Autors Tēma: Astrologs Andis Geste  (Read 2424 reizes)

Offline Georgina

Astrologs Andis Geste
« : Februāris 11, 2019, 20:08:53 »
Sveiki, sakiet kāda ir jūsu attieksme un pieredze ar astroloģiju. Esmu šobrīd tādā savas dzīves krustpunktā nonākusi, ka gribētos papētīt savu horoskopu. Vai horoskops tiešām ietekmē tavu dzīvi un no tā var ko iegūt vai mainīt savā dzīvē? Esmu daudz labas atsauksmes par Andi Gesti dzirdējusi, bet viņš diezgan dārgi prasa.  Vai kādam ir pieredze ar šo astrologu un kādas atsauksmes?

Offline Emīlija

Re: Astrologs Andis Geste
« Atbildēt #1 : Februāris 11, 2019, 20:19:25 »
pieeredze ir lasīt viņa horoskopus feisbukā, līdz brīdim, kad viņš tajos sāka iepīt savu reklāmu... sākumā tie horoskopi bij reāli jauki - ar humoriņu, labi uzrakstīti... ar laiku palika aizvien šķidrāki un juceklīgāki, un ar krietnu komercreklāmas devu... tagad laikam tikai ierunā, vienreiz paklausījos, eh

neinteresē vairs, pat kā izklaide ne.

Offline tuk

« Atbildēt #2 : Februāris 11, 2019, 21:00:50 »
Ja vēlme pētīt, tad drošvien var to darīt... man vēlme nav bijusi un manu dzīvi
tas nekādi neietekmē. Minēto personāžu nezinu.
Aizdomas, ka tāpat kā visādas reliģijas, biznesa veids.
Bet eksistē jau arī placebo efekts... ;) :)

Offline Georgina

« Atbildēt #3 : Februāris 11, 2019, 21:43:30 »
Emīlija, es arī FB esmu viņa horoskopus lasījusi un tagad skatijusies, likās interesanti. Gribētos tiešām aiziet, bet nu 100€ ir tomēr daudz... Tāpēc gribējās dzirdēt kādu, kas jau pie viņa bijis.

Offline magda

« Atbildēt #4 : Februāris 11, 2019, 23:26:40 »
Esmu bijusi Gestes un viņa kolēģes Līgas Šīronas vadītajos semināros. Man patīk- jo vērtīga informācija pasniegta ar krietnu devu melnā humora. Patīk semināros valdošā gaisotne- viegla, nepiespiesta un ar humoru. Konsultējusies neesmu, jo pa lielam , esmu ar sevi tikusi skaidrībā, bet ja būtu vajadzība- ietu pie viena no viņiem.

Offline nakata kngs

« Atbildēt #5 : Februāris 12, 2019, 09:16:40 »
Par ko tie 100 eiras? 

Par zvaigžņu kartes/zvaigžņu stāvokļa dzimšanas brīdī izdrukāšanu no datora?   
Par šis kartes skaidrošanu? drīkst audio ierakstīt?   
Apsola, ka teiks arī slikto?...nu, piemēram, ka vari krist no liela augstuma!....bet neteiks - kāpt lidmašīnās vai labāk nē ?   

Offline Minne

« Atbildēt #6 : Februāris 12, 2019, 10:30:18 »
Ja gribi pakontaktēt ar foršu, sakarīgu cilvēku, kuram vārds nav kabatā jameklē, tad vari iet parunāties.
Bet, ja vēlies.....pat nezinu....patiesību? hmm...tad, domāju, nav vērts

Offline Georgina

« Atbildēt #7 : Februāris 13, 2019, 16:15:10 »
Mjaaa, tā arī neesmu izlēmusi ko darīšu 😊 un tie 100€ tiešām nav saprotams par ko, kādēļ tāda cena 🙄
Bet paldies par atbildēm 😉

Offline Minne

« Atbildēt #8 : Februāris 13, 2019, 16:16:29 »
Tā komanda šobrīd ir uz popularitātes viļņa, un to izmanto

Offline reno

« Atbildēt #9 : Februāris 13, 2019, 17:13:39 »
Tu taču neticētu pareģojumam, kas maksā piecīti. 100  pavisam cits svars

Offline nakata kngs

« Atbildēt #10 : Februāris 14, 2019, 10:49:00 »
Es neticu tukšai pļāpāšanai...bet zvaigžņu kartes tulkošanai esmu sācis ticēt ...nu, tā karte, kur redzams planētu stāvoklis uz dzimšanas brīdi...viena lieta ir izdrukāt to no datora - to katrs spēj, vajag tikai programmu....bet tad sākas tas grūtākais, ko retais astrologs spēj - pareizi nolasīt, ko zvaigznes stāsta...bet vispārīgas lietas jau šie iemācījušies - man domāt, ka katrs tās var iemācīties....tādi īsti Finki dzimst ļooti reti...   

Ja runa ir par pusaudzi pēc pamatskolas beigšanas un vecākiem nauu saprašanas (pašam pusaudzim arī) - sūtīt ģimnāzijā vai ko citu, tad bez paša pusaudža ziņas  aiziet pie laba astrologa un uzzināt tās vispārīgās lietas ...nu, kam zvaigznes labvēlīgas un kurā virzienā... tam var arī 100 eiras ziedot, bet noteikti dabūt to zvaigžņu karti un audio ierakstu tās tulkojumam, jo daudzas lietas varat uztraukumā tur uz vietas nesaprast, bet vairākas reizes noklausoties pēc tam var tas teiktais dakāpt!

Offline Minne

« Atbildēt #11 : Februāris 14, 2019, 11:08:38 »
It kā jā...it kā nē....nu vairs īsti nezinu.

Esmu gājusi pie foršiem astrologiem, kuri patiešām noraksturoja situācijas, raksturus, stiprās/vājās puses utt, bet...bet...bet....neviens ne ar pušplēstu vārdu, nerunājot pat par kādu mājienu vai brīdinājumu došanu, neminēja tādu varbūtību, kas ar mums notika. Tieši otrādi - viss bija tā forši un perspektīvi.

Tagad uz to visu skatos....laikam jau tomēr skeptiski. 

Offline nakata kngs

« Atbildēt #12 : Februāris 14, 2019, 11:35:56 »
It kā jā...it kā nē....nu vairs īsti nezinu.

Esmu gājusi pie foršiem astrologiem, kuri patiešām noraksturoja situācijas, raksturus, stiprās/vājās puses utt, bet...bet...bet....neviens ne ar pušplēstu vārdu, nerunājot pat par kādu mājienu vai brīdinājumu došanu, neminēja tādu varbūtību, kas ar mums notika. Tieši otrādi - viss bija tā forši un perspektīvi.

Tagad uz to visu skatos....laikam jau tomēr skeptiski.
man pateica arī draņķīgas lietas , kurām tobrīd neticēju...da, ko tur muldi...bet izrādījās pareizi un tas bija nolasāms no zv.kartes

Offline Minne

« Atbildēt #13 : Februāris 14, 2019, 11:44:11 »
man pateica arī draņķīgas lietas , kurām tobrīd neticēju...da, ko tur muldi...bet izrādījās pareizi un tas bija nolasāms no zv.kartes

nakat, es neapšaubu, bet, nu...
Vēlāk astrologam tika pārjautāts par notikušo, un viņš apliecināja, ka neko tādu kartē nav redzējis. Nu, tā it kā nevarētu taču būt, vai ne, ja reiz viss svarīgākais tur redzams, un nāve, neapšaubāmi, ir vissvarīgākā lieta?

Offline nakata kngs

« Atbildēt #14 : Februāris 14, 2019, 15:18:46 »
... un nāve, neapšaubāmi, ir vissvarīgākā lieta?
cik zinu, tad astrologi negrib runāt par nāvi...viņi cenšas to noklusēt un neko neteiks, ja jautājums nebūs tieši pierē...arī tad vairāk runās pieņēmumu veidā, pat ja skaidri ko zinās...astrologs, kurš arī ir tikai cilvēks, parasti domā - es tak varu kļūdīties, ko es tautu baidīšu utt

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved