Autors Tēma: veiksmes kultūra  (Read 692 reizes)

Offline Amālija

Re: veiksmes kultūra
« Atbildēt #15 : Septembris 10, 2019, 11:22:23 »
Mūžīgais īdětājs un dusmonis ir cits stāsts. Mani śķebina primitīvie optimisma tělotāji.

Offline Spārka

« Atbildēt #16 : Septembris 10, 2019, 11:23:09 »
Mūžīgais īdětājs un dusmonis ir cits stāsts. Mani śķebina primitīvie optimisma tělotāji.
Gan - gan.

Offline tuk

« Atbildēt #17 : Septembris 10, 2019, 11:53:47 »
Mani śķebina primitīvie optimisma tělotāji.

Nu, esmu izlikusies, ka viss ok, kaut iekšā viss “vārās“, jo tuvinieks slims. Vai jāinformē un jāiesaista visi savā problēmā? Darbā kādam no tā kļūs labāk, ja rādišu bēdu sagrauztu feisu? Klienti kļūs apmierinātāki? Esmu arī izlikusies, ja kāds cenšas bāzt savu degunu tur,
kur uz bāzēju tas absolūti neattiecas... :)

Offline Alstere

« Atbildēt #18 : Septembris 10, 2019, 12:24:17 »
Skumjas un bailes bez iemesla, nekā negribēšana u.t.t. Man bija labs psihoterapeits, kam varēju to visu izlikt un tikt saprasta. Tuvie bija informēti, bet netika mocīti ar tipa vainas apziņu. Tagad ok, baudu dzīvi. Ja nu kas, tad ir drošības sajūta, ka vienmēr varu atgriezties pie ps.t.
Nelielas skumjas ir normāli. Man tā skumīgi, ka vasara jau cauri. Bet būs jau atkal (ceru).

Offline Nāra

« Atbildēt #19 : Septembris 10, 2019, 12:36:05 »
Man  ļoti aizdomīgi liekas mūžam saulainie optimisti, bet vēl vairak tracina mužīgie vaidētāji.

Offline tuk

« Atbildēt #20 : Septembris 10, 2019, 12:37:44 »
Par tiem psihoterapeitiem allaž esmu brīnījusies... kā viņi spēj tā norobežoties. Diendienā uzklausīt un risināt svešas problēmas. Ko es nespētu, to nespētu...

Offline Broms

« Atbildēt #21 : Septembris 10, 2019, 12:56:34 »
Par tiem psihoterapeitiem allaž esmu brīnījusies... kā viņi spēj tā norobežoties.
« Last Edit: Septembris 10, 2019, 13:01:08 no Spārka »

Offline tuk

« Atbildēt #22 : Septembris 10, 2019, 13:03:43 »
Tā arī domāju, ja nu vienīgi ceļ savu pašapziņu :D citādi nekā...

Offline Camma

« Atbildēt #23 : Septembris 10, 2019, 13:56:30 »
Par veiksmes kultūru.
Nu tak visu laiku ir kāds ''trends'', kuram jāatbilst. Ja ne pionieris, tad horošists, ja ne sportists, tad students, ja ne kļošenēs, tad banānenēs, ja ne ideāli kārns, tad aptumējis līdz baltumam.
Vai tad nebija laiks, kad kruti skaitījās dzīvot busiņā vai teltī un mazgāties tik reizi gadā, kad Vudstokā lietus līst? Un kā tā var būt, ka esi ar citām prioritātēm ! ?
Nupat pagāšnedēļ bankā uz mani skatījās kā uz tautas naidnieku un sabotieri, jo mainīju vienu kalkulatoru uz otru, ne uz smartID....
Visus sakost!

Offline tuk

« Atbildēt #24 : Septembris 10, 2019, 14:15:38 »
Trends “neveiksmes kultūra“ kkā ar nebūtu... tad jau labāk lai veiksmes :)

Offline Camma

« Atbildēt #25 : Septembris 12, 2019, 14:24:07 »
Viss atkarīgs no skatupunkta.... Kas kuram ir veiksmīgs vai ''atbilstošs, trendā''.
Visus sakost!

Offline tuk

« Atbildēt #26 : Septembris 12, 2019, 19:55:21 »
Vot, jā... par tiem trendiem. Kārtējo reizi portālos lasu - kāda “slavenībiņa“ atkal atklāj, ka sirgst ar veģetatīvo distoniju... Kaut viens būtu tautai pastāstījis, ka sirgst ar hemoroīdiem... bet nē, trends ir VD.
« Last Edit: Septembris 12, 2019, 20:09:44 no tuk »

Offline Camma

« Atbildēt #27 : Septembris 12, 2019, 21:31:36 »
Tuk, palasi Munti. Viņš izcili apraksta modes/trenda slimības. Tās parasti ir no neizārstējamo šlakas - cilvēks smagi sirgst, mokās utt. Kā tikko parādās ārstēšana (radikāla), tā tas vairs nav modē. Nu ko tad ar hemoroīdiem mocīsies? 10 minūšu sīkoperācija un var sēdēt akal.
Visus sakost!

Offline tuk

« Atbildēt #28 : Septembris 12, 2019, 21:50:15 »
Esmu lasījusi :), bet VD publiskie sirdzēji diezvai... ;)

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved