Autors Tēma: sapnī kas tik nenotiek...  (Read 110593 reizes)

Online Samotrākes Nīke

Re: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbildēt #1125 : Maijs 03, 2020, 12:13:17 »
Man sapnī bija sekss (nu labi, priekšspēle) ar Egilu Melbārdi. Viņam bija tādas bagātīgi spalvainas krūtis ar jau iesirmām spalvām. Diemžēl tālāk netikām - sasodītais kaķis mani uzmodināja   :angry:  Pabaroju kaķi un ielikos atpakaļ gultā cerībā pieslēgties atpakaļ tam sapnim, bet man nekad nesanāk. Dīvaini, no kura smadzeņu nostūra šis izlīdis, sen neesmu skatījusies neko, kur viņš būtu filmējies.   :scratch:
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline olgucis

« Atbildēt #1126 : Maijs 12, 2020, 09:55:52 »
sapnī ieradās nepazīstams džeks un palūdza piedalīties kaut kādā konkursā, kur balva ap 24 000. Šim esot finansiāla rakstura ziepes , bet man tāpat nav ko darīt. Es tādā neizpratnē, ko gan es tur daudz, bet lai jau notiek. Izrādās, ka jādzen govis no valsts  punkta A uz punktu B. Par govīm man ne mazākās poņas, nu ja neskaita to, ka teļa gaļa skaitās visveselīgākā.  Nu tad mēs pa nakti abi tēlojām kovbojus un pa nakti sēžot zirgos dzenam tos lopus  pa krūmiem un lejām. It kā viss OK. Bet konkursa komisija mums paziņo, ka nauda ir beigusies un mēs, ja gribam, tad tās govis varam paturēt sev. Džeks izmisumā, lūdz lai es bodē uzlieku sludinājumu, ka var iegādāties lopus. Es protestēju, jo veikalā, kur it kā strādāju, pārdodas kaut kādas sieviešu smukum lietiņas un vispār visas bodes tagad slēgtas. Šis pazūd, es pukstu - mūžīgi iekuļos kaut kādās stulbās atrakcijās, bet sirdsapziņa nedaudz moka. Tā arī pamodos

Offline Mangusts

« Atbildēt #1127 : Maijs 12, 2020, 11:56:35 »
Bez īpašām detaļām, bet jūtu covid tēmu jau sapņos... Laukos mazās spēkstacijas ūdenskrātuve pasekla kļuvusi, toties ar tiiik dzidru ūdeni kā vēl nekad, pat aizdambētās upītes gultni var saskatīt. Laiks pavēss, tomēr grasos nopeldēties (pie sevis gan šaubos, vai peldēšanai gana dziļš), un ne vienīgā grasos to darīt, tautas krastā padaudz un es pie sevis purpinu, kā tad paliek ar 2 m distanci...  :faint:
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Online reno

« Atbildēt #1128 : Maijs 13, 2020, 12:04:53 »
Man arī Covid-sapnis.

Ir atkal atvērta kaut kāda izstāžu zāle, pa kāpnēm lejā būtu jāiet uz divām izstādēm.  Tomēr nolemju vispirms ieiet veikaliņā. Tur  sēž Džemma Skulme (!!) un iesaka man nopirkt bloknotus skicēšanai. Pati uz tāda raiba ietinamā papīra rāda, kā zīmēt, iesaka skicēt visu, ko redz -kā meitene ēd saldējumu, piemēram. Pēc bloknotiem man jākāpj uz tādiem nestabiliem plauktiem, kas piekrauti ar visādiem zīmēšanas niekiem, kas šķiebjas un bail sabradāt.
Kājās man ir gaišzilās botas, un ietinamais papīrs ar blāvām dzeltenbrūnām puķēm

Offline olgucis

« Atbildēt #1129 : Maijs 20, 2020, 10:39:26 »
pēdējā laikā tādi haotiski sapņi. Šoreiz apgrozos kaut kādā kantorī. Kabinets pustukšs, arī nekādus nepabeigtus darbus neatceros. Ienāk prātā sakārtot dokumentus plauktos. Puse no tiem - tukši vāki. Tauta arī kaut kur pazudusi. Vajag noskaidrot situāciju. Paveru dažas durvis. Aiz vienām vecis lamā kaut kādu skuķi, aiz citām stāv rindā veikala ratiņi, pilni ar nogrieztām rokām un pēdām. Asiņu nav. Nolemju, ka droši vien leļļu teātra darbnīca. Neredzu neviena, kas man paskaidrotu, kas te un ko jādara. Gaiteņa galā  logs ar mazu galdiņu. Apsēžos un kaut ko gaidu. Pienāk veču grupa. Vienā no tiem atpazīstu Putiņu. Šis jautā,- Un kas mums te? Kāds viņam paskaidro,- Te mēs pieņemam remontam apavus. A, pašnodarbinātie, veiksmi darbā,- šis plati uzsmaida un grupa pazūd aiz stūra. Nodomāju- liekas jātinas.  Labāk iešu uz jūru, sen nav būts. Jūrai jābūt tepat aiz pakša. Bet nav. Visapkārt līdz horizontam kaut kādas  vietām  apsnigušas kāpas. Kaut kur netālu vēl palikusi  ieteka, kur malā sēž sievišķis un mērcē āliņģī kājas. Apsēžos blakus, varbūt , izdodas kaut ko uzzināt  no tā kas te notiek. Mammis sāk runājamo latviski, bet pēc pāris frāzēm jau vērvelē krievu mēlē. Saprotu vienu, ka esmu iemaldījusies svešā teritorijā un man ir jāpazūd, kamēr man nepiešuj kādi lietu. Veiksmīgi pamostos.

Offline Mangusts

« Atbildēt #1130 : Maijs 20, 2020, 11:33:11 »
Kaut kas līdzīgs kā Olgucim - sapņu daudz, saraustīti, nesaistīti, atceros gan reto.
Viens fragments - tā kā muzejā, izstādē ar tēmu Latvijas prezidentu garderobe, mēbeles, dažādi sadzīves priekšmeti, atceros baltu robustu VVF laika gultu. Vienlaikus ar mani izstādi aplūko skolēnu grupa no Krievijas, kas par redzēto izsakās visai atzinīgi. Un tad, ieejot vienā no zālēm, man pēkšņi metas virsū suns, arī kādai prezidentūrai piederīgs eksponāts, a la īru seters, tikai lielāks un ņemas laizīt ģīmi.
Pamostos ar aukstu, viegli miklu degunu, jo apkure atslēgta, dzīvoklī +16,5.

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #1131 : Maijs 24, 2020, 11:05:00 »
it kā braucam atvaļinājumā. Nav ne jausmas, uz kurieni, ir tikai process.
Lidojam sākumā ar lidmašīnu. Tad kaut kādu gabalu pa Poliju braucam ar mašīnu. Braucam ar domu, ka jāpaspēj uz autobusu, lai vakarā būtu galā. Paspējam, esam Annenieku autoostā, bet laikam tomēr dzelzceļa stacijā. Ar ko braucam, īsti nezinu, bet vakarā esam galamērķī - Brocēnos.
Atvaļinajums it kā īsais, it kā nedēļas nogale tikai. Ko īsti mēs tur darām, tā līdz galam nesasapņoju, bet kaut kur vazājamies pa Brocēnu ielām. Izrādās, tur ir arī kalns un slēpošanas kūrorts. Lai nu kā, bet nākamā rītā mums ir jābrauc atpakaļ, tāpēc no rīta nedrīkst baigi kavēties. Kamēr visi krāmējas, es nolemju, ka varu drusku iziet paskatīt kūrortu. No sākuma nez kāpēc klīstu pa kaut kādas iestādes vai pansionāta gaiteņiem, bet tad kaut kādā veidā atrodos uz kalna, it kā ar visu čemodānu, kurš vēlāk vairs nefigurē. Es saprotu, ka esmu kalna galā, bet tur trašu daudz, nogāzes uz visām pusēm, bet man nav kartes un es īsti nesaprotu, uz kuru pusi man jatiek lejā. Bet es šļūcu. Tāpat ar zābakiem - blakus cilvēki ar sniegadēļiem un šķīvjiem laiž lejā, bet es tāpat ar zābakiem, ne sliktāk par viņiem. Līdz puskalnam nošļūcu, saprotu, ka varu nepaspēt uz staciju. Piepeši visi esam tajā puskalnā. Es saku, ka jāņem taksis, citādi nepasēsim, jo jābrauc ar vilcienu, tad caur Poliju un tad jālido. Nu, labi, tur mašīnu daudz, viens Moskvičs ar kulbu jau aizbrauc pielādēts ar kādiem padsmit cilvēkiem, bet mēs dabūjam apturēt vienu Chrysler PT Cruiser, un izlūdzamies, lai noved lejā. Par samaksu. Labi, tur dāma pie stūres, ved. Noved lejā, apstājas, bet tas nav pie stacijas. Dāma apsēžas kaut kādā rindā, sēž it kā uz kaut kādām specifiskām lūgšanām gaida. No sākuma mēs arī sēžam, bet ttad es saprotu, ka vēl taču autobusa biļetes jāpērk. Pasaku, ka nav laika, un lūdzu atļauju tai dāmai, vai mēs nevaram iet, lai parāda ceļu. Izrādās, jā, stacija ir 100 m attālumā, tikai jāiziet cauri kaut kādām mājām caur trepjutelpu. Es iedodu dāmai kaut kādu vāzīti ar piecīti kā samaksu un skrienu uz staciju. Manējie jau ir tur, kā izrādās. Bet pēc biļetēm divas garas rindas. Ar distanci starp cilvēkiem. Es izstāvu rindu, saku, ka man trīs biļetes, bet vienu skolēna. Kasiere prasa apliecību - citādi nevarot, vajagot un tad skolēnam pie viena esot j;adegustē kaut kāds jaunais produkts - sīrups, kas stāv turpat pie kases.. pamodos

Offline tuk

« Atbildēt #1132 : Maijs 24, 2020, 21:53:27 »
...būtu tas čemodāns figurējis kalna galā, varētu šlūkt lejā uz kofera, kā skolas laikā uz somām :)

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #1133 : Maijs 24, 2020, 23:02:00 »
...būtu tas čemodāns figurējis kalna galā, varētu šlūkt lejā uz kofera, kā skolas laikā uz somām :)
Mja. Bet stulbuma nagla tomēr bija tas sīrups, kas stāvēja uz kases letes tādā kā šķidro ziepju spiežamajā pudelē

Offline Emīlija

« Atbildēt #1134 : Maijs 25, 2020, 07:39:39 »
sapnī skrēju. kājas patīkams saspringums, elpošana - kā gultā guļot, sānos nedur, sirdsdarbība nepaātrinās... nodomaju - o johaidī, kas tad nu, pēkšņi protu skriet, ui, cik forši...

skriešana man vienmēr bijis lielākais murgs, kad 4 gadus katru rītu bija obligāti agrā jaunībā... nekad neesmu varējusi kaifu saprast

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #1135 : Maijs 26, 2020, 07:41:06 »
jādodas mums uz kkādu ļoti svinīgu balli. aizejot tur, (kaut kur Tērbatas/Bruņinieku apmēram) nez kāpēc es saprotu, ka neesmu ģērbies atbilstoši dreskodam. Prasu šveicaram/garderobistam, lai izīrē man kādas atbilstošas bikses - jo kā izrādās, man nemaz bikšu nav. Nē, šim neesot ko iedot, neko nevar darīt. Ejam prom, bet es aizejot skatos - nē, bikses man tomēr ir un pilnīgi pat atbilstošas. Bet izlemts - ejam pirkt bikses. Pie Vecās Ģertrūdes ir pagrabiņā tipa kafejnīca/veikals. Tur nevar tikt iekšā, jo rinda uz ārā laišanu. Saprotu, ka var tikt režģim gar otru pusi iekšā un tā nu iekļūstam (ar sievu laikam, bet viņa kaut kā nepersonalizējās sapnī). Kafenes galā ir kaut kāds skapis, kur viens vecais izvelk veselu uzvalku un dod man. OK, tas labi, bet šis sāk žēloties, ka bizness neiet, grūti viņam un rāda pa logu uz pagalmā dubļu peļķē iestigušu kravas mašīnu. Kad šis aizgriežas, kravas auto sāk braukt un pa dubļu upi aizbrauc prom. Pofig, jo tālāk ir jāspēlē kaut kāda smalka spēle, kas kā izrādās ir lupatu vīkšķa mētāšana ar volejbolam līdzīgiem noteikumiem. Es spēlēju ar vakardienas seriāla čali (to tievāko), bet viņam nesanāk, jo Minne visu laiku karas kaklā.
Bija vēl kaut kas, bet to vairs nespēju restaurēt..

Offline olgucis

« Atbildēt #1136 : Maijs 26, 2020, 09:11:22 »
izniekota nakts. Nekāda ekstrīma. Visa sapņa laikā doma, ka es to visu jau redzēju un tas bija garlaicīgi. Pamodos un un vairs neatceros, ko es tur redzēju. Tikai to, ka nevarēju sagaidīt, kad pamodīšos.

Offline Luīze

« Atbildēt #1137 : Maijs 26, 2020, 09:11:58 »
Bobis pasācis sapņot  :mrgr: Man bija interesants sapnis, gribējās redzēt, kas notiks tālāk. Diemžēl nevaru sakarīgi izstāstīt, jo neatceros...  :sad_smiley:

Offline olgucis

« Atbildēt #1138 : Jūnijs 01, 2020, 11:56:49 »
šonakt sapnis divās daļās. Pirmajā daļā mēs, es domāju kaut kādu nelielu kolektīvu slēpām no varas iestādes kaut kādu svarīgu dokumentu. Faktiski tas bija pie manis un kaut kādā man pašai nezināmā bet protams drošā vietā. Bija kaut kāds baļļuks pie dabas krūts un tad pienāca brīdis, kad ieradās nopietni veči no mūsējiem sāka pa vienam izsaukt uz pārrunām. Es sapratu, ka lieta paliek bīstama. Protams, neviens jau nezina, kur tas ir, bet var gadīties, ka nojauš, ka es esmu lietas kursā. Tāpēc, jāpazūd, jo es toč izpļāpāšos. Tāpēc es pamodos. Pulkstenis rādīja kaut kur ap četriem no rīta un nebija iemesla celties. Aizmigu atkal. Sapnī braucu vilcienā. Kupejā. Tuvojās galastacija un visi sāka rosīties. Dīvainā kārtā man nebija nekādu mantu un tāpēc likās, ka tas stacijā izkāpjot var likties aizdomīgi. Ieraudzīju kaut kādu sarkanu tukšu spaini. Bet uz tā sāna bija zīmogs, ka esot dzelzceļa īpašums un pie izejas ir jāuzrādās atļauja. Nu nafig! Kas būs tas būs. Un aizmigu atkal. Pamodos kaut kādā autobusu pieturā. Apkārt nebija neviena, nekādu mantu nebija un es pati biju plika. Tā, mani aplaupīja! Tūlīt nāks autobus un būs cilvēki. Jārīkojas. Nesaprotu kur bet atradu palielu vatmana gabalu, piesedzos un kāpu augšā tā kā pa  kāpnēm, vai arī pa cm 50 platu nokari. Lejā sāka čupoties tauta. Sasniedzot nokares galu, ieraudzīju kaut kādu papīru kaudzīti. Tur bija kāds blociņš. Pašķirstīju - skices, tekstiņi, piezīmes, formulas. Tad man doleca, ka tas ir tas dokuments, kuru visi tik izmisīgi meklē un arī tas, ka viņiem nespīd, jo es principa pēc plika nekur neiešu.

Offline Mangusts

« Atbildēt #1139 : Jūnijs 01, 2020, 11:58:50 »
Olguci, seriālu var uzņemt!  :smej:

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved