Autors Tēma: Tirdzniecības centri  (Read 389 reizes)

Offline Camma

Tirdzniecības centri
« : Septembris 11, 2019, 08:56:23 »
Vakar bija tas gods ieklimst Nekropolē. Grozi kā gribi, bet savas 40 minūtes no dzīves izkoda. Ātrāk nekādi nesanāk pat tikai iziet pa gaiteņiem un iepirkt pāris produktus maksī.Nezinu, kad ir iepirkšanās biezākais laiks, bet 19.00 vakarā tas noteikti nav, jo veikals tukšs. Reāli, daudzos skabūžos neviena pircēja. Nu, Rezerved nemaz nav mazs skabūzis, bet tur arī tukšs. Tiešām 1.septembris peļņu uz mēnesi nodrošinājis?Īpaši sajūsmināja telefonu un datoru bode - cilvēka neviena, tikai kādi 15 elektroniskie mēsliņi uz 100m2. Viņiem telpas pa velti izīrē?Fascinē brjuļiku stendi pašā ejas vidū. Nu, piestāj cilvis ar naudas muķi kādu brjuļiku paķīķēt, noiet garām subjekts no maskačkas un - skat - muķa ta nau! Nu labi, subjekts ar muķi šitādos sīkūķos neiepirksies. Apzags dumu kaucmindieti.Nez kā šitādās bodēs rēķina ''vidējo algu nozarē''? Un no kādiem ienākumiem to izmaksā?
Visus sakost!

Offline reno

Re: Tirdzniecības centri
« Atbildēt #1 : Septembris 11, 2019, 09:02:43 »
Man uz Šauļu Nekropoli vieglāk aizbraukt. Man liekas, ka tur pat ir 2 -katrā pilsētiņas galā. Spiež uz brūniem toņiem un oranžām gaismām.

Offline nakata kngs

« Atbildēt #2 : Septembris 11, 2019, 09:14:28 »
Ja valstī ieved 2 tonnas kokaīna un tas tikai noķertais (cik parasti noķer -2%?)...tad jau vajag arī vietas, kur naudu atmazgāt....tirdzniecība ir viena no tām...tas tikai viens pieņēmums

Offline baaciens

« Atbildēt #3 : Septembris 11, 2019, 20:28:32 »
Es vispār brīnos par šo visu ... Ja papētītu citu mazo galvaspilsētu (neesam taču lieli) lielveikalu skaitu vai tur arī būtu tik daudz "iepirkšanās šķūņu"?
Mums viss kaut kādos pārdabiskos izmēros un visi veiksmīgi darbojas - Alfa, Spice, Elkor, Mols, Akropole, Stockmann, Rīga Plaza, Galerija centrs, Galeriija Rīga. Vēl jau kaut kāda Dole un dīvains mēbeļu veikals - Kex vai Lex (nekad nesaprotu, ir tāds brīnums uz Krastenes).
Tātad cilvēkiem ir nauda...?

Offline tuk

« Atbildēt #4 : Septembris 11, 2019, 20:41:09 »
Man jau šķiet, baigi uzskrullētas cenas... iepērk par centiem, pārdod paši redzat par cik... tā tas bizness turas.Nopērk mazāk, maksā dārgāk. Tā pati prece citur maksā krietni lētāk.     
Ir jau arī aizgājušie - Prizma, Selver...

Offline baaciens

« Atbildēt #5 : Septembris 11, 2019, 20:47:33 »
Man jau šķiet, baigi uzskrullētas cenas... iepērk par centiem, pārdod paši redzat par cik... tā tas bizness turas.Nopērk mazāk, maksā dārgāk. Tā pati prece citur maksā krietni lētāk.     
Ir jau arī aizgājušie - Prizma, Selver...

Jā, bet es neuzskaitu veikalu ķēdes (RIMI, MAXIMA, Selver, Mego u.t.t.), bet tos lielos "šķūņus", kas sevī ietver visu.

Ai, vēl jau Domina un Olimpija

Offline tuk

« Atbildēt #6 : Septembris 11, 2019, 20:58:17 »
Nu šķūņi pārtiek no īres maksām... Stokmann gan īsti neiekļaujas, manuprāt, bet varbūt kļūdos... 

Offline baaciens

« Atbildēt #7 : Septembris 11, 2019, 20:59:41 »
Stokmanam nav apakšīrnieku, bet tiešām tā mūsu pirktspēja ir TIK liela?

Offline Aste Risks

« Atbildēt #8 : Septembris 11, 2019, 21:01:40 »
Ja ir pieprasījums, būs piedāvājums.Acīm redzot ir pieprasījums pēc daudz šķūņiem.Jo vairāk šķūņu jo lielāka konkurence => jo labāk :)

Offline Aģents 0.7

« Atbildēt #9 : Septembris 11, 2019, 21:08:24 »
Esmu palicis slinks, man vairs nepatīk arī hiperRimi un trīskrustu Maximas. Liela jēga noskriet liekus 100 metrus, lai no piena pakas plaukta nokļūtu līdz maizes plauktam. Bet taču arī tās lielformāta kastes kāds ir gatavs apkurināt, ventilēt, apgaismot un tīrīt.

Offline tuk

« Atbildēt #10 : Septembris 11, 2019, 21:10:43 »
Nu, man vecāku pierīgas miestā vietējais ar vairākiem  lielveikaliem un uzskrūvēto Rīgai
līdzvērtīgo īres maksu jau bankrotējis. Bodītes mainījās ik pa dažiem mēnešiem... amplitūda arī -
no briļuku tirgotājiem līdz humpalām... Bet tukša vieta jau nepaliek, nāk ķēdes iekšā...   

Offline baaciens

« Atbildēt #11 : Septembris 11, 2019, 21:11:20 »
Starp citu, visbiežāk 10000 soļu medaļu iegūstu "Hiperrimītī", ja nav jāgādā pārtika, reizēm soļu skaits pietrūkst  :blushing:

Offline mellene88

« Atbildēt #12 : Septembris 11, 2019, 23:04:41 »
Tirdzniecības centri  :scratch: pēdējo x tādā biju LV........hm...arī iepriekšpēdējā reize bija LV.Tātad statistika, esmu bijusi 2x gadā TC...
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Offline reno

« Atbildēt #13 : Septembris 11, 2019, 23:15:10 »
Švaki tev tajā Ukijā...

Offline Camma

« Atbildēt #14 : Septembris 11, 2019, 23:55:14 »
Vai kāds zina tādu apdzīvoto vietu kā Ragana? Nu tad varu paziņot, ka uz visām 10 mājām ir Mego, Sparīte un vēl nupat uzgrohņīts Elvi dižveikals.
 Pēdējais gan labi redzams no valmierceļa, bet sortiments sūdīgs, sevišķi - gaļa.
 Tagad var mest uz kauliņiem, kurš pirmais bankrAtēs.
 Ā, un Elvī ir liels alkonodalījums un turpat pie ieejas - vienīgais līdzīrnieks Alkoautlets... vobščem, sviests sviestainais.
Visus sakost!

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved