Autors Tēma: Iespaidojamība  (Read 3488 reizes)

Offline Kundalini

Re: Iespaidojamība
« Atbildēt #45 : Novembris 26, 2019, 14:43:47 »
Nu jau ilgi Dž. pietiekoši ilgi, lai man neteiktu neviens, ka tas nav gluži pareizais virziens....Pie kam es ļoti labi zinu arī aizkulisēs notiekošo.
Es nemaz nezināju, ka tāda sahadža joga ir, jo Latvijā viņas nebija, es ieviesu faktiski no nulles. Plānoju iet uz vienu budistu meditācijas novirzienu, tagad ātrumā nepateikšu nosaukumu, pirms tam nodarbojos ar TM meditāciju, pirms sahadža jogas, to man ieteica viens turīgs advokāts, kas bija man drusku biznesa partneris un redzot manas dzīves sarežģījumus teica, ka man tas palīdzēs....man atlika piekrist. Bet ar to TM viss neizrādijās tik pareizi diemžēl...
Ā, atcerējos, Vipassāna meditācija tā bija, ko vēlējos...tagad jau vairs nē protams. Aizgāju dažas reizes arī uz klasisko jogu Vecrīgā, tāds salons Šakti, efekts tur bija, joga dod enerģiju, bet arī nejutu, ka es tur iederētos.
« Last Edit: Novembris 26, 2019, 14:52:56 no Kundalini »

Offline daddy

  • Relikvija
  • ******
  • Ziņas: 3759
  • Total likes: 3382
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
Re: Iespaidojamība
« Atbildēt #46 : Novembris 26, 2019, 14:47:13 »
Ja cilvēkam ir loģiskā domāšana, tad viņš pēc kāda laika saprot, ka ir sūdi....Un ja piedevām ir veselīgs Ego (ezotēriķu bubulis), tad tas traucē cilvēku pakļaut.
Bet ir arī smalkākas psiholoģiskās apstrādes metodes, kā piemēram MLM tipa piramīdas firmās, un tad jau grūtāk saprast, ka esi iekritis.


šad tad vajag iepļaut  :w: , tas apskaidro prātu, tad tik redzi "kakaja gadosķ" visas šīs sektas, NLP, MLM, blokchain utt. :)

Offline Kundalini

Re: Iespaidojamība
« Atbildēt #47 : Novembris 26, 2019, 14:48:30 »
Njā, Daddy, tikai ja būtu zinājis, krīzes laikos 1 bitcoinu labāk būt iepircis  :rofl:  Būtu laba investīcija, faktiski mājas celšanai laukos jau būtu daļa summas....Protams ir arī negatīvie piemēri, paziņa ielika mātes naudu vienkārši  finansu piramīdā Mulberry Group, tur viss pa pieskari....

Offline daddy

  • Relikvija
  • ******
  • Ziņas: 3759
  • Total likes: 3382
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
Re: Iespaidojamība
« Atbildēt #48 : Novembris 26, 2019, 14:53:09 »
Tu konkrēti pazīsti kādu, kas ir no bitkoiniem reālu piķi dabūjis? :) 
...cipariņi ekrānā ir viena lieta, naudiņa kontā pavisam cita.


cik bitkoinus maksā kapavieta 1. Meža kapos? :)
https://nra.lv/latvija/298063-medijs-tm-atbalsta-vestule-palidzejusi-bunkus-gimenei-tikt-pie-kapavietas-iepretim-cakstem.htm

Offline Džeina

Re: Iespaidojamība
« Atbildēt #49 : Novembris 26, 2019, 16:21:32 »
Pats trakâkais, ka tie dzīves sarežğījumi nav beigušies. Tikai nāk vēl klāt. A  vienkārši godīgi, krietni dzīvot nav ienācis prātā, Kundali. Un labot kļūdas un pašam atšķetināt sarežğījumus, negaidot no Pumptantes?

Offline Kundalini

Re: Iespaidojamība
« Atbildēt #50 : Novembris 26, 2019, 16:32:33 »
Ko Dž. izpratnē nozīmē godīgi, krietni dzīvot ?
PS čatā Emī jau atbildēja - /sava katram pašam jāsaprot, nekādas Džeinas spriedelējumi tur nederēs./
Citu receptes neder , pašam jātiek galā....
Dažreiz jau liekās, ka jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas, bet nu drusku vismaz meža aprises top skaidras...kas ir kas teiksim tā...

Offline Džeina

Re: Iespaidojamība
« Atbildēt #51 : Novembris 26, 2019, 16:59:06 »
Godīgums un krietnums ir universāls, nav tur Džeinas pirksts klāt. Līdzko sākas Džeinas interpretētais godīgums vai Kundaļa interprentācija, tâ jau ir lavierēšana, nav vairs tīrs.

 

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved