Autors Tēma: čempionu psihe  (Read 1202 reizes)

Offline vecinja

Re: čempionu psihe
« Atbildēt #45 : Aprīlis 04, 2019, 20:09:35 »
Es balsoju par mums nezināmo aizkulišu variantu (visticamāk, ka īsto patiesību nekad neuzzināsim). Nevaru iedomāties, ka pēc tik smagas traumas un pēc tam saņemto atsāpinošo līdzekļu devas plus alko,  pie tam - kāja FIKSĒTA - kā tur var vēl gribēt mīlēties?Normāli cilikam  pēc visa tā vajadzētu gulēt kā maisam.Ja nu vienīgi K.P. kaut kādas paradoksālas reakcijas uz medikamentiem.Un - ko tur dara viņa ģimene?Neesmu redzējusi filmu un neko tuvāk nezinu, bet kaut kā gribas domāt, ka tādu 23 -gadīgu tomēr vajadzētu biku gudrāk pieskatīt, īpaši jau pēc tā nelaimīgā kritiena...Mīlēties vai kā citādi komunicēt ar kaimiņieni nez vai ir prātīgākais variants.Jābūt stiprai personībai, lai 23 g.v. tādi panākumi nesadzītu čuras galvā...Ja cilvēks lielāko sava apzinīgā mūža daļu sporta zālē pavadījis, tad ar to psiholoģisko sagatavotību varētu visādi būt...

Offline Krimsons

« Atbildēt #46 : Aprīlis 04, 2019, 20:23:01 »
kaimiņiene ar tad bija īpašnieka uzticamības persona?...

Es teiktu, ka tā kaimiņiene drīzāk varētu būt gana augsta līmeņa tā penthauza pastāvīgā iemītniece, kura vienkārši izvēlās no visiem klubiem, kurš klubs kuru konkrēto potenciālo "izvarotāju" viņai piedāvās kā kaimiņu par attiecīgu samaksu + penthauza īre&komunālie.

Offline Krimsons

« Atbildēt #47 : Aprīlis 04, 2019, 20:39:19 »
Labi, iekomentēšu arī te, jo čatā aizrullējas.
Tātad!
Vienīgais mans informācijas avots ir šī diskusija, neko citu nelasu.
Vai "vainīgais" saņēma 68K vērtu pakalpojumu?
Šaubos.

Kāda ir "nevainīgās" "psihes traumas" attiecība pret "vainīgā" gūto labumu?
1:10 ? 1:100 ?

1:10 atkrīt, jo es pat nespēju iedomāties 6,8K vērtu šāda tipa pakalpojumu.
1:100? Maybe... kaut gan es nespēju iedomāties arī 680 vērtu šāda tipa pakalpojumu.
(varbūt mans organisms nav normāls?)

Offline Krimsons

« Atbildēt #48 : Aprīlis 04, 2019, 21:22:29 »
Vārdu sakot, doma bija, ka "kaimiņiene" pieņem darbā klubus, nevis klubi algo "kaimiņieni".
Tāds aspekts.
Resp., attiecīgo džeku (tb, topošo "izvarotāju") viņa izvēlas pirms līguma ar klubu slēgšanas.

Un tā ir maucība visaugstākajā līmenī.
(pēc definīcijas prostitūta sniedz samaksai atbilstošu pakalpojumu, kamēr mauka samaksu paņem, bet samaksai atbilstošu pakalpojumu nesniedz)

Offline Krimsons

« Atbildēt #49 : Aprīlis 04, 2019, 21:33:35 »
Jūs lēnām sākat saprast pasaules uzbūvi.
Uz ko tā izpratne velk?
Ka vīrietis vienmēr zaudē...
 Jūs tiešām domājat, ka samaksājot 68K, vīrietis dabūja kaut vai par 0,68K?
 Vienīgi pašā pašā ideālākajā gadījumā sanāks, ka vīrietis būs TIKAI 100 reizes pārmaksājis...
(parasti sanāk vismaz 1000 reižu pārmaksa)
« Last Edit: Aprīlis 04, 2019, 21:41:49 no Krimsons »

Offline tuk

« Atbildēt #50 : Aprīlis 04, 2019, 22:10:40 »
Cilvēk, ir tak starpība maksai par “pakalpojumu“ un maksai par klusēšanu...

Online Spārka

« Atbildēt #51 : Aprīlis 04, 2019, 22:14:09 »
Cilvēk, ir tak starpība 
Cilvēks vispār nav iebraucis, par ko ir runa.

Offline kvadra

« Atbildēt #52 : Aprīlis 04, 2019, 22:15:22 »
Kas nu reiz man uzdzen zosādu, tad tā ir šitā vispārināšana "vīrieši-sievietes".  It kā tie būtu kādi viendabīgi klonēti un pēc definīcijas pretnostatāmi lielumi. Tāds apbižotā Mao stiliņš, b*** :angry: .

Un ņefig mušas ar kotletēm jaukt - "cietusī" jau nav prostitūta parastā izpratnē un tie 68t nav maksa par pakalpojumu.

Offline tuk

« Atbildēt #53 : Aprīlis 04, 2019, 22:45:47 »
Cilvēks vispār nav iebraucis, par ko ir runa.

Bet nu ieskrējies ļoti... :)

Online Minne

« Atbildēt #54 : Aprīlis 04, 2019, 23:36:07 »
Vārdu sakot, doma bija, ka "kaimiņiene" pieņem darbā klubus, nevis klubi algo "kaimiņieni".
Tāds aspekts.
Resp., attiecīgo džeku (tb, topošo "izvarotāju") viņa izvēlas pirms līguma ar klubu slēgšanas.

Pat, ja aŗī tā būtu, tad tāda dāmu un viņas upuri "izvarotāji" taču būtu vismaz bēdīgi slaveni, t.i.,par tādiem būtu dzirdēts un zināms

Offline ...(cita)

« Atbildēt #55 : Aprīlis 05, 2019, 07:31:25 »
Man arī šķiet, ka tās dāmas pilda kādu pasūtījumu (tur gan labāk jāzina ASV politiskā u.c. sistēma, lai pateiktu konkrētāk). Gadiem (!) glabāt pierādījumus vai "pierādījumus" (piemēram, Monikas Levinskas kleita) un pareizajās situācijās - izspēlēt... Gribot negribot rodas asociācijas ar smalku kāršu spēli. Bet protams, uz viņu āķa kādam ir jāuzķeras, un ja tā noticis, tad tomēr liela pašu vaina...

Offline tuk

« Atbildēt #56 : Aprīlis 05, 2019, 12:50:09 »
Nē nu, visādu ievērojamu personu, “zvaigžņu“ štrunti  tiek glabāti un ir pat fani, kuri regulāri apseko izmestos atkritumus. Pēc zināma laika tam uzrodas cena un ne maza.
Bet nu šis nav tas gadījums...

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved