Autors Tēma: suņi  (Read 1073 reizes)

Offline reno

suņi
« : Jūlijs 11, 2019, 09:57:48 »
Pilsonis ar saviem vaļējiem 3 (ļoti smukiem) šuneļiem  skrien pa ielu, suņi gandrīz nokož kaimiņu kaķi, pilsonis sportiski aizskrien tālāk
Fui, man vēl rokas trīc.
Izdzirdēju baigi traci uz ielas, izeju uz terases -skatos zālē guļ kaķis, vīrietis sasauc savus suņus un tempā skrien tālāk. Es no terases auroju, šis piedeva gāzi. Bet gan jau šo atradīs, itkā vēl kādiem sakosts. Katru rītu skrēja vai brauca ar riteni pa mūsu ielu, droši vien tagad nerādīsies.
Kaķis pie dzīvības, bet esot brūce kaklā un pārkosta pakaļkāja, nabags pats vilkās uz savu sētu

Offline Camma

Re: suņi
« Atbildēt #1 : Jūlijs 11, 2019, 10:09:41 »
Nja. Es šitādus suņu saimniekus sodītu pēc mafijas labākajām tradīcijām - noliktu ar celīšiem uz ietves malas un smagi uzkāptu uz stilbiem - krakš! - un kādu laiciņu suņi bez pastaigām.
Visus sakost!

Online Luīze

« Atbildēt #2 : Jūlijs 11, 2019, 10:17:22 »
Reno, piesakies par liecinieci. Suņu staidzināšana bez pavadas ir sodāma.

Offline reno

« Atbildēt #3 : Jūlijs 11, 2019, 10:26:44 »
Ja vajadzēs, liecināšu. Arī, ka aizskrēja un kaķi pameta guļam

Offline tuk

« Atbildēt #4 : Jūlijs 11, 2019, 14:55:57 »
Es no terases auroju, šis piedeva gāzi.

Ko Tu, reno, auroji? Ar pīīī...? ;)
Kad to kretīnu atradīs, pieprasi arī kompensāciju par morālo traumu. Gan kur netālu vien dzīvo.

Offline vecinja

« Atbildēt #5 : Jūlijs 11, 2019, 19:37:06 »
Morālo kompensāciju jāprasa visiem - kaut ko tādu redzēt tiešām šokējoši.Citā valstī tiesa mierīgi  arī piespriestu kompensāciju par visu.Un kaķa saimniekiem ne tikai morālo kompensāciju, bet vēl īpaši par zvēriņa aprūpi.Un droši vien vēl būs jāved pie veta atkārtoti..

Offline reno

« Atbildēt #6 : Jūlijs 11, 2019, 21:17:22 »
Auroju bez piii. Visi epopeja aizrullējās čatā, bet žēl
Beidzās ar pašvaldības policiju, kas atdzina vainīgo saimnieku vienoties un vēl uzlika sodu par suņiem bez pavadām

Offline tuk

« Atbildēt #7 : Jūlijs 11, 2019, 21:28:34 »
Oho, uz karstām pēdām, visu cieņu poličiem.

Online kvadra

« Atbildēt #8 : Jūlijs 11, 2019, 22:38:54 »
Var jau ar dzīvniekiem gadīties visādi, arī vislabsirdīgākais pret cilvēkiem suns var uzbrukt citam dzīvniekam. Zinu vienu stafiņu, nu tāds nevainīgs mīļumiņš, ritenī luncinās, smaids līdz ausīm, a kā trusīti pagalmā pamanīja, tā hrjasj... un atkal smaida, priecīgs...
Es visu varu saprast, arī to palaišanu bez pavadas, jo - nu kā tad tas sunis lai vispār paskrienas, ja vislaik tikai 1,5 m pavadā jāvadā pēc likuma. Bet kas nu reiz ir cūcība - aizlaisties no atbildības, pametot cietušo. Un ja vēl tā nav pirmā reize... Tā ka šajā gadījumā man suņu saimnieka žēl nav nemaz, lai dabū pēc pilnas programmas, godam pelnīts.

Offline tuk

« Atbildēt #9 : Jūlijs 11, 2019, 23:04:35 »
Vot, sorry nē, apdzīvotā vietā bez pavadas. Pat kvekšķim.
Un ar visu pavadu, nupat redzēju kā suns ved pastaigā saimnieku, uz kuru pusi grib, uz to saimnieku velk. Stāvēju un gaidīju kamēr attālinās daudzmaz man drošā attālumā... Nedomāju, ja kas, saimnieks spētu bez elektrošoka kā noturēt..
« Last Edit: Jūlijs 11, 2019, 23:11:38 no tuk »

Offline lumbergs

« Atbildēt #10 : Jūlijs 14, 2019, 07:59:46 »
Stulbi saimnieki un neaudzināti suņi, turklāt stulbajam saimniekam būtu jāņem vērā, ka viens suns un suņi barā uzvedas atšķirīgi, bet, ja vēl nav pirmais gadījums, tad tur līdz tikai Cammas metode.

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved