Autors Tēma: par Karmu  (Read 741 reizes)

Offline mellene88

Re: par Karmu
« Atbildēt #15 : Augusts 02, 2019, 01:54:35 »
Hah...tieši šodien apdomāju tēmu-nez ar ko esmu savu karmu uzkačājusi  :scratch:
nu veicas man ..vietās un lietās kur pēc loģikas veiksmīgs iznākums vāji prognozējams :)
bet jēdzienu - instant karma, ģimenē ieviesa mazais bērns :) gadās,gadās kad tā nostrādā...nu neko, tātad tā vajadzēja :)

p.s instant karma, tas par Lumberga pieminēto gadījumu ienāca pratā :)
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Offline ragana

« Atbildēt #16 : Augusts 02, 2019, 08:28:54 »
Pārnāca mājās un konstatēja, ka aizmirsis veikalā citu preci,par kuru samaksāja pilnu cenu. Acumirklīgā karma.
Starp citu, šis labi strādā - par sīkajiem grēkiem dabū pa degunu uzreiz, par lielajiem - pēc kārtīga laika (kad viss jau labi aizmirsies) un dikti sāpīgi.

Offline Spārka

« Atbildēt #17 : Augusts 02, 2019, 08:34:56 »
Citēt no: ragana
  Starp citu, šis labi strādā - par sīkajiem grēkiem dabū pa degunu uzreiz, par lielajiem - pēc kārtīga laika (kad viss jau labi aizmirsies) un dikti sāpīgi.
Šis man ļoti strādā par izrunāšanos. Gandrīz ikkatrs "kā tā var?!" man vēlāk ir atnācis un izpildījies.

Offline mellene88

« Atbildēt #18 : Augusts 02, 2019, 09:16:36 »
starp citu, kkādā avotā (neatceros kādā) tiku lasījusi, ka instant karma visbiežāk esmot vīriešiem.. bet sievietēm lenā, attālinātā..fvz, :scratch: jo tas man kkā neiet kopā ar teicienu par tēvu grēkiem. jo tie savukārt, vairāk asociējas ar vīriešu lietām....kas zin,kas zin...labāk šamo nemaitēt nedz vieniem,nedz otriem :)

Offline tuk

« Atbildēt #19 : Augusts 02, 2019, 09:36:29 »
...tas man kkā neiet kopā ar teicienu par tēvu grēkiem.

Kā gan lai ietu, ja karma no vienas reliģijas, tēvu grēki no citas...

Offline Broms

« Atbildēt #20 : Augusts 02, 2019, 10:08:56 »
Šis man ļoti strādā par izrunāšanos. Gandrīz ikkatrs "kā tā var?!" man vēlāk ir atnācis un izpildījies.
Aha.. Tipa - kaut ko nesproti?! Še, pamācies un parādi, kā konkrētā situācijā var citādi.
Teiciens par iekāpšanu cita kurpēs jau nav radies bez pamata...

Offline mellene88

« Atbildēt #21 : Augusts 05, 2019, 13:46:01 »
Tuk- tā laikam saka tie,kas pieslējušies vienai reliģijai un citas saka esmot greizas un nepareizas   :scratch: jeb kā???

bet nu ,lai vai kā, braucot ceļā man bija gana daudz laika, lai priekš sevis gan nodefinētu gan izskaidrotu abus(instant karmu un tēvu grēkus).
p.s tagad pratā ienāca krimsons, kurš saka, domā līdz tam ko skola māca :D

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved