Autors Tēma: Cilvēks "savā vietā".  (Read 525 reizes)

Online Emīlija

Cilvēks "savā vietā".
« : Marts 17, 2019, 16:56:00 »
Šodien ieskrēju ceļmalas Betā pec šprotēm un "kaut kā garšīga". Kā jau svētdienas pecpusdienā un mazā bodītē cilvēku gandrīz nav, viena kasiete, kas aizrāvusies sarunā ar apsargu, un pārdeveja aiz gaļas letes. Gar plauktiem snaikstu degunu tiksi es un vēl viens iesirms kungs.

"Paņemiet banāniņus, tikai 56 centi kilogramā", tieku uzrunāta no omulīgas pārdevējas.
"Ai, neskatieties, ka tadi pamelni, iekšā ļoti garšīgi!".

No pārsteiguma, jo lielveikalu pārdevējas jau parasti vēršas ar "jūs kaut ko gribējāt?", nevis preces ieteikumiem, uzmetu aci banāniņiem, kas salikti traukā un kuru stundas jau skaitītas... "o, pareizi, gribēju tač cepumus sacept, un vislaik aizmirstas banānus nopirkt!". "Nu redziet nu, ņemsiet visus?". Nē nē, visus man nevajag, bet trīs palūdzu nosvērt... "Tikai 16 santīmi!"- pārdeveja apmierināti nosaka, lūdzu, paldies, eju talāk pie sieriem un... dzirdu, kā sirmajam kungam tiek desiņa ieteikta, vārds šur un vārds tur, un viņš saka - "ai, tos banānus ari dodiet".

Iešu atkal uz to Betu. Patika.

Bet tagad - cepumus cept... būs cepumi "ar smaidu". :)

Offline kvadra

Re: Cilvēks "savā vietā".
« Atbildēt #1 : Marts 17, 2019, 19:34:39 »
Tādas pārdevējas ir retums un zelta vērtē. Mazajos veikaliņos mēdz būt pat tā, ka atšķiras ieņēmumi pa maiņām,  jo pircēji nāk pie zināmas, iepatikušās pārdevējas  un, otrādi, nenāk pie šerpās un nelaipnās.

 

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved