Autors Tēma: sapnī kas tik nenotiek...  (Read 98978 reizes)

Offline Minne

Re: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbildēt #60 : Decembris 14, 2015, 11:13:18 »
A jums arī ir tā, ka jūs pāriemiesojaties no vienas personas otrā? Tinu filmu, bet neatceros līdz šim tādas epizodes. Piemēram, vienā brīdī kā sportists skrienu pa sarežģītu trasi - sētām, batutiem, kāpnēm, kokiem un tilta margām, bet īsu mirkli vēlāk ar to pašu skrējēju jau sarokojos kā ar uzvarētāju, turklāt zinot, ka tas, kas skrēja, tikko biji tu pats.
Pat nemāku uzrakstīt to sajūtu. Tā kā skaties uz sevi no malas.
[Nez, pēc manis Tvaika iela nesēro? :D]

Man tā ir īstenībā. Brīžam liekas, ka esmu līdzīga X, protu attēlot viņa mīmiku, žestus, balsi... Apzinos, ka es esmu es, bet labi protu iejusties citā tālā, kā tāda aktrise

Offline Mango

« Atbildēt #61 : Decembris 15, 2015, 14:32:25 »
Biju pie forumietes X darba vietā. Neko tāda, izrādās simpātiska dāma, jauneklīga seja, nu, matus vajadzētu pie friziera tik savest kārtībā, izspūrusi un sirmām saknēm. Darba vieta ar neko, viss jauki, pūkaini. Forumiete Y gan ieradās kā vellata, melnu apmetni plivinot un savu sarkano veļu demonstrējot, nē, nu, smuka jau ļoti, bet par uzvedību šādā vietā mēs ar forumieti X bišku bijām šokā. Tā, nu, paciemojāmies un devāmies mājā.
Nākamo rītu forumiete X sāka ar čatu, kur ierakstīja, ka es parāk bieži un publiski krāsojot lūpas. Wtf, bija mana reakcija, tas taču tikai lūpu spīdums pret sausām lūpām.
Modinātājs.

(Darbības un personas ir izdomātas, visas iespējamās līdzības ar reālo dzīvi ir tīrā sakritība vai nejaušība.)

Offline tex

« Atbildēt #62 : Decembris 16, 2015, 00:26:40 »
Spārka bija uzrakstījusi kautkādu dižpārdokli,pirmajā lapā izteikta pateicība man- par atbalstu blablabla grāmatas tapšanā.Man bija jāierodas uz prezentāciju mūsu pagasta kultūras šķūnītī, bija baisā dilemma- ka tagad visi zinās, ka es esmu lumbergs.It kā tas kādam kko izteiktu! :rofl: Bet piedalīties gribējās un,  man šķiet, ka arī paplātīties!
Spārka tiešām būtu spējīga uzrakstīt dižpārdokli

Offline reno

« Atbildēt #63 : Decembris 16, 2015, 08:18:21 »
izsludināta ekskursija uz Ventspili, Autobuss atiet no krastmalas. Baigi skrienam, kavējam. Autobusi 2 , tādi apaļi kā 50 gados un bez jumta, vaļēji!! Visi ir zinājuši, ka jāņem llīdzi guļammaisi, ar ko sasegties

Offline Minne

« Atbildēt #64 : Decembris 16, 2015, 10:18:54 »
Šonakt biju ieslodzīta kkādā smilšu alā, bija jāiztur pārbaudījums - īsa laika sprīdī mani atbrīvoja un man bija jāpaspēj uz hauzīti (ar lupatu aizklāts alas atzars, diezgan šmucīgs (laikam mazliet naudiņa ienāks)), vienlaikus vel mūkot no milzu aligatora. Sapratu, ka būs jāiztiek bez darīšanu kārtošanas, jo tas milzenis mina uz papēžiem.

Līdu kkur augšup pa sienām, bet diemžēl aligators varēja to pašu. Beigās patvēros uz striķos iesieta šaura dēļa....diemžēl tur uzradās viena pļāpīga ļerkstoša kolēģe, kurai, nerviem neturot, beidzot pateicu, ko visu par viņu domāju :D

Offline reno

« Atbildēt #65 : Decembris 16, 2015, 10:35:25 »
bet pirms iekāpšanas jocīgajā busā mēs ieskrējām vienā sētā, un tur sakrauta vecu mēbeļu kaudze. Viena no kompanjonēm iespiedzās un sāka raut skaistu vīnes krēslu no kaudzes. Tad pēkšņi uzpēldēja doma, ka kaudze pārāk kārtīga, lai būtu aizsviešanai, varbūt pārvācas. Bet es vienalga kaut kādu albumu pasitu padusē, un skrējām tālāk  ar domu, ka pievāktās mantas atstāsim tikšanās vietā.
« Last Edit: Decembris 24, 2015, 07:22:40 no pitons »

Offline Minne

« Atbildēt #66 : Decembris 16, 2015, 11:06:51 »
bet pirms iekāpšanas jocīgajā busā mēs ieskrējām vienā sētā, un tur sakrauta vecu mēbeļu kaudze. Viena no kompanjonēm iespiedzās un sāka raut skaistu vīnes krēslu no kaudzes. Tad pēkšņi uzpēldēja doma, ka kaudze pārāk kārtīga, lai būtu aizsviešanai, varbūt pārvācas. Bet es vienalga kaut kādu albumu pasitu padusē, un skrējām tālāk  ar domu, ka pievāktās mantas atstāsim tikšanās vietā.

Albumā noteikti bija vecas Opernamu fotogrāfijas ;)

Offline Pūka

« Atbildēt #67 : Decembris 16, 2015, 11:15:19 »
Es ar cienīto uz pakaļējā beņķa, pie stūres Klārksons (no Top Gear), mašīna milzu džips. Tā kā tests, vai kas. Braucām krēslainā ziemas pēcpusdienā, augstu sniegotos kalnos, teju mākoņos, pāri pārejām. Brīžam lidojam pārdesmit metrus, kad ceļš iet lejā. Reāla rallija sajūta, mašīnā silts, omulīgi, ārā jau krēsla, drausmīgi auksts, nevienas mājas vai cilvēka... Domāju , tikai neavarēt, nosalsim kā prusaki...., bet Klārksons tik spiež gāzi grīdā un visādi izrādās!....

(kādreiz dzīvē esmu avarējusi, sniegos, ledos, kupenās, lidojusi, ar kūleni beigās, mašīna uz jumta.... pēc tam naktī nežēlīgi auksts, zinu dzīvē to sajūtu, bet tas bija pirms daudziem, daudziem gadiem....)
« Last Edit: Decembris 24, 2015, 07:21:28 no pitons »

Offline Trix

« Atbildēt #68 : Decembris 17, 2015, 11:09:11 »
Fubļa. jau bija aizmirsies, ieraudzīju tēmu, atcerējos.

Bija tusiņš Ogrē. Tā kā forumiešiem, tā kā klasei, tā kā kursam, bet tas nav būtiski - liela pirts ar daudzām telpām, tauta šiverē, klāj galdus, kurina pirti, vopšem, gatavojas. Priekštelpā pārītis patumši un bārdaini (toč ne no mūsējiem) krāmē no lielām somām granātas (http://www.citypaintball.lv/images/products/Preces/Granatas/_prods/Granata_F1/granade.jpg, tikai brūnākas, kā aprūsējušas) un runā nesaprotamā valodā, brīžiem kaut kādus vārdus kaut ko par dzelžiem var saprast. Saprotu, ka ir ziepes, mēģinu nolīst pirtī un sazvanīt vienīgos paziņas Ogrē, bet izrādās, ka viņiem ir dubultā telefonu numuru sistēma - ja abonentam ir speciālais divciparu numurs (kas man, protams, nav, bet paziņām ir), tad uz parasto numuru viņus sazvanīt var tikai no divciparu numura. Kamēr sapratu, ka nekas nesanāks, iestājās krietna panika. Pārēji neko nemana, kaut ko organizē, nes salātus, bet es viņiem klāt netieku - eju garām, viņi mani neredz un nedzird.
Izlīdu pa pirts lodziņu un pa pagalmiem nesos pie tiem paziņām. Vakars, tumsa, visur tāds 10 cm sniegs, ielas nobraukātas, apkārt balts, dažas lampas spīd. Kaut kur pretī nāk vēl viens bariņš ar lielām somām. Lēcu pār sētu un tesos cauri dārziem... uz paralēlās ielas satiku paziņu ģimeni mierīgi ejot pa ielu...

Tālāk neatceros, kaķis pamodināja. Pēcgarša diezgan pretīga.

Ja vajag, arī sapnī var skriet ātri un tālu... Un arī zem ribām dur.

Offline ragana

« Atbildēt #69 : Decembris 17, 2015, 16:04:43 »
Bieži lidostā attopos, ka esmu mājās atstājusi pasi. Kombinēju visādas viltības , bet pirms lielā trumpja izspēles pamostos.

Offline Minne

« Atbildēt #70 : Decembris 17, 2015, 16:28:15 »
Man nospēra somu. Viens tips likās aizdomīgs, piegāju, nokaunināju, atdabūju savu īpašumu. Vēlāk, mājās nākot, pastkastē atradu savas somas saturu. Nez kādēļ arī nenormāli daudz rakstāmo. Grābu, vācu, bet nespēju vien salasīt

Offline Minne

« Atbildēt #71 : Decembris 18, 2015, 10:44:33 »
Meklēju īres dzīvokli, nekā piemērota...kkādi skabūži kā zirgu steliņģi, nekāda privātuma...gultiņas rindiņā viena pie otras. Kura aizņemta, uz tās pa somai vai telefonam nomests.

Beigās jāpaliek pie tā, ka kkādā 4 gultu istabā man jāguļ šaurajā tahtiņā ar bērnības draudzeni. Un kā kronis visam - blakusgultā ievācas skolas gadu ienaidniece (nesmuka!), apprecējusi jaunu puisīti (vakar Melēs Martu un Mārtiņu saskatījos)

Offline Mangusts

« Atbildēt #72 : Decembris 18, 2015, 11:56:49 »
Šonakt tiku pie diviem kaķēniem...
Uz ielas, tā kā manā rajonā divi kūņājas pie ielas, bet prom brauc kravmašīna pilna ar malku, no kuras platām acīm skatās melns trešais sīkulis un lielais kaķis snauduļo līdzās. Un nu tie palikušie sīkuļi pārspriež (!!) savā starpā, ko darīt. Viens - gan jau būs labi; otrs - bet tu saproti, ka mums tikai diennakts laika, citādi badā nomirsim. Kaut kā viņi nokļuva pie manis - pelēki strīpains (vēl nodomāju, ka līdzīgs Jūrmalas radu-kaimiņu kaķim, kas ciemos piestaigā), bet ar tādu smilškrāsas papildtoni un, šķiet, melnbalts. Rādu vīram, ka šie pie mums tagad dzīvos (brīnums, ka neprotestēja), lai gan saprotu ka īsti negribas, bet ko darīt. Nu varbūt vienu piedāvāt brālim...
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Offline Emīlija

« Atbildēt #73 : Decembris 24, 2015, 06:36:01 »
izskatījās pēc pilnika... saruna ar bijušo klasesbiedreni Olitu (gadus 15 neesmu satikusi), kura stāsta par ceļojumu, visi ieintersēti klausās:
- un tur bija tā, un šitā, un tas, un šitas
-kur tieši tu biji?
-Tirānā!
-nu bet kādā valstī?
-(apjucis skatiens) neatceros. nu mēs ar Robinu braucām, viņa veda!
visi saskatās, sak, nu ok, ko no meitenes, kas knapi uz trijniekiem velkas, var gribēt... un te pēkšni jautājums uz mani  no Olitas:
- gribi teiktka tu vienmēr zini, kādā valstī atrodies, kad ceļo?!

:)

Offline baaciens

« Atbildēt #74 : Decembris 24, 2015, 15:21:40 »
izskatījās pēc pilnika... saruna ar bijušo klasesbiedreni Olitu (gadus 15 neesmu satikusi), kura stāsta par ceļojumu, visi ieintersēti klausās:
- un tur bija tā, un šitā, un tas, un šitas
-kur tieši tu biji?
-Tirānā!
-nu bet kādā valstī?
-(apjucis skatiens) neatceros. nu mēs ar Robinu braucām, viņa veda!
visi saskatās, sak, nu ok, ko no meitenes, kas knapi uz trijniekiem velkas, var gribēt... un te pēkšni jautājums uz mani  no Olitas:
- gribi teiktka tu vienmēr zini, kādā valstī atrodies, kad ceļo?!

:)

Bet Tirānā tiešām nav tā kā pārējā valstī ... Tur var pat nomodā apjukt un nesaprast - kā visam šim nekam, ir sakars ar skaisto Albāniju ;)

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved