Autors Tēma: Kretinējošas reklāmas  (Read 21878 reizes)

Offline Camma

Re: Kretinējošas reklāmas
« Atbildēt #105 : Novembris 01, 2019, 07:49:22 »
Vēl varētu būt ''Slimo par Latviju!'' (nu, kā hokejā). Tikai skanēs tas pavisam jokaini, zinot mūsu veselības sargāšanas sistēmu.
Vispābā, derētu kādu labāku apzīmējumu izdomāt šai ''slimošanai'' un ''līdzjutējiem'', citādi baigi drūmi un neveselīgi skan. Kaut ko smukāku un prātīgāku par ''fanošanu''. Ne?
Visus sakost!

Offline Emīlija

« Atbildēt #106 : Novembris 01, 2019, 08:00:58 »
uzmundrinātājpulciņš? :D

mēli var izmežģīt...

Offline reno

« Atbildēt #107 : Novembris 01, 2019, 10:02:20 »
mundrētāji

Offline Minne

« Atbildēt #108 : Novembris 01, 2019, 12:04:05 »
Mundrošana, mundrotāji

Offline Mangusts

« Atbildēt #109 : Novembris 01, 2019, 13:57:14 »
Mēdz lietot "atbalstītāji".
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Offline Camma

« Atbildēt #110 : Novembris 01, 2019, 14:47:57 »
Nu tas arī skan kā balsts pie ļodzīgas sētas...
Visus sakost!

Offline olgucis

« Atbildēt #111 : Decembris 22, 2019, 13:21:14 »
Besī tā reklāma par sievieti ar  piena sēnīti, kurai īpašumā ir tā viena tablete, kas atrisinās visas viņas problēmas! Jau pusgadu, ja ne ilgāk, šamā  grozās ekrāna priekšā un  cik saprotu tā arī netiek vaļā no tās sēnes. Vispirms -  gribās  lai viņa vienu reizi beidz muldēt, mocīties un izdzer to savu tableti. Pusgads ir pagājis, ko viņa gaida? Neuzticas rezultātam? Tableti pazaudēja? Kāpēc mums  neviens nestāsta par rezultātiem. Kā es jums saku - pusgads pagājis, jaukums joprojām  slims, nu ja tic reklāmai

Offline reno

« Atbildēt #112 : Decembris 22, 2019, 13:33:30 »
Pēdējā laikā sporta komentāros saka -"spēlētājam X produktīva spēle "-man tas saistās tikai ar reklāmas produktīvo klepu, t. i. krēpām :veee:

Offline ragana

« Atbildēt #113 : Decembris 23, 2019, 09:13:58 »
Besī tā reklāma par sievieti ar  piena sēnīti, kurai īpašumā ir tā viena tablete, kas atrisinās visas viņas problēmas! Jau pusgadu, ja ne ilgāk, šamā  grozās ekrāna priekšā un  cik saprotu tā arī netiek vaļā no tās sēnes. Vispirms -  gribās  lai viņa vienu reizi beidz muldēt, mocīties un izdzer to savu tableti. Pusgads ir pagājis, ko viņa gaida? Neuzticas rezultātam? Tableti pazaudēja? Kāpēc mums  neviens nestāsta par rezultātiem. Kā es jums saku - pusgads pagājis, jaukums joprojām  slims, nu ja tic reklāmai
olguci, tā tablete nav jāēd! Tā ir ****jābāž. :rofl:

Offline olgucis

« Atbildēt #114 : Decembris 23, 2019, 10:52:51 »
Čerts! varbūt tas jaukums arī nav lietas kursā  :blushing:

Offline tuk

« Atbildēt #115 : Februāris 20, 2020, 23:45:49 »
RD mēru reklāma par Staķi. Uzsvērts, audzis daudzbērnu ģimenē. Tas ir kas??? Bonuss???
Cilvēks, kurš audzis divu vai viena bērna ģimenē ir mazāk vērtīgs??? Varbūt arī ādas krāsu var piesaukt vai seksuālo orientāciju, dzimumu, ģimenes pārticību, ķermeņa kondīciju, acu krāsu un matu daudzumu???
Smieklīgi, un “Progresīvie“ šo akceptē?

Offline reno

« Atbildēt #116 : Februāris 21, 2020, 06:56:57 »
es tāpat padomāju -baigais bonuss. Mani arī to reklamētāju balsis un akcenti tā krīt uz nerviem, ka ja būtu rīdziniece -tādēļ vien nebalsotu

Offline nakata kngs

« Atbildēt #117 : Februāris 21, 2020, 09:32:17 »
RD mēru reklāma par Staķi. Uzsvērts, audzis daudzbērnu ģimenē. Tas ir kas??? Bonuss???

.....tas izklausās, ka audzis trūkumā un nabadzībā!....vai  labāk izklausās , ka audzis Kalvīša valdības ministres ģimenē?   ;)       
Nu, kā labāk skan?  :smoker:

Offline Mangusts

« Atbildēt #118 : Februāris 21, 2020, 12:57:47 »
Mani kaitina visi tie stabi, kas aplīmēti ar pur..., atvainojiet, ģīmjiem  :veee:
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Offline tuk

« Atbildēt #119 : Februāris 23, 2020, 02:02:37 »

.....tas izklausās, ka audzis trūkumā un nabadzībā!....vai  labāk izklausās , ka audzis Kalvīša valdības ministres ģimenē?   ;)       
Nu, kā labāk skan?  :smoker:

Ja tas tā domāts, tad es labāk izvēlētos otro, bez daudziem trūcīgiem radiem  :P ;)

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved