Noskaņojums > Dienas pļāpa

Tirdzniecības centri

(1/4) > >>

Camma:
Vakar bija tas gods ieklimst Nekropolē. Grozi kā gribi, bet savas 40 minūtes no dzīves izkoda. Ātrāk nekādi nesanāk pat tikai iziet pa gaiteņiem un iepirkt pāris produktus maksī.Nezinu, kad ir iepirkšanās biezākais laiks, bet 19.00 vakarā tas noteikti nav, jo veikals tukšs. Reāli, daudzos skabūžos neviena pircēja. Nu, Rezerved nemaz nav mazs skabūzis, bet tur arī tukšs. Tiešām 1.septembris peļņu uz mēnesi nodrošinājis?Īpaši sajūsmināja telefonu un datoru bode - cilvēka neviena, tikai kādi 15 elektroniskie mēsliņi uz 100m2. Viņiem telpas pa velti izīrē?Fascinē brjuļiku stendi pašā ejas vidū. Nu, piestāj cilvis ar naudas muķi kādu brjuļiku paķīķēt, noiet garām subjekts no maskačkas un - skat - muķa ta nau! Nu labi, subjekts ar muķi šitādos sīkūķos neiepirksies. Apzags dumu kaucmindieti.Nez kā šitādās bodēs rēķina ''vidējo algu nozarē''? Un no kādiem ienākumiem to izmaksā?

reno:
Man uz Šauļu Nekropoli vieglāk aizbraukt. Man liekas, ka tur pat ir 2 -katrā pilsētiņas galā. Spiež uz brūniem toņiem un oranžām gaismām.

nakata kngs:
Ja valstī ieved 2 tonnas kokaīna un tas tikai noķertais (cik parasti noķer -2%?)...tad jau vajag arī vietas, kur naudu atmazgāt....tirdzniecība ir viena no tām...tas tikai viens pieņēmums

baaciens:
Es vispār brīnos par šo visu ... Ja papētītu citu mazo galvaspilsētu (neesam taču lieli) lielveikalu skaitu vai tur arī būtu tik daudz "iepirkšanās šķūņu"?
Mums viss kaut kādos pārdabiskos izmēros un visi veiksmīgi darbojas - Alfa, Spice, Elkor, Mols, Akropole, Stockmann, Rīga Plaza, Galerija centrs, Galeriija Rīga. Vēl jau kaut kāda Dole un dīvains mēbeļu veikals - Kex vai Lex (nekad nesaprotu, ir tāds brīnums uz Krastenes).
Tātad cilvēkiem ir nauda...?

tuk:
Man jau šķiet, baigi uzskrullētas cenas... iepērk par centiem, pārdod paši redzat par cik... tā tas bizness turas.Nopērk mazāk, maksā dārgāk. Tā pati prece citur maksā krietni lētāk.     
Ir jau arī aizgājušie - Prizma, Selver...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Atbildēt

Go to full version