Autors Tēma: Socializēšanās iespējas darbā un sabiedrībā, problēmas un risinājumi.  (Read 791 reizes)

Offline Kundalini

Socializēšanās iespējas darbā un sabiedrībā, problēmas un risinājumi. Ievēroju ka daudzas darba vietas piedāvā darbiniekiem komandas saliedēšanas pasākumus, atpūtu un izklaidi. Parādījies arī raksts biznesa laikrakstā, par aktuālu tēmu mūsdienu sabiedrībā - cilvēki arvien vairāk jūtās vientuļi.


https://www.db.lv/zinas/vientulibas-epidemija-parnem-ari-darbavietas-492048Offline Bob(i)s

tagad modē tie saliedēšanas pasākumi. Agrāk bija balles un sporta svētki. Neko diži jau tur saliedēt nesanāk, tāds personālvadībai savas lietderības pierādīšanas pasākums..

Offline Spārka

Man jāpadomā, vai tā nav pseidoproblēma.
Uz darbu tomēr ejam naudu pelnīt, nevis draudzēties. Lieliski, ja labs kolektīvs. Ja nav - zin', jau padomjlaikā "strādāja" pie kolektīva saliedēšanas, bulšits tas viss.
"Pavadīt kvalitatīvu laiku ar sev svarīgiem cilvēkiem" - ja kādam vajag tādu speciālu aicinājumu, tad man īsti pat nav komentāru.

Offline tuk

Kkā paveicies allaž būt kopā ar burvīgām personībām. :)
Es nevaru piekrist, ka darbā vien naudu pelnīt... tomēr, tomēr... vismaz 8stundas 5reiz nedēļā kopā jāpavada. Tas nav maz. Ja ar nepatīkamiem cilvēkiem, pat ļoooti daudz.
Vienreiz mainīju darbu - ļoti gribētu darbu, tieši kolektīvā valdošās atmosfēras dēļ. Ja nevar uz
darbu iet ar prieku, nu kāda suņa pēc, kaut alga laba.

Visādi tie mākslīgie veidojumi kolektīva saliedēšanai gan bullšits - vai ir, vai nu nav .

Offline reno

Kā nu kuro reizi -kopīga ekskursija var arī veicināt sapazīšanos.
Bet darbabiedriem,ar ko kopā vienā telpā, gan ir milzīga nozīme, un kopējai atmosfērai arī

Offline kvadra

Atmosfērai darbā IR nozīme, bet, manuprāt, tā būtu jāsāk uzlabot nevis ar kaut kādiem īpašiem teambuildinga pasākumiem, bet sakārtojot un atsekojot (it kā) elementārās darba organizācijas lietas. Glupi cerēt, ka pārstrādājies, pārstresojies un nomobingots darbinieks būs baigā sajūsmā vēl par uzspiesto, brīvprātīgi obligāto, "saliedēšanās"  pasākumu savā brīvajā laikā, ko labprātāk pavadītu, darbavietu acīs neredzējis. Un otrādi - ja cilvēki var normāli nepārstresojušies strādāt, ja valda labdabīga gaisotne, viņi tās neformālās attiecības saveidos paši.

 

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved