Autors Tēma: sapnī kas tik nenotiek...  (Read 98977 reizes)

Offline tuk

Re: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbildēt #210 : Jūnijs 06, 2016, 14:02:38 »
Šonakt sapnī runājos, kaut ko pārmetu par politiskās  infas trūkumu vīrietim
virs/zem 40, ādas jaciņā, kaut kāda ne ta bārda, ne rugāji...
Stāvējām uz steidzīgu gājēju pārpildīta ielas stūra, pilnīgā nevietā, mūs visu laiku grūstīja,
bet, es zināju, ka vīrietis ar kuru sarunājos ir ... Mao!

Offline Spārka

« Atbildēt #211 : Jūnijs 09, 2016, 11:11:17 »
Latvija ir tik pārapdzīvota, ka iedzīvotāju izmitināšanai jāiegādājas apgabali citās valstīs. Tuvākais tāds ir Lietuvā un saucas Bolderāja.   :faint:

Offline Broms

« Atbildēt #212 : Jūnijs 09, 2016, 12:28:23 »
Sen nebiju bijis, bet mani atkal iesauca armijā. Iepriekšējās reizēs tikai es vienīgais zināju, ka reiz esmu nodienējis. Šoreiz visi zināja, ka esmu iesaukts atkārtoti. Rotas komandieris vēl pajautāja vai es neesot dusmīgs par iesaukumu un izsniedza  to pašu man pazīstamo GAZ66, bet ar dīvainu piekabi,kuru es uzreiz noāķēju :)
Pēc tam man vajadzēja braukt pa  sarežģītu viaduktu un tuneļu sistēmu, kurā es sapņos esmu bijis vairākkārt tās būvniecības stadijā. Domās izštukoju, ka braukšu uz norādīto punktu ar līkumu, jo īsāko ceļu es īsti nepārzinu un ir baigi sarežģīti apgriezties braukšanai pretējā virzienā.

Tad, kad to visu vēl būvēja, kaut kādu posmu varēja apiet tikai ar kājām caur tuneli. Kāpjot lejup pa kāpnēm uz tuneli, es nokāpu pārāk zemu. Atradu  kiosku, kurā kāds vecs vīrs tirgoja grāmatas. Gribēju jautāt ceļu, bet nez kāpēc pajautāju to, kāpēc kiosku netaisīja stāvu augstāk, kur ir cilvēku plūsma. Šeit taču neviens nenāk. Aicināja mani iekšā apsēsties. Ieraudzīju, ka patiesībā tā ir neliela koka būda ar diviem sarkaniem krēsliem un pilniem grāmatu plauktiem.
Mēs kaut ko ilgi runājām. Par ko - nezinu. Bet jutos ļoti mājīgi. Prom devos ar grāmatu padusē. Laikam nopirku par simbolisku monētu.
Un grāmatu ar neatceros.

Offline Luīze

« Atbildēt #213 : Jūnijs 09, 2016, 13:49:47 »
Sen nebiju bijis, bet mani atkal iesauca armijā. Iepriekšējās reizēs tikai es vienīgais zināju, ka reiz esmu nodienējis. Šoreiz visi zināja, ka esmu iesaukts atkārtoti. Rotas komandieris vēl pajautāja vai es neesot dusmīgs par iesaukumu un izsniedza  to pašu man pazīstamo GAZ66, bet ar dīvainu piekabi,kuru es uzreiz noāķēju :)
Pēc tam man vajadzēja braukt pa  sarežģītu viaduktu un tuneļu sistēmu, kurā es sapņos esmu bijis vairākkārt tās būvniecības stadijā. Domās izštukoju, ka braukšu uz norādīto punktu ar līkumu, jo īsāko ceļu es īsti nepārzinu un ir baigi sarežģīti apgriezties braukšanai pretējā virzienā.

Tad, kad to visu vēl būvēja, kaut kādu posmu varēja apiet tikai ar kājām caur tuneli. Kāpjot lejup pa kāpnēm uz tuneli, es nokāpu pārāk zemu. Atradu  kiosku, kurā kāds vecs vīrs tirgoja grāmatas. Gribēju jautāt ceļu, bet nez kāpēc pajautāju to, kāpēc kiosku netaisīja stāvu augstāk, kur ir cilvēku plūsma. Šeit taču neviens nenāk. Aicināja mani iekšā apsēsties. Ieraudzīju, ka patiesībā tā ir neliela koka būda ar diviem sarkaniem krēsliem un pilniem grāmatu plauktiem.
Mēs kaut ko ilgi runājām. Par ko - nezinu. Bet jutos ļoti mājīgi. Prom devos ar grāmatu padusē. Laikam nopirku par simbolisku monētu.
Un grāmatu ar neatceros.

Brom, seksa sapnī nebija?

Offline Broms

« Atbildēt #214 : Jūnijs 09, 2016, 14:16:06 »
Brom, seksa sapnī nebija?

Kā nu ne!? No.isos līks, kamēr to lieko piekabi noāķēju :)

Offline reno

« Atbildēt #215 : Jūnijs 09, 2016, 14:39:05 »
Pie Diddly pasūtam ar meitu kāzu kleitu, zīmēju modeli uz tādām papīra skrandām, kaut kādi tā kā skroderi kaut ko jautā, nāk Diddly un saka, ka tomēr maksās daudz dārgāk, nekā sākumā domāts -20 tūkst, un arī vēl nepietiks.

Es meitai tā kā pa jokam saku -nekas, gan jau uz nākošajām sanāks (vot, māte), meita tā kā smejas, bet nikni bēdīga
Kleitai kaut kāds biezs tafts bija vajadzīgs. Modeli atceros

Offline Spārka

« Atbildēt #216 : Jūnijs 11, 2016, 07:29:23 »
Lidoju caurspīdīgā lidmašīnā virs dienvidjūru koraļļu rifiem. Skaisti bija.

Offline itta

• Veterāns
  • Ziņas: 1410
  • Total likes: 598
  • Hominis est errare, insipientis preseverare!!~!!
« Atbildēt #217 : Jūnijs 11, 2016, 11:42:30 »
Sapnī, glābu tomātus no puves un viss bija apsnidzis un nosalis, jo ārā pēkšņi bija mīnus 5 grādi... brrrrr...

Šorīt klienti saka, ka kur tur sniegs esot uzsnidzis... ?!
... visvairāk cilvēkus satuvina kopīga nodarbošanās ar muļķībām ...

Offline Kikamora

« Atbildēt #218 : Jūnijs 14, 2016, 12:03:57 »
Vecāku māja atradās pašā jūras krastā. Pie verandas pietauvojās pirātu kuģis un šie nāca mūs laupīt. Mammucis sašūmējās un un tā nostrostēja pirātu kapteini, ka šis nokaunējās, par laupīšanu aizmirsa un palika pie mums uz pusdienu boršču. Pusdienu galds bija tik mazs, ka pirātam trīs līkumos bija jāsalokās. Pēc tam viņš centās nočiept smalkmaizītes, ko vecmāmiņa sev bija nopirkusi, bet es neļāvu, jo no vecmāmiņas viņš par to dabūtu vēl trakāk, kā no mammas par laupīšanu. Tā nu nelaimīgais pirāts tur sēdēja pie mūsu mazā pusdienu galda, kaut ko burkšķēja zem deguna, bet es glaudīju viņam galvu un mierināju, ka man arī ir smalkmaizītes, un pēc pusdienām es viņam visas atdošu, lai viņa pirāta gods būtu saglabāts. Ā, pirāts izskatījās kā aktieris Kristofers Heijerdāls.

Offline Camma

« Atbildēt #219 : Jūnijs 21, 2016, 04:33:45 »
Esmu kaut kāds skolas skuķis, kas noslepkavots. Nezkāpēc tam procesam vēlreiz jāiet cauri. Veiksmīgi pats slepkavības notikums netiek pārdzīvots vēlreiz. Bet slepkavu ta jāatrod. Vazājos/spokojos pa skolu (naktī), kurā notiek remonts. Vienā telpā guļ kaut kāds vīrišķis, sildīšanai iedegta jancīga plītiņa - ne ta spirāle, ne ta gāze... No loga pūš vējelis un plītiņai tendence apdzist (CO2 takš!). Kaut gan skaidri zinu, ka vīrišķis ir mans slepkava, cenšos šamo pamodināt. Bet šams kā jau apdzēries - nemožās. Tad esmu ārā kopā ar vēl kaut kādiem cilvēkiem, plosās vējš, ātro vāģis, kurā tas vīrišķis tiek reanimēts. Draudzīgi konstatējam, ka šamam gan tur smagi iet par dzīvību cīnoties, jo re kāds suņa laiks....
Kaut kādas grāmatas, kas tuvāk aplūkojot izrādās augstākā matemātika, kas nezināmā veidā uzdrukāta uz tā kā jēlu aknu šķēlēm... Nezinu, kam rādu šito šausmu un šķendējos, ka tikai idiotiem no izglītības ministrijas var kas tāds ienākt prātā un nav brīnums, ka skolniekiem iedzīts totāls riebums pret matemātiku...
Pilnmēness?
Visus sakost!

Offline Broms

« Atbildēt #220 : Jūnijs 21, 2016, 07:29:03 »
Man arī ar murgiem viss kārtībā.
Baigi interesēja apskatīties kādas videokasetes saturu. A kur lai šodien dabū videomagnetafonu?
Kaut kā veiksmīgi to kaseti iedabūju laptopā. Vajadzēja tikai nokačāt WIN apdeitu, kas ļauj DOSā kaut ko tur izmainīt. :D
Vispirms filma sākās, kā parasta 80-to gadu vācu seksa komēdija.
Kāds nāca un man sametās kauns. Ne skaņu, ne attēlu izslēgt neizdevās, tāpēc ekrānu aizklāju ar rokām. Caur pirkstiem redzēju, ka filma tomēr ir par kaut kādām spīdzināšanām, šaušanām, līķu kaudzēm un pusdzīviem, bļaujiešiem cilvēkiem tajās - drausmīgs slaktiņš.
Pamodos nosvīdis. Bet, bļin, kliedzieni turpinās. Es apzinos,ka neguļu, bet kliedzieni turpinās...kas par faku ...nosvīdu vēlreiz, laikam pat sāku bailēs rīstīties....
Pielecot sēdus sajutu baigo atvieglojumu, ka kliedzējas ir kaijas.

Pēc tam vairs iemigt nevarēju. Kā acis ciet, tā tēma grib turpināties, bet nu jau ar ar papildus efektiem un skatiem.

Offline Spārka

« Atbildēt #221 : Jūlijs 08, 2016, 10:40:15 »
Vadīju kaut kādu starpgalaktisko kosmosa kuģi. Vadības panelis aizdomīgi līdzīgs mūsu veļas mašīnas pogām :)

Offline Broms

« Atbildēt #222 : Jūlijs 08, 2016, 10:58:07 »
Vadīju kaut kādu starpgalaktisko kosmosa kuģi. Vadības panelis aizdomīgi līdzīgs mūsu veļas mašīnas pogām :)

No tā varam secināt, ka:
   1. variants
        Spārkai kosmosa kuģa vadīšana ir tīrais nieks
   2. variants
        Spārkai veļas mašīnas funkcijas šķiet kosmiskas un sarežģītas

:)

Offline Elzzy

« Atbildēt #223 : Jūlijs 08, 2016, 11:58:46 »
Nu labi, gan jau nesmiesieties par mani - ar družku mēģinājām pierunāt kaut kādu trešo dūdu uz seksu, bet tā dūda neko, smukiņa tāda bija. Darbība - kafenē - es, kā parasti, pirms izvēlēties ēdienu apjautājos par alerģiju riskiem (tak pat sapnī negribu ātrās kājas noraut) , pārdevēja - tāds riktīgs padumjo laiku bufetnieces tipāžs - saka - vienīgais, kas mums ir bezglutēna ir bietes! un es pamodos ar domu - wtf - kurš randiņā ēd bietes :D

Offline Broms

« Atbildēt #224 : Jūlijs 08, 2016, 12:42:32 »
Nu labi, gan jau nesmiesieties par mani - ar družku mēģinājām pierunāt kaut kādu trešo dūdu uz seksu, bet tā dūda neko, smukiņa tāda bija. Darbība - kafenē - es, kā parasti, pirms izvēlēties ēdienu apjautājos par alerģiju riskiem (tak pat sapnī negribu ātrās kājas noraut) , pārdevēja - tāds riktīgs padumjo laiku bufetnieces tipāžs - saka - vienīgais, kas mums ir bezglutēna ir bietes! un es pamodos ar domu - wtf - kurš randiņā ēd bietes :D

SūC ar visām bietēm! To dūdu uz seksu pielauzāt?

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved