tad ne.
Atbraucu mājās, un kāds man saka, vai es zinot, ka tā ir Pikaso glezna un maksā miljonus?
Pamodos bez gleznas un bez miljoniem. :D

Offline olgucis

« Atbildēt #1047 : Februāris 15, 2020, 21:00:48 »
vai, izlasīju par Pikaso un atcerējos ka man Arī, reiz bija sapnis, ka esmu Grieķijā ( vai Kiprā ?). Visapkārt viss tik gaišs, jūras krasts, svaigs gaiss... Ieeju kaut kādā kafūzī ar 4-5 apaļiem galdiem un skatos - Pikaso sēž, lasa avīzi un malko kafiju. Pat nezinu, kas bija  uznācis, es apsēdos pie viņa galda un mēs labu laiku runājām. Tāpat vien, ne vārda par mākslu, ne vārda par kaut ko no jūtu sērijas, un pat ne par Ķipru vai Grieķiju. Vienkārši bija tāda sajūta, ka ļoti sen esam pazīstami. Tad viņš atvadījās un aizgāja. Tad pienāca oficiants un jautāja, vai es zinu, ar ko sēdēju. Atbildēju, ka protams... un , kad pamodos, bija tik foršs noskaņojums ( interesanti, ja sapnī redz Pikaso, - ko tas nozīmē )  :thinking:

Offline olgucis

« Atbildēt #1048 : Februāris 17, 2020, 10:39:25 »
šonakt, kaut kāds murgs. Šefs paziņoja, ka visur kaut kāds vīruss un juceklis. Tāpēc vajag ar steigu aizbraukt uz vietas un sarunāt transportu lai atvestu iekārtas, kuras pienāks  hrens viņu zina no kurienes. Nav problēmu. Esmu pie transporta firmas dispečera. Viņiem tur nekādas panikas, miers un  pilnīgs kūrorts, tauta bauda saules peldes un malko kokteilīšus. Izstāstu par transportu, - jā, visu var sarunāt un pat ne tai stratēģiski svarīgā datumā, bet pat ātrāk. Saku, ka paskatīšos kas man ir kalendāri.  Un te sākas tas murgs- planšete nojūgusies, pēc ieslēgšanas rāda tikai filmas, dīvainā valodā, ikonas, vai nu vispār nav, vai galīgi nepazīstamā paskatā. Es plosos ar to ekrānu un ne kā nevaru dabūt ne LV valodu, ne tikt līdz programmai ar darba dokumentiem. Dispečeri un firmas priekšnieks pacietīgi gaida, bet man datorā viss ar galiem, varētu restartēt, bet nav nevienas tam atbilstošas pogas. Vāks , saku, ka mēģināšu sazvanīt šefu, lai viņš pats paskaidro, par datumiem un mūsu iespējām. Ņemu telefonu,- tā pati bilde, kaut kādas filmas, ziņas un ne miņas ne no kontaktiem un LV valodas. Tad man dolec, ka tas vīruss attiecās ne uz cilvēkiem bet uz gadžetiem. Pamodos, un pirmais, kas ienāca prātā,- Vista, varēja taču uz papīra pierakstīt.

Online reno

« Atbildēt #1049 : Februāris 17, 2020, 12:52:02 »
manā sapnī bija tīģeris
Pa 2. stāva logu ieraugu, ka pa aizkaimiņu pagalmu lēni soļo milzīgs, skaists tīģeris, pēc brīža -ka plosa un skrāpē mājas stūri. Mūsu pagalmā sanākuši satraukti kaimiņi, es sēžu uz tādas ietves malas nostāk un mēģinu sazvanīt 112. Protams, telefonā neko nevaru saspiest, un pēkšņi sajūtu, ka tīģeris nāk uz manu pusi. Bet tā mierīgi, pastāv, lēni apiet apkārt, un pēkšņi man ir sajūta, ka varētu gandrīz aiz auss pakasīt

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved