Autors Tēma: Filozofiskā dienas deva  (Read 2331 reizes)

Offline Amālija

Re: Filozofiskā dienas deva
« Atbildēt #30 : Marts 24, 2020, 17:00:01 »
Demokrătija ar smagu diktatūras piešprici. Frančiem laikam - 3x părkãp, pamatīgs naudas sods un pusgads cietumă

Offline reno

« Atbildēt #31 : Aprīlis 03, 2020, 08:30:27 »
Par šībrīža notikumu jēgu un sekām. Es vienmēr Murašovu palasu, parasti par psiholoģiju un ģimenes situāciju problēmām raksta

https://snob.ru/entry/190412/

Offline Spārka

« Atbildēt #32 : Aprīlis 04, 2020, 23:17:00 »
Es tā kā solījos uzrakstīt, kas man tai rakstā nepatīk.
Bet nē, nerakstīšu, jo
a) tur nav kategorisku apgalvojumu;
b) raksts rosina domāt.

Vēl domāšanas rosināšanai:
https://satori.lv/article/sergas-laika-2?

Offline kvadra

« Atbildēt #33 : Aprīlis 04, 2020, 23:53:35 »
Par šībrīža notikumu jēgu un sekām. Es vienmēr Murašovu palasu, parasti par psiholoģiju un ģimenes situāciju problēmām raksta

https://snob.ru/entry/190412/
Par "testa režīmu" man patika...

Offline dip

« Atbildēt #34 : Aprīlis 05, 2020, 09:39:16 »
Aizdomājos filozofiski - visādas figņas tiek dotas, lai kaut ko mainītu, no kaut kā atteiktos, kaut ko jaunu izgudrotu. Lai mainītu cilvēku dabu, varbūt dabu kā tādu, kavētu vai veicinātu kā attīstību.

Vai šis samērā neilgais laiks (kas šķiet jau ļoti ilgs) ir ko mainījis tieši mūsos? Tautā? Valstī? Pasaulē?
Vai kari ko mainīja? Vai vispār ir iespējams mainīties cilvēka dabai?

Online Minne

« Atbildēt #35 : Aprīlis 05, 2020, 10:42:35 »
Irinu Muhinu kāds skatās/klausās?

Vispār es neaizraujos ar šāda tipa video, bet draudzene atsūtīja, noskatījos. Kanāls (Stalingrad un improvizēts sirpis un āmurs) gan mulsina, lai neteiktu vairāk, bet vakar pusmiegā pārskrēju cauri un nepiesējos nekādām propagandām etc.

feature=share&fbclid=IwAR3l5bPdjSVBJ1c1efxXaliCS19cK6bpJiDHJZBfLCbr3O8zOgJBsQIJqXU

Online Minne

« Atbildēt #36 : Aprīlis 05, 2020, 10:48:06 »
Aizdomājos filozofiski - visādas figņas tiek dotas, lai kaut ko mainītu, no kaut kā atteiktos, kaut ko jaunu izgudrotu. Lai mainītu cilvēku dabu, varbūt dabu kā tādu, kavētu vai veicinātu kā attīstību.

Vai šis samērā neilgais laiks (kas šķiet jau ļoti ilgs) ir ko mainījis tieši mūsos? Tautā? Valstī? Pasaulē?
Vai kari ko mainīja? Vai vispār ir iespējams mainīties cilvēka dabai?

Par šo es daudz domāju. Visās malās skan skaļi saukļi, ka pasaule mainīsies, dzīve mainīsies, cilvēki mainīsies.

Jau rakstīju Nāras tēmā - atkarīgs, kad un kā koronas sāga beigsies. Bet nenoliedzami pa visām vīlēm sprāgst spriedze ekonomikā - kā vajag atgriezties iepriekšējā ritmā, lai ražotu un ražotu, un cilvēki pirktu un pirktu.

Par cilvēkiem runājot....neloloju ilūzijas, ka daudzi šo laiku uztver filozofiski vai kā iekšējo attīrīšanos. Vairums iztur sakostiem zobiem, lai atgrieztos iepriekšējā burbulī, zub daju!

Offline Spārka

« Atbildēt #37 : Aprīlis 07, 2020, 08:33:18 »
Vēlreiz var domās parunāties ar Zanderu:
https://satori.lv/article/nost-ar-siksparniem

Offline kvadra

« Atbildēt #38 : Aprīlis 07, 2020, 15:49:52 »
Nevarēju saprast, kur likt, jo vīrusa tēmas savairojušās. Ja par piemērotāku uzskatāt kādu citu, lūdzu, pārvietojiet.

"Sazvērestības teorija". Manuprāt, ļoti ticama.
« Last Edit: Aprīlis 07, 2020, 15:57:08 no Spārka »

Offline Spārka

« Atbildēt #39 : Aprīlis 07, 2020, 16:50:40 »
Citēt no: kvadra
"Sazvērestības teorija". Manuprāt, ļoti ticama.
1) Полковник ГРУ kā eksperts par pandēmiju.
2) Pirmās 9 minūtes stāsta par Dvīņu torņiem.
3) 10.minūtē pasaka, ka dienā pasaulē mirst 300 cilvēki.
4) ķīnieši esot teikuši, ka vīruss mākslīgs. Nē, viņi to nav teikuši. Vismaz nekur oficiāli nē.
5) Krievijai esot mērķēts galvenais trieciens.
6) Poka mi ņe spravimsja s nutrenņimi parazitami, katorije nami pravit, mi s drugimi parazitami ņe spravimsja.
Te man būtu jāmeklē, kādi ir runātāja politiskie uzskati, un kāpēc viņš saka visu to, ko saka. Bet nu nē.

« Last Edit: Aprīlis 07, 2020, 17:02:50 no Spārka »

Offline reno

« Atbildēt #40 : Aprīlis 07, 2020, 17:01:06 »
Es pat noklausījos, tikai nav skaidrs, kuri spēki to uzlaida Amerikai.

Offline nakata kngs

« Atbildēt #41 : Aprīlis 07, 2020, 17:03:36 »
Nu, fufelis gan...vairāk piekrītu idejai, ka tas vīruss izmucis no Novosibirskas laboratorijas un ir varianti - apzināti vai nejauši...krievs vainīgs un tagad cenšas melot, ka citi (amerikāņi) vainīgi...un vispār šādi pulkveži GRU sabiedrībā un tv nerādās.... ņemot vērā to, ko samuldēja un kompetences līmeni, iespējams, ka pārģērbies formā klauns...     
Runājot par globālām sazvērestībām, tad esmu haosa teorijas piekritējs....visi spēlētāji mēģina spēlēt savu spēli, bet sanāk putra....nu, viens spēlē futbolu, cits uz tā paša laukuma  dambreti, bet trešais tur spēlē tenisu vai spēli "Cirks" ...parasti pasaules politikā izdodas viens gājiens, pēc tam sākas putra vai haoss....un, protams, visi grib nopelnīt   

Offline kvadra

« Atbildēt #42 : Aprīlis 07, 2020, 17:25:29 »
Apmēram kā Delfu komentāros - pie visa vienmēr vainīgs "krievs", vienalga, vai ceļi bedraini, komunālie augsti, sniegs nesnieg vai vīruss pasprucis. Ai, da labi, lai jau būtu pasprucis. Patiesībā es ļoti priecātos, ja tiešām būtu tikai pasprucis.

Offline nakata kngs

« Atbildēt #43 : Aprīlis 07, 2020, 17:37:53 »
Kvadra, es krievus - atvainojos, ka nesaku Putina režīms, jo krievi ir jauki cilvēki, nevainoju par visu, kas notiek....iepriekšējo krīzi radīja amerikāņi ar savu alkatību...pat ja Krievijas laboratorijā notika noplūde, tad nevainoju viņus pasaules sazvērestībā, jo tās ir muļķības un neviens nevar paredzēt, kā viss beigsies...skatoties, kas notiek šobrīd pasaulē, tad manuprāt Ķīnas ietekme pieaugs....būtu labi, ja pasaule tagad atjēgtos un saprastu, ka nau labi, ja visu ražo Ķīnā...

Offline kvadra

« Atbildēt #44 : Aprīlis 07, 2020, 17:44:57 »
Lai nu kā, to vīrusu jau mēs pārdzīvosim, bet ļoti gribas cerēt, ka šim, kas tagad notiek, nesekos vēl kas globālāks.

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved