Autors Tēma: Kontracepcijas ideoloģiskā puse  (Read 689 reizes)

Offline Adam Gontier

Re: Kontracepcijas ideoloģiskā puse
« Atbildēt #15 : Janvāris 06, 2020, 06:48:02 »
Skaidrs, ka lielāka bauda varētu būt bez preža (sieviete var izbaudīt vīrieša spermu utt.). Un arī intimitāte daudz lielāka. Tad nu atliek izvēlēties ķīmisko kontracepciju, tikai tā dažām laikam atstāj nelabvēlīgu ietekmi uz veselību, tiesa, es gan nezinu.  :thinking:

Offline KMFDM

« Atbildēt #16 : Janvāris 06, 2020, 12:50:58 »
Skaidrs, ka lielāka bauda varētu būt bez preža (sieviete var izbaudīt vīrieša spermu utt.). Un arī intimitāte daudz lielāka. Tad nu atliek izvēlēties ķīmisko kontracepciju, tikai tā dažām laikam atstāj nelabvēlīgu ietekmi uz veselību, tiesa, es gan nezinu.  :thinking:

Tad jājautā sievietēm, cik ir bijuši tie partneri, kas atsakās tos izmantot? Man šķiet, ka vīrietis centīsies vienmēr iespraust bez, jo citādi neskaitās.
Cik procentuāli no visiem seksuālajiem partneriem dzīves laikā sievietei sekss ir bijis tikai ar prezervatīvu? Arī no sievietēm ir dzirdēts, ka netiek skaitīti partneri, kuri ir bijuši tikai ar prezervatīvu, jo reāli ir bijusi gumija starpā, nevis īsts kontakts.

Ir zināms, ka sievietes, pašām neapzināti, vairāk bez prezervatīviem ļauj sevī ievadīt stiprākiem un maskulīnākiem alpha tēviņiem, nekā kkādiem bailīgiem nūģiem/tušņiem ar maziem daiktiem, ar kuriem viņas guļ aiz romantisku jūtu radītas žēlastības. Iespējams, pirmie spēj vairāk viņas pierunāt, kā arī ir gulējuši ar daudz vairāk sievietēm un ir lielāka pieredze kopumā, tomēr tas ir dabisks process. Ja sieviete ar savu vairāku mēnešu partneri sekso ar prezi, tad bieži vien beigās noraujas vienas nakts sakaros ar svešinieku bez preža, kas tomēr nogādā viņā tik vajadzīgo sēklu.
Tik un tā tiek apsēklota, kā pieprasa reliģijas ideoloģiskā puse, pie tam ar augstvērtīgu tēviņu, tas pat ir labāk no sugu turpināšanas viedokļa. Viena vīrieša funkcija viņas dzīvē ir sniegt emocionālo patvērumu, otra - lai radītu bērnu. Prezervatīvs šādā gadījumā tieši nodrošina kvalitatīvākus pēcnācējus.

Offline kvadra

« Atbildēt #17 : Janvāris 06, 2020, 13:57:46 »
Ir zināms, ka sievietes...
:rat:
Kas "zināms"?  Tādas "pērles", ka nesaprotu, smieties vai raudāt, vai foruma pērlēs iekopēt  :n-:

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved