Autors Tēma: Kretinējošas reklāmas  (Read 15180 reizes)

Online Luīze

Re: Kretinējošas reklāmas
« Atbildēt #60 : Jūnijs 13, 2018, 20:57:52 »
Man pilnībā kretinē tā reklāma, kur tas lāčveidīgais trollis skrien kakāt uz tualetes mājiņu pļavā (nez kāpēc iekšā ir waterklozets) ...

Tad tas nav trollis, bet kakulācis :D

p.s. Reklāmu neesmu redzējusi :)

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #61 : Jūnijs 13, 2018, 21:54:44 »
beidziet, tas kakulācis ir mīļuks  :big_hug:
bet nositiet, neesmu piefiksējusi, kuru tieši papīru viņš reklamē
man savulaik stipri krita uz nerviem beibe, kas iedarbina motorzāģi pie auss uz dīvāna gulošam džekam un noķērc: laiks remontam!     
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline Milda Vē

« Atbildēt #62 : Jūnijs 15, 2018, 13:21:38 »
Luīzei:

« Last Edit: Jūnijs 15, 2018, 13:32:37 no Spārka »

Online Luīze

« Atbildēt #63 : Jūnijs 15, 2018, 13:39:54 »
Paldies, Mildiņ!  :big_hug:

Offline nakata kngs

« Atbildēt #64 : Jūnijs 19, 2018, 09:48:50 »
Mani kretinē tā baltkrievu minerālūdens Darida (?) reklāma, kur tā beibe īsā kleitiņā atceras, ka iepirkuma ratos jāieliek arī minerālūdens pudele!...tad pagriež muguru un stumj ratus prom!...un tā vietā, lai ļautu novērtēt viņas kājas, augumu un pakaļu no mugurpuses - tur uzliek uzrakstu par veselīgu dzīvesveidu...rrrrrrrr

Offline Mangusts

« Atbildēt #65 : Maijs 31, 2019, 18:54:14 »
Ne gluži kretinējoša, bet smieklīga gan, Top reklāma:
veči pēc copes (laikam) viens otram dod padomu - ieskrien Topiņā un nopērc sievai kaut ko romantisku uz akciju (tas jau vien dāmas skatījumā khmm...) un pēc tam seko žāvētas vistas vai vēl "romantiskāk" - čipsu reklāma :D
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Offline Broms

« Atbildēt #66 : Maijs 31, 2019, 19:02:52 »
Nesen  radio  dzirdēju kārtējo kredītu reklāmu.
Beibe stāstīja, ka viņai šad tad sagriboties jaunu kleitu un ceļojumu /vai ko tur/, bet viňa sev neko neatsakot, jo pavisam vienkārši varot aizņemties.

Un otra, kas reāli tracina, ir cita kredītu kantora reklām, kas ir kā dziesma. Tizlā basā skandina to nosaukumu.
..bļaaaaaaaaaa :D

Offline kvadra

« Atbildēt #67 : Maijs 31, 2019, 19:24:05 »
B***, tās kredītu reklāmas vispār būtu aizliedzamas! Štrunta cigaretes, redz, reklamēt nedrīkst, bet šitās kredītu lamatas - lūdzu!  :angry:  Tikām pilina uz smadzenēm, cik uz kredīta salda dzīve, kamēr nesajēdzīgi jaunieši iegrābjas arī, saaudzē procentus kā sniega piku no kalna, un visa ģimene tad maksā raudādama.

Offline Raimonds1

« Atbildēt #68 : Maijs 31, 2019, 19:33:51 »
https://www.delfi.lv/vina/personiba-un-brivais-laiks/vina-kas-iedvesmo/lietuviete-norvegija-pec-atlaisanas-no-darba-panem-hipotekaro-kreditu-un-apcelo-valsti.d?id=50653825

Ir vai nav reklāma?
-------------------

Tas virsrakstā nav!

"Tajā brīdī starptautiskā uzņēmumā biju strādājusi divus gadus, man samaksāja labu atlaišanas pabalstu, ko mēs ar vīru izmantojām kā pirmo iemaksu, pērkot dzīvokli, bet par atlikušo naudu apbraukājām visu Norvēģiju," skaidro Ineta."

Offline tuk

« Atbildēt #69 : Augusts 04, 2019, 12:45:22 »
Totāls besis - J.Vītola/Ausekļa “Gaismaspils“ izmantojums LMT 5gā reklāmā. :veee:
Tā nonivilēt dziesmas jēgu...  :fp: Kā ko tādu vispār pieļauj!  :angry: Nihilisms un bezgaumība...

Offline Camma

« Atbildēt #70 : Augusts 16, 2019, 10:11:37 »
Braucam lēni un blenžam uz reklāmām ceļa malās. Vienā vīrietis pietupies un skrūvē skrūvi laminātā... Taksītis ar pārsteiguma pilnu skatienu vēro vīrieša darbības. Otrpusis teica, ka taksis gudrāks par saimnieku. Domājams, ka ne šis traktējums bija padomā reklāmas izstrādātājiem.
Otra kretinējoša reklāma pašlaik griežas Viršu tankštellēs. Stulbi pašapmierināts vīrišķis vicina cirvi un pūlās nocirst koku. Lieki teikt, ka celms būs vīrišķa krūšu augstumā. Nu ko, lai nu tam sprukstiņam veicas ar šādi sa@istas cirsmas apsaimniekošanu. Aš šermas uzsit katru reizi to kretīnu redzot.
Visus sakost!

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #71 : Augusts 16, 2019, 10:24:07 »
Šķiet, Tu bremzē satiksmi :)

Offline tuk

« Atbildēt #72 : Augusts 16, 2019, 10:48:11 »
Man tas lamināta skrūvētājs ar sunīti asociējas ar Bob(i), nezkādēļ... :) ;)

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #73 : Augusts 16, 2019, 10:54:38 »
Man tas lamināta skrūvētājs ar sunīti asociējas ar Bob(i), nezkādēļ... :) ;)
Tu atī esi redzējusi? Es nē. Un vispār jau laminātu neviens neskrūvē..

Offline tuk

« Atbildēt #74 : Augusts 16, 2019, 11:09:19 »
Redzējusi neesmu, bet asociācija radās :D

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved